Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

A jak masz PS5 to za free masz jeszcze 6msc AppleTV+ i tam masz też takie świetne pozycje jak For All Mankind, See( tu pierwsze dwa trzy odcinki mogą być ciężkie do przetrawienia, ale dalej już jest tylko lepiej), teraz Fundacja wjechała, Ted Lasso wszyscy polecają

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Colin napisał:

@beardo0 jeszcze w temacie amazona tylko dodam że teraz jest prime 49zł/rok + miesiąc próbnego gratis. w tym jest też prime video. cebulka niezła to zawsze można mieć to i to :) 

 

 

 

Na pierwszy ogień idzie True Blood z Hbo Go. 

 

Jaram się, bo sporo dobrych rzeczy tam jest, które chciałem obejrzeć, jeszcze Młody Sheldon etc.

 

 Amazon Prime Video też jest spoko, np. The Expanse, ale jeszcze musi zaczekać

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.10.2021 o 20:14, beardo0 napisał:

Nic mnie nie jara na tym Netflixie ostatnio. Zaczałęm oglądać The 100, o kolonizacji Ziemii przez pozostałość ludzkości zamieszkującej jakiś statek kosmiczny, to jakieś dziwne akcje odchodzą.

 

Tak myślę, czy Amazon Prime Video spróbować czy Hbo Go (wraz z kulawą appką streamującą) - na tym i na tym jest trochę ciekawych seriali. 

 

The 100 oglądałem kiedyś osstro. Ostatni sezon tylko nie wszedł bo poprzedni to już niestety mocny zjazd. Natomiast na pocczątku było nieźle a pierwszy sezon zapowiadał się troche jak "władca much" sci-fi ale później poszli mocno w młodzieżówke. Ale warto spróbować żeby samemu ocenić. 

 

Odnośnie Amazona to ostatnio wziałem na tej dobrej promce i kurde sporo tam dobra. BSG, Expanse i sporo autorskich produkcji które mają wysokie ratio. W innym temacie tutaj jest sporo polecane więc jak masz zaagwózdke to weź amazona bo tani fchuj a później ew. hbo 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, LiŚciu napisał:

The 100 oglądałem kiedyś osstro. Ostatni sezon tylko nie wszedł bo poprzedni to już niestety mocny zjazd. Natomiast na pocczątku było nieźle a pierwszy sezon zapowiadał się troche jak "władca much" sci-fi ale później poszli mocno w młodzieżówke.

 

100 % zgodności z moimi odczuciami + przerwałem ostatni sezon.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2021 o 12:09, Shago napisał:

Jestem ciekaw Narcos: Meksyk 3, chociaż boję się, że to już może być męczenie buły i za dużo tego..

Patrząc na to, w którym momencie zakończył się drugi sezon i co zapowiada się w trzecim, to jest duza szansa, że to będzie najelpszy sezon. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2021 o 13:25, Bjały napisał:

HBO GO dla mnie zjada jakością Lgbtflixa. Co najmniej 3 seriale mają tam *dla mnie notę 10/10

*Pozostawieni

*True Detetective s1

*Czarnobyl

A seriali lepszych od netflixowej papki jest całe multum. 

Snowfall, Knick, Ray Donowan, Fargo, Dolina Krzemowa, Sukcesja, Długa Noc, jescze kilka innych. Wiem, że część z nich nie jest autorstwa hbo, ale tylko tam obejrzymy Donovana, czy Dom Grozy. Zdecydowanie hbo>netflix. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak mogę tak dlużej:

Gra o Tron, Ostre przedmioty, Mare z Easttown, Więzienie Oz, Euforia, The Wire, Sopranos, Six feet under, West World, Patrick Melrose.. 

Wszystkie te seriale są na mega wysokim poziomie a ile jest po prostu solidnych pozycji. 

Oczywiscie część to kwestia gustu ale jakby ktoś mi kazał wymienić 10 sztosów z Netfixa to miałbym problem xD

HBO GO = jakość 

 

 

 

Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

Spike akurat tutaj ok

 

Tylko czemu całość wygląda jak film robiony przez jutuberów, który nie trafia nawet do kategorii na czasie. Serio, widziałem lepsze fanfiki niż to

 

 

Odnośnik do komentarza

ale, że nie lubisz zayebistych thrillerków z zajęliście wciągającą historią i rolę jednego aktora, jak Phone Booth<3 czy Locke? 

 

Czy po prostu Winni to chujowy film? 

 

Co do tych Winnych to to  remejk 2letniego hitu z jakiś Skandynawii i w jakichś materiałach promocyjnych podpisali aktorów wraz z rolami xD Co w tego typu filmach to jak powiedzieć "O zoba! To on będzie tym złym".

 

Netflix :empathy:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...