Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mario10 napisał:

Też się nie nastawiam, że dadzą patch. Cenię bardzo Rockstar ale raczej za darmo nie dadzą :)

Gdyby chodziło o samo fpsy czy RT to jestem święcie przekonany że bez problemu dorzucilby to za free w pierwszym lepszym patchu i zrobiliby to już dawno. Ale też jestem święcie przekonany że ich next gen patch do RDR2 będzie zawierał jeszcze miliard innych rzeczy i za to sobie policzą szekle

Odnośnik do komentarza

Mam na oku RDR2 w ładnej cenie i zastanawiam się: brać, nie brać?

Jedynka bardzo mi się podobała, świetny klimat, charyzmatyczny główny bohater, nawet DLC z zombiakami przeszedłem. Jak się w takim razie ma dwójka do poprzedniej części? Bez rozpisywania się i marudzenia bym prosił: brać, nie brać?

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Andreal napisał:

Mam na oku RDR2 w ładnej cenie i zastanawiam się: brać, nie brać?

Jedynka bardzo mi się podobała, świetny klimat, charyzmatyczny główny bohater, nawet DLC z zombiakami przeszedłem. Jak się w takim razie ma dwójka do poprzedniej części? Bez rozpisywania się i marudzenia bym prosił: brać, nie brać?

 

 

 

Panie, bierz Pan kurła i się nie zastanawiaj. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ja wiem, w piątce każdy ending miał sens. W końcu

Spoiler

trevor jest nieobliczalnym zjebem, a majkel konfiturą

, więc jak ktoś podjął taką decyzje, to jest to zrozumiałe. W dodatku ta scena z

Spoiler

trevorem

było dosyć mocna.

 

 

Przypomnij o co chodziło z RDR 2, nie kojarzę tam podejmowania wyborów pod koniec gry.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, mario10 napisał:

Muszę poszukać bo ja zakończyłem tą akcją

  Ukryj zawartość

z Duchem i Micah i na końcu zabiłem tego drugiego.Arthur umiera i mogę kierować Johnem

świetne zakończenie choć serce mnie zakłuło trochę :)

 

Spoiler

Słyszałem teorię, że można nie zarazić się gruźlicą nie napotykając jednego gentlemana, ale nie wiem, czy to prawda.

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, SlimShady napisał:

Czy ja wiem, w piątce każdy ending miał sens. W końcu

  Ukryj zawartość

trevor jest nieobliczalnym zjebem, a majkel konfiturą

, więc jak ktoś podjął taką decyzje, to jest to zrozumiałe. W dodatku ta scena z

  Ukryj zawartość

trevorem

było dosyć mocna.

 

 

Przypomnij o co chodziło z RDR 2, nie kojarzę tam podejmowania wyborów pod koniec gry.

Spoiler

idziesz z johnem i pomagasz mu uciec albo wracasz do kryjówki po hajs. I jeśli miałeś niski honor to na górze micah strzela Artiemu w łeb, a w kryjówce wbija koske w żeberko

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...