Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle nie nie znałem i bawiłem się dobrze. :) Choć pewnie fani wyłapią sporo smaczków.

 

A w czwartek na Netflixie kolejna ciekawa produkcja "Super Crooks" - anime na bazie komiksu Millara. Byłem tym wstępnie zainteresowany, ale zobaczyłem wczoraj opening i pojawił się hajpik. Zajebiste to intro :banderas: 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

The Unlikely Murderer  - ogląda się niczym skandynawski kryminał, teoretycznie można potraktować jako dokument (chociaż całość opiera się na niepotwierdzonej stuprocentowo tezie), a równocześnie historia jest też ludzkim dramatem. Jeśli ktoś na hasło "morderstwo szwedzkiego premiera Olofa Palmego w 1986" ma ochotę wygooglować odpowiedni artykuł na Wikipedii, to ten miniserial powinien go zainteresować. Jeśli nie, nie było tematu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2021 o 18:41, Rudiok napisał:

 

No pomysł interesujący, sceny z "bestiami" klimatyczne, ale za bardzo znów rozwleczony, można by z tego spokojnie jeden film zrobić. Takie 6/10 jak dla mnie. Na fali szału na koreańskie seriale pewno zaraz wskoczy w polskie top10. 

 

Właśnie skończyłem i bardzo mi się podobało. 

Dobrze zarysowane postaci oraz ich dramaty związane z 'piekielną sytuacją'

Ten 'part 2', czyli odcinki 4-6 były sporo lepsze od poprzednich.

Końcowy cliffhanger odważny w chuj :pawel:

 

Ode mnie naprawdę mocne 7+/10.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Zacząłem oglądać ponownie "The Midnigh Gospel" i rzeczywiście to midnight nie jest przypadkowe - serial wchodzi najlepiej po bace, w samotności, na totalną końcówkę dnia.

 

Nigdy mi się to nawet nie wyświetliło, a wygląda fajnie, sprawdzę. Z kreskówek, jutro nowy sezon F is for the Family.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet myślałem o tym dzisiaj. Spodziewałem się podróbki rika i mortiego, dlatego nie weszło mi od razu. Zdecydowanie nie jest to podróbka niczego. Za którymś razem dałem szansę i wlazło jak złoto. Idealne jako podcast. Kładziesz się spać i leci w tle. Ideolo 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...