Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, mario10 napisał:

No właśnie to jest ciekawy aspekt całej fabuły bo z tego co pamiętam

  Pokaż ukrytą zawartość

gruźlicą się zaraża od tego farmera co ściąga od niego jakiś dług i on kaszle czy coś tam, a faktycznie co w sytuacji gdy tą misję byśmy ominęli :)

 

Ktoś tam nawet próbował założyć maskę przed misją, ale Arturito ją zdejmuje 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Pupcio napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

idziesz z johnem i pomagasz mu uciec albo wracasz do kryjówki po hajs. I jeśli miałeś niski honor to na górze micah strzela Artiemu w łeb, a w kryjówce wbija koske w żeberko

 

To chyba miałem wysoki honor, bo na

Spoiler

tej górze umarłem po zwykłej bójce(bez kosy, czy strzału w łeb) i pamiętam, że nie byłem z tego do końca zadowolony, bo niby miał gruźlicę, ale tak umrzeć po zwyczajnej solówie gapiąc się w zachodzące słoneczko, to trochę słabo. Widocznie tam jest trochę więcej zależności.

 

Odnośnik do komentarza

Może ktoś to brał i potrafi wyjaśnić. Niby tryb fabularny można kupić oddzielnie, ale w opisie jest info, że jednak wymaga dodatku online.

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/red-dead-redemption-2-tryb-fabularny/9nnpt0nzx54b

 

8zł więcej wyceniana jest cała gra, ale multi mnie nie interesuje. 

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/red-dead-redemption-2/9n2zdn7nwqkv?activetab=pivot:overviewtab

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytałem wcześniej o darmowy patch 60 fps i pisaliście że "Rockstar i darmowy? - niemożliwe".

 

Ale pytanie, jak myślicie, czy jest szansa że może fps boost będzie? 

 

Ta gra jest mega zajebista, bardzo mnie wciągneła po prologu ale te 30 fps tak męczy że migreny zaczynam mieć. Zwłaszcza że zacząłem przez to GoT w 60 fps i jednocześnie lecę Gears5 też w 60 i te przejścia na RDR to jakieś sadomacho na błędniku. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MYSZa7 napisał:

No tylko na Xboxie One X i Series X masz 4K.

 

Na PS4 Pro, a tym samym PS5 masz niby 1440p, któremu niestety bliżej do FullHD.


Potwierdza się fakt ze dobrze być inteligentnym multiplatformowcem brylującym na salonach w każdym kolorze:)

 

I tak, wziąłem RDR2 na XsX :)

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, MYSZa7 napisał:

No tylko na Xboxie One X i Series X masz 4K.

 

Na PS4 Pro, a tym samym PS5 masz niby 1440p, któremu niestety bliżej do FullHD.

najlepiej odpalic RDR i Aloche. Roznica kolosalna. RDR na Pro to jedna z gorzej wygladajacych gier z TOPu w "4k"

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Szymek napisał:

najlepiej odpalic RDR i Aloche. Roznica kolosalna. RDR na Pro to jedna z gorzej wygladajacych gier z TOPu w "4k"

 

Mam dwa egzemplarze RDR 2, jedno na PS4 i drugie na XSX. Z ciekawości porównałem obie wersje, a jak wiemy na PS5 i XSX to żadnego upgrade'u nie dostały, bo gra siedzi we wstecznej kompatybilności. No, różnica jest kolosalna, na takim PS4 Pro to niezłe gówno rozmazane, gdzie na XSX to obraz żyleta. Nie wiem, co tam R* chujowego dla Sony zrobiło, ale rzygać mi się chciało jak, co na tym ps4 pro jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...