Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2018 o 08:54, Pajda napisał:

Bodyguard

 

Jednak jak netflix to tylko seriale, w pierwszym odcinku strasznie mnie irytował główny bohater, ale ogólnie nie mogłem się oderwać i obejrzałem całość na dwa razy. Trochę mało bodyguardowania w bodyguardzie, ale jak już są akcje to zrobione zacnie ( limuzyna) Fajny soundtrack, czasami az sie chcialo zeby serial byl bardzieje mroczny. No i oglądając to człowiek przypomniał sobie katowanie gostka od angielskiego nad poprawną wymową, a Ci tu gadają jak pijani irole - " SORI MA`AM"

 

 

Wymęczyłem dwa odcinki, idealny materiał do tokarowych analiz. Jak dla mnie miał tyle mroku w sobie, że mógbły obdzielić nim kilka innych produkcji. To o tyle smutne, że jakiś tam pomysł na powiedzmy miniserial był. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, YETI napisał:
7 godzin temu, Shankor napisał:
Uprzejmie proszę by przy tego typu rekomendacjach znajdowała się informacja, czy są cyce. 

Cycki na natflixie? Cysi brak, ale zgrabne ciałka w bieliźnie jak najbardziej.

W GLOW były, przynajmniej w pierwszym sezonie, bo w drugim to nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Cam - JEST DUŻO CYCKÓW, POŚLADKÓW I UDAWANY ORGAZM. Po tej rekomendacji już wiemy, że warto oglądać, typowy netflix, nieźle zrealizowany i poprawnie nakręcony. Jeśli ktoś nie mieszka w jaskini to szybko połapie sie o co chodzi, bo film czerpie z realnych wydarzeń. Czekam na film z drugiej strony ekranu i współczuje ludziom którzy nakręcają ten rynek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2018 o 20:50, Kalel napisał:

O, pierwszego grudnia do oferty netflixa wpada m.in. Monachium i Amerykańskie Graffiti. Warto przypomnieć sobie pierwsze i obejrzeć pierwszy raz to drugie. Lucas przed gwiezdnymi wojnami :obama:

No jak ktoś nie oglądał Monachium to teraz to jest must watch i świetna okazja. Potężne kino.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tu trzeba by znów posilić się nadużywanym przez Milana gifem z moim mentorem panem Swansonem. Po (pipi) oni to robią? Po cholerę jeszcze live-action? Nie mają co z pieniędzmi robić? Podam im konto i mogą mi je przelać, będą leżeć na koncie i pachnieć, a i tak będą to lepiej zainwestowane pieniądze.

Jakkolwiek by do tego nie podeszli to się nie uda. CB to (pipi)one dzieło sztuki, a sztuki się nie poprawia. Pewnie, że chciałbym znów wyruszyć w kosmiczne wojaże z ekipą i Einem ale wiem też, że NIKT już nie osiągnie takiego poziomu, nie przybliży tego klimatu. Nawet ojcowie CB. 

Internety ich zeżrą za to...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...