Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Faka napisał:

Ja też gram i nie mogę skojarzyć zadania i skąd wziąć na pierwszy skarb, mapkę jakąś dostajesz od gościa (nie od dłużników, co LS daje listę), pamiętacie gdzie to w ogóle się zaczynało? 


 

Spoiler

Dwa dni temu miałem to jest Skarb Jacka Halla i zaczyna się rozmową z odkrywcą na zachód od Flatneck Station w zakręcie rzeki gdzieś tam jest, opowiada o jakichś odkryciach i że musi wyjechać, sprzeda Ci mapę za chyba 10 dolców, można go też okraść.
Powiem szczerze bez pomocy filmiku bym nie znalazł wskazówki ukrytej w górach.
Ale warto go znaleźć bo dostaniesz 2 sztabki złota, a u pasera to 1000 dolarów.
Jestem w 3 rozdziale i obóz ulepszyłem na maksa,

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak parę dni po premierze, grając w tę grę to potrafiło się przesiedzieć 20-30h w chapter 2 gdy tylko dorwałeś się do wędki, że fajnie się odkrywało smaczki, robiło się mnóstwo zadań pobocznych dla ekipy, robienie wyzwań z polowaniem (legendarnych zwierząt) i łowieniem ryb.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2021 o 15:25, LukeSpidey napisał:

Ta gra w sumie to mogłaby być bez fabuły. Gracz może tu tyle różnych rzeczy robić, że historia wcale jest na dobrą sprawę niepotrzebna, I nie zrozumcie mnie źle, ta jest bardzo fajna, ale często nie zazębiała się z tym, co robiłem między misjami. 

Czooooooooo?

Historia w tej grze a w zasadzie postacie, RELACJE między nimi które przecież przekładają się na same misje, cała historia Arthura i to jaką przemianę przeszedł to jest coś co sprawiło że to dla mnie gra życia. W tym tkwi cała głębia tej gry. Bez tego to by była ładna wydmuszka, nic więcej. Ba powiem coś czego nienawidzę gdy ktoś używa tego porównania podczas dyskusji o RDR : to by było po prostu GTA na dzikim zachodzie a nie mesjasz!!!111oneone

Outlaws to the end :shotgun:

36d6eb0fa333c.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2021 o 16:19, mario10 napisał:

No ja bardzo lubię historię gangu z tej gry dla mnie jest mega dojrzała i po prostu robi robotę. A cała reszta tak jak piszesz super, przy pierwszym przejściu momentami gubiłem główny wątek bo kila godzin spędzałem na pobocznych aktywnościach.

 

 

Do takich zabaw jest właśnie RDO (mnóstwo aktywności, role jak przyrodnik czy łowca nagród), a RDR2 mocno fabułą stoi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że staram się nie zarażać graniem on line bo wiem, że wciąga, a ostatnio nie mam za dużo czasu na granie. Ale zanim wskoczyłem na PS5 właśnie rozgrywałem drugie przejście RDR2 i jak się wkurzę na Returnal to na pewno pociągnę dalej przygodę bo jestem w 3 części i po prostu ta gra daje mega radochę i co chwilę coś nowego znajduję, a że zawsze gram w jedną grę na raz to muszę niedługo powrócić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...