Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pupcio napisał:

Grasz pierwszy raz liściu? Nie wolisz już poczekać na jakąś hiper duper goty wersję jak już tyle czekałaś z graniem?

 

Chociaż kto wie czy w ogóle zrobią, w końcu jebane w dupe 8 letnie gta 5 jest ważniejsze  :)

1st time. Skończyłem ten genialny prolog i chce więcej. Tylko właśnie odpuściłem na chwile jak się zaczęło wariactwo z fps boostem. Minęły 2 miechy a tu nic. No i znowu odpaliłem bo giera sztos ale się mecze właśnie przez klatkarz. 
 

Inna sprawa ze się wkurwie jak za chwile  dadzą wersje nextgen 60fps za pełna cenę gdy niedawno zapłaciłem coś około 120 pln.

Odnośnik do komentarza

Ale to R* z take2 nad głową, te typy sprzedają 3 raz to samo gta i to pewnie za te słynne 3 i pół bomby. 

Myślę że będzie jakiś kozak remasterek rdr tak jak w przypadku gta 5 na poprzednią generację. Za duża gra żeby sobie odpuścili drugi raz na tym zarobić. Myślę że gdyby miałobyć samo 60fps to już wprowadzili by to dawno

Odnośnik do komentarza

Ograłem pierwszy raz na PS4 teraz na PS5 i faktycznie chodzi to lepiej, ale przy obu przejściach bawię się doskonale :)

 

Skończyłem to cudo i jeszcze bardziej doceniam ogrom pracy jaka została włożona w tą grę. Genialny scenariusz, świetne postaci, cała historia opowiedziana w grze tworzy piękną całość. No nie wiem czy ktoś jest w stanie ponownie zrobić tak dobrą grę chyba sam Rockstar.
Dla takich gier i historii warto poświęcić z życia kilkadziesiąt godzin. Coś pięknego i smuteczek z lekka, że się skończyło :(

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

No tak, ale ja dalej jestem pełen podziwu ile oni tej zawartości tam wcisnęli, po prostu napakowana gra do granic, przy fajnej grafice, żyjącym świecie. Wiadomo, że są gorsze misje zajedź tam zrób tamto, ale całokształt jest sztos. Wolna narracja i taki ospały sposób prowadzenia gry był dla mnie na początku minusem, ale przy drugim przejściu doceniłem miejscówki, sytuacje, przypadkowo spotykanych npc itd. No i historia na wysokim poziomie.
I to jest taka gra, która po zakończeniu siedzi fajnie w głowie przez jakiś czas :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...