Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Taki offtop nie-offtop, ale jeśli ktoś lubił w tej grze biegać po lesie i polować, a ma game passa, polecam sprawdzić theHunter: Call of the Wild. Oczywiście cała reszta gameplayu jest zupełnie czym innym, ale jak wspominałem, fani widoczków i szukania zwierzyny mogą sprawdzić, a nóż się spodoba, bo pewne podobieństwa są. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O mamuniu, jestem już w 6 rozdziale i nadal nie mogę wyjść z podziwu. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak RDR2. Rockstar to dziady niemtye, ale trzeba przyznać, że w fabułę, kreację świata i detale to oni potrafią. Jedna z najlepszych gier, w jakie grałem.

 

I tego, Komboje 1 są jeszcze grywalne w 2022 roku? Chciałbym pójść za ciosem i przejść jedynkę, ale obawiam się, że leciwa mechanika mnie odrzuci :frog:

  • Plusik 1
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ProstyHeker napisał:

Komboje 1 są jeszcze grywalne w 2022 roku?

Tu się nie ma co zastanawiać tu trzeba grać. Przecież gry z 2010 roku nie różnią się tak mocno od gier z 2018. 

 

Jakby to wydali w 4k bez żadnych innych usprawnień to by śpiewali za taki szpil 200PLN.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Tym bardziej, że to 30 klatek w stylu sonki, czyli zrobione porządnie i bez większych problemów. Sam byłem zaskoczony, że odpalając ją po tylu gierkach w 60 klatkach mózg w moment przestawił się na "o, a to jest ładne, nie przeszkadza". Jak masz możliwość to spróbuj, bo wyborna gierka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chociaż w Red Dead Redemption 2 grałem 2 lata temu a w RDR 1 z 10 lat temu - to po latach lepiej wspominam jedynkę. Co w grach Rockstar'u np. mnie dziwi bo np. w serii GTA gra staje się z gry na grę coraz lepsza (od 3 bardziej mi się podobało VC, od VC San Andreas, od SA - czwórka. 4 i 5 powiedzmy, że to ten sam poziom). Nie zrozumcie mnie źle - to nadal bardzo dobra gra - tak 8/10. Nawet ją kupiłem w wersji fizycznej, żeby mieć tak samo jak mam "jedynkę". Ale w grze zmieniłbym kilka elementów. Trochę przyśpieszyłbym przede wszystkim ruchy głównego bohatera i usunął część z tego "realizmu" np. chowanie broni w siodle (możemy przed pójściem na akcję wziąć jedynie 2 albo 3), czyszczenie broni, pielęgnacja wierzchowca, golenie się itd. Natomiast gra ma sporo zalet - piękna grafika, bardzo rozbudowany świat, w który widać, że włożono masę pracy. Nie przeszkadzała mi powolnie budowana fabuła w grze - wręcz przeciwnie - ten początek w zimowej scenerii był bardzo klimatyczny. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Każdy ma jakiś ale do gry, ale o ile początkowo to powolniactwo mi przeszkadzało to z czasem się przyzwyczaiłem i po prostu zaakceptowałem to. Ale świat jest piękny, historia jedna z najlepszych w dzisiejszych grach, dla mnie to jedna z gier życia i nawet przy drugim przejściu chłonąłem ją cudnie i nowe rzeczy mnie zaskakiwały.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...