Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ping napisał:

Demokracja wybrała taką partię, to teraz będzie spijała z tego piankę.

Gorzej, że pewnie i tak większość nie doda 2 + 2, a lada chwila pewnie będzie waloryzacja socjalu, czy to przez podniesienie świadczeń, czy dodanie nowych.

Dam sobie reke uciac ze PiS wygra znaczna przewaga glosow.

Za PeŁo nie dosc ze bedzie tak samo drogo, to jeszcze wszystko pozabierajo, bedzie czeba pracowac.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dave Czezky napisał:

Dam sobie reke uciac ze PiS wygra znaczna przewaga glosow.

Za PeŁo nie dosc ze bedzie tak samo drogo, to jeszcze wszystko pozabierajo, bedzie czeba pracowac.

 

Nie żebym oglądał filmy z żółtymi napisami ale jakim problemem byłoby teraz sfałszowanie wyborów? Ile kosztuje uczciwość komitetu liczącego głosy?

Już przy ostatnich wyborach była afera o to, że źle wypełnione karty kwalifikowali jako głos na pisowca.

Odnośnik do komentarza

nie mówiąc już o tym, że ostatnie wybory i do sejmu i prezydenckie uczciwe też nie były. Bo gdzie tu uczciwość jak partyjny moloch dysponującymi nieograniczonymi środkami wydaje miliardowe kwoty na kampanię wyborczą każdego dnia, zwozi autokary niepełnosprawnych z wypełnionymi już kartami do głosowania. Nie mówię już o tym kto te głosy liczy xD 

 

vs donal tusk i banda skłóconych idiotów 

 

pisowskie goowno nie odejdzie od władzy, oni tam wiedzą że przegrana = dożywocie. Wybory nie będą uczciwe, na pewno zostaną sfałszowane, a nawet jak coś to pis ich nie uzna i i tak władzy nie odda. Więc jak ktoś myśli o normalnym życiu to raczej rozglądać się za wyjazdem z kraju. Domek w jakiejś Hiszpanii to w sumie niezła opcja

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, gtfan napisał:

 

opisujesz każde wybory w ostatnich latach, nie tylko te ostatnie w których to akurat PiS trzyma łapę na fruktach władzy, a mimo to regularnie dochodzi do zmiany władzy.

xD i znów się zaczyna, więc nawet nie rozpisuję tematu. Nie, nie pamiętam, żeby PO-PSL miało własne sądy, swoje tak obrzydliwe media publiczne i tak chamską i destrukcyjną politykę

 

ale spoko, trzymam kciuki żeby tak było, ja bardzo lubie swoje obecne mieszkania , niedawno spłaciłem kredyt i chciałbym się nim cieszyć 

Odnośnik do komentarza

To masz krótka pamięć albo gowno wiesz, bo co wybory cała prokuratura/sądy przy zmianie opcji politycznej jest wymieniana.

 

Jak platforma wygra wybory to zrobią dokładnie to samo, odwołają wszystkich sędziów, kierowników, prokuratorów rejonowych, okręgowych i powalają na te stanowiska swoich ludzi, no ale wtedy gekon bedzie pisał że to normalne, bo muszą zrobić czystki! Dynia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

To masz krótka pamięć albo gowno wiesz, bo co wybory cała prokuratura/sądy przy zmianie opcji politycznej jest wymieniana.

 

Jak platforma wygra wybory to zrobią dokładnie to samo, odwołają wszystkich sędziów, kierowników, prokuratorów rejonowych, okręgowych i powalają na te stanowiska swoich ludzi, no ale wtedy gekon bedzie pisał że to normalne, bo muszą zrobić czystki! Dynia.

tak, PiS = Poeło. Inflacja i rekordowe długi państwa to wina Putina. 10 mld na TVP to w ramach misji publicznej. Zakaz aborcji to prezent dla Polek a kaczyński to wielki strateg. No nie, takiego skurwienia nie było w Polsce NIGDY.  Morawiecki to jednak fachman i prorok. Będziecie zapierdalać za michę ryżu i dalej to będzie "złe peło" xD

 

Ja pierdole, politolodzy i ekonomiści wychowani chyba na tvpinfo 

 

bez odbioru. Trzymajcie się ciepło przy inflacji 50% i z kredytem 10k nad którym czuwają pisowskie jastrzębie.

Odnośnik do komentarza

niby sie tak czlowiek pociesza zawsze ze bedzie trzymal przez lata a nawet i do emerytury ale jednak jak patrze na to portfolio i widze takie AMD w dupe yebane co juz jest ponad 50% w dol od ath to jednak mnie piecze. To samo jest z tym slynnym kupowaniem dipa, zawsze kazdy zgrywa powaznego inwestora ale jak jest okazja to sie boi kupic, mam $50k wolne na zakup akcji, mialem kupowac Alphabet przed splitem i sie najzwyczajniej boje :yao:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, gekon napisał:

Ja pierdole, politolodzy i ekonomiści wychowani chyba na tvpinfo 

 

Nie trzeba być politologiem czy ekonomistą tylko się emocjonalnie nie odpalać jak ty. Jeśli w twojej pamięci poprzednia władza była święta to chyba upał za mocno przygrzał.

Tu nawet nikt nie próbuje bronić PiSu a ty się trigerujesz jak te stare baby na wiecach partyjnych.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gekon napisał:

pisowskie goowno nie odejdzie od władzy, oni tam wiedzą że przegrana = dożywocie.

Jezu, dorośnij Stachu, bo pier.dolisz jak w komentarzach na onecie, "będziecie wisieli", "pójdziecie siedzieć" xd o wypier.dalaniu z kraju też już chyba z 5 osób pisało, i jak tam wasze przenosiny?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

no co poradzę, pis mnie mocno trigeruje (a sam na nich głosowałem w 2015 z niechęci do peło), i wyłazi ze mnie dziecko onetu

 

ale też nie spodziewałem się na forum tylko fanobjów pisu. Wystarczyło stwierdzić fakt - pis gra nieczysto z wyborami i to jedyne co zrobiłem, a zleciało się pokaźne stadko miłośników partii, żeby mnie wyjaśnić. Ja nawet nie pisałem na początku nic o PO a zleciała się wesoła brygada, co tylko pokazuje jak pis tresuje swoich akolitów. 

 

No nic, fajna ta rekordowa inflacja i wysokie stopy i telewizja wcale nie jebie prlem. No ale ok, za tuska byłoby gorzej:potter: No i mam też widocznie chujową pamięć, bo nie pamiętam ani takich podziałów społecznych, ani aż takiego skurwysyństwa i smrodu w polityce 

Odnośnik do komentarza

No to jest przerazajace, ze ludzie pisza "a za po tez kradli, to jedno i to samo" i przyrownuja to do tego co odje.bal przez te lata pis. Takie plucia w ryj to do tej pory zadna partia nie odstawiala. Polityka oparta na szczuciu i podzialach. Przepier.dalanie publicznej kasy i zero konsekwencji (Sasin). Wypowiedzi premiera jak do debili (bo elektorat). Klotnie z sasiadami. Zniszczenie trojpodzialu wladzy - jak ktos mowi, ze PO tez by tak zrobili to mu chyba tvpis wjechalo za mocno. Kolesiostwo do potegi n-tej i nawet tego nie ukrywaja. Regresja gospodarcza (zaraz informtyczki sie ze.sraja, ze jak to, teraz pinondz lepszy), brak reform, chyba ze liczyc dodanie 2h religii. Dla mnie pisanie, ze "no pis ch.ujow ale pare rzeczy zrobili dobrze" to jak pisanie, ze hitler moze i wywolal wojne i zamorodwal miliony istnien ale przynajmniej drzewa w parkach byly ladnie przyciete. Nie mam zamiaru silic sie na jakis obiektywizm wobec pisu. Nie wiem co by musieli odje.bac zeby ludzie skonczyli z tym smutnym pierd.oleniem, ze "no kazda wladza kradnie, kazda taka sama". Jak widac nawet jak im pis siada dopom na kase wprowadzajac zakamuflowane podatki i podnoszac rate to nadal jest OK bo za peuo jedli osmiorniczki 80zl/kg.

 

Za peuo bylo 100% lepiej bo nawet jesli ta partia leniwych ku.tasow nic nie robila to, poza zaje.baniem pieniedzy z ofe, nic tez nie nawywilaja. A jak typ nie wykazal zegarka za 70k to go wyje.bali. Chyba nie musze pisac co sie stalo z typem ktory przej.ebal 70mln. Pamietacie te memy z morda Tuseka i podpisem "wszystko po 5zl"? Zatankowalby by sie bajurke za piatala co?

  • Plusik 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mejm napisał:

to, poza zaje.baniem pieniedzy z ofe, nic tez nie nawywilaja

 

Nawet nie zajebaniem, a przepisaniem na swoje subkonto w zus, ale mohery dalej pierdolą narrację o kradzieży gdzie się tylko spojrzy. A przecież niedawno PIS chciał OFE rozwalić do końca pobierając przy okazji 15% stawki "przeksztalceniowej", ale projekt cos od roku ucichł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Mejm napisał:

Za peuo bylo 100% lepiej bo nawet jesli ta partia leniwych ku.tasow nic nie robila to, poza zaje.baniem pieniedzy z ofe, nic tez nie nawywilaja. A jak typ nie wykazal zegarka za 70k to go wyje.bali. Chyba nie musze pisac co sie stalo z typem ktory przej.ebal 70mln. Pamietacie te memy z morda Tuseka i podpisem "wszystko po 5zl"? Zatankowalby by sie bajurke za piatala co?

Prawda jest taka, że będąc w UE, dość dużym rozwijanym się  krajem, to naprawdę nie trzeba dużych zmian i reform, aby żyło się w miarę dobrze. Ofc przy jakiejś tam dozie zaradności/wykształcenia/szczęścia lub mix wszystkiego (to już nawet można było żyć bdb). 
Niestety te kurwie psują, jątrzą, niszczą ludziom chęć do życia we własnym kraju. Niech już spierdalają, mieli swoje 5 min. Niech już wraca „leniwe” peło i znowu nic nie robią (mogą sobie coś tam delikatnie kraść), byle się nie wpierdalali. Z resztą sobie poradzimy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...