Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
31 minut temu, Schranz1985 napisał:

Czy ta gra chodzi cokoleiek lepiej na nowych konsolach?
Bo z tego co czytam to nawet na xbox x nie ma 60fps we wstecznej?
Zacząłem grać na ps5 i czuć te 30fps niestety.
Rozdziałka też jakas niska .

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

Na PS5 masz wersję z PRO (1440p/30), a na XSX masz wersję z Koxa czyli natywne 4K/30, ale chociażbyś na rzęsach stanął nie wyjdziesz ponad 30 klatek.

 

Pozostaje tylko czekać na remaster na nową generację, oczywiście za 70USD, bo to Take2 w końcu.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram sobie kolejne przejście (dobra, dobra wiem, nie wyzywajcie mnie od pojebów xD) I postanowiłem że ogram całą grę w trybie fpp jako zły + bez napisów żeby ćwiczyć moje uszy do angielskiego elegancko. O ile średnio mi się gra z pierwszej osoby i mam nadzieję że nigdy nie wpadną w R* żeby całkowicie porzucić kamerę zza pleców bohatera to jestem zachwycony jak inaczej sie w to gra o jak wyglądają te wszystkie animacje z oczu Artura. Musze przestac w to grać  :(

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ja skolei tej gry chyba nigdy nie skończę, 50h przegrane na PS4 i jestem w 3 akcie, drugie tyle na PC. XD

 

Jedna z lepszych gier w jakie grałem, ale godziny przy niej mijają w mgnieniu oka, a progresu często żadnego. 

 

Mam zamiar niedługo znowu przysiąść na dłużej, dodali DLSS i nagle na 3070 ta gra wyciąga 60k przy 4k Ultra z ustawieniem na jakość obrazu. Wygląda to nieziemskoooo!:banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zacząłem pierwsze podejście. Od czasu premiery jakoś nie było okazji, poza tym po dwóch podejściach odbiłem się od pierwszej części pomimo tego, że dotarłem już do Meksyku ;). Sam już nie pamiętam z jakiego powodu grę odstawiłem.

 

Teraz wjechałem do drugiego rozdziału, więc grę dopiero poznaję. 

Czasu na granie za dużo nie mam, max 1-1,5h i to nie codziennie, więc przede mną kilka miesięcy na dzikim zachodzie :obama:

Edytowane przez Artur_K
Odnośnik do komentarza

Zawziąłem się by zrobić platynę. Zostały mi jeszcze dwa trofea: w online by inna banda poniosła skuchę w misji i w singlu by zrobić 70 misji na złoto. To robienie misji na złote medale jest przeje... Jeden błąd i trzeba wychodzić do menu, kolejny długi loading itd. Bardzo to zniechęca. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...