Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No w początkowych etapach życia Multi to była kurwa katorga xD siedziało się na dachu i strzelał do policji która wchodziła po drabinie ze specjalnej amunicji xD nigdy więcej takich tortur dla jakiegoś pucharka. No ale teraz idzie to wbić i przy okazji w miarę dobrze się bawić bo jednak trochę tego kontentu jest. Ale tak, medale i lvl zdecydowanie najgorsze, chociaż 100% też nie jest jakieś super przyjemne A jak ktoś nie badał zwierzaków na bieżąco to później bawienie sie w szukanie też trochę może zająć. Ogólnie jak jesteście zdrowi na umyśle to nie róbcie sobie tego i nie bawcie się w platynowanie rdr2.

 

Po paru godzinach w fpp mam dosyć, fatalnie się tak gra na dłuższą mete. Fajny tryb do przeszukiwania pomieszczeń bo w tpp Artur sobie średnio radzi w takich miejsach i ogólnie do zabawy ale żeby grać tak całą grę? Nope, odradzam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Ile tam jest contentu to głowa mała. Problem w tym, że większość nawet tego nie zobaczy, bo Rockstar uparcie nie daje znaczników i żeby dokopać się do większości rzeczy trzeba drukować mapy lub zerkać do poradników. Nie na tym to powinno polegać. 

 

Co do platyny, to mam wrażenie, że oni specjalnie robią takie wymagania, by potem się śmiać z tego, że znajdują się tacy jak np. ja, którzy marnują tyle czasu na jej zdobycie co by urósł e-penis :yao: 0,1% osób, które zdobyły platynowy dzban mówi samo za siebie. 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, [InSaNe] napisał:

Problem w tym, że większość nawet tego nie zobaczy, bo Rockstar uparcie nie daje znaczników i żeby dokopać się do większości rzeczy trzeba drukować mapy lub zerkać do poradników. Nie na tym to powinno polegać. 

Chłopie, co ty do cholery piszesz? O_O

Odnośnik do komentarza

Bez kitu xD przez te ubi gry zapomnieliście o najpiękniejszej rzeczy w gierkach czyli odkrywaniu jej samemu. Ja na 4 przejściu dalej widzę nowe rzeczy i pewnie mogę przejść jeszcze 10 razy A i tak nie zobaczę wszystkiego, coś pięknego. Prawdzie aaaa i jedyna gra w historii w otwartym świecie w którym serio można się zapomnieć że to gierka. Znaczniki xD

Odnośnik do komentarza

Napisałem, że wiele osób tych smaczków nie zobaczy. Bo się po prostu w gierkę nie zagłębi. Ja tę grę przeorałem na wszelkie możliwe sposoby i szkoda, że wielu rzeczy nie odkryje się bez poradników. Pozbierajcie choćby te ziółka i inny shit bez jakiegoś faqa. Albo zróbcie wyzwania. Dla mnie to jest słabe rozwiązanie. W pewnym momencie gra Was zmuli, eksploracja Wam się znudzi i nie zobaczycie połowy fajnych rzeczy. Albo przejdziecie grę i potem już nie wróccie z braku czasu lub z jakiegokolwiek innego powodu i przelecą bokiem faunę questy itd. M. zd. przydałby się złoty środek by zrównoważyć ułatwiacze z ubicrapów, jak i zakamuflowaną mapę z rdr. Wtedy wiele osób mogłoby wycisnąć z tego dzieła więcej. Sam wątek główny to kupa godzin grania i wiele osób to przerasta. 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Całe dwa przejścia przejeździłem na koniu użyłem szybkiej podróży może z 5 razy bo właśnie wówczas ta gra ma najwięcej smaczku, pomijam, że po prostu lubiłem jeździć na białej klaczy i podziwiać widoki, ale jeżdżąc po lasach i bezdrożami co chwilę na coś fajnego się trafiło od przypadkowych band, przez obozowiska zbirów ukryte w środku lasu po jakieś dodatkowe misje od NPC.
Za drugim przejściem natrafiłem na przykład na obóz drwali, u których można było sprzedawać rzeczy niby nic a jednak mi zrobiło fajnie dzień gracza w RDR2 :)

Odnośnik do komentarza

O tak, świat tej gry to prawdziwe ruchome pisaki. Można się zapaść bez opamiętania. Dziesiątki godzin spędzone na samej, bezcelowej wędrówce konno to jedne z najlepszych chwili w giereczkowym świecie. 

 

Do tego stopnia, że czasami robienie misji w głównym wątku zakłócało mi harmonię, którą budowałem bez pośpieszną eksploracją świata. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

Ale w tej grze te losowe eventy serio są tak dobrze wplecione i nienachalne że w moim przypadku to nie męczyło, kilka się co prawda powtarza ale nke mamy sytuacji z jedynki gdzie co 3 wjazd do miasta chłop kradnie powóz albo ktoś chce zabić dziwke

No nie wiem, w pewnym momencie to miałem strasznie często ten event gdzie typa ugryzl wąż. xD 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.