Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

@suteq Doładowanie na enebce 100zł za 80.90 preorder 169zł, kupujesz dwa doładowania za 162zł i masz Kenę na PS4 i PS5, zostaje jeszcze 31zł do przejebania na jakiejś promce.

https://lowcygier.pl/keyshopy/wyprzedaz-w-eneba-14-rabatu-na-caly-asortyment-sklepu-tylko-dla-lowcow-gier-31-08/

Odnośnik do komentarza

Preorder musiał wlecieć, nie widziałem innej opcji. Jednak wersja konsolowa, czilling z padzikiem w singielku (żadnych multi czy tam PVP nie będę ogrywać, bo nie mam na to czasu ani chęci) będzie wchodzić jak  z ł o t o.

 

image.thumb.png.bea7d854a7bee1ee5faa12590b05c83f.png

 

Na to z kolei namówił @Josh swoim postem. Nie grałem za czasów PS2, zagram za czasów XSX. Trwająca promka nie pomogła w decyzji "dobra, daj sobie spokój" no i wyszło jak wyszło.

 

image.thumb.png.cad3e6497eb6d3fe87e9a6c4e60358f7.png

 

A tu poleciałem na forumowym hajpie i spontanie, bo czemu nie.

 

image.thumb.png.4396bc672df3ffafa04de1ed1b84708b.png

 

I pewnie jeszcze dojdzie Kena, ale to potem.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy trochę tego było. Najnowsze zakupy to:

 

JEkHxzf.png

WEMQBi9.png

 

 

+ Na promkach wpadły Uncharted Lost Legacy, Shadow of the Tomb Raider, The Last of Us 2, Spiderman Miles Morales w pakiecie z pierwszą częścią. Dzięki Bogu za kody z Eneby. :D

Do tego doszło Death's Door na Xboxa.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:

@LiŚciu

Ja wczoraj trochę pograłem i gierka ma klimat :obama:

Do tego od początku cycunie :ohboy:

Ale dialogi to niezły cringe, gorsze chyba od pierwszego Residenta i Silent Hilla razem wziętych :yao:

 

No chyba nic nie przebije "Jill Sandwich"

 

Niemniej jednak chyba właśnie klimat którego już coraz próżniej szukać, w tej grze zrobi robote. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, MEVEK napisał:

E_vJ_JmXoAsNfMb?format=jpg&name=large

 

Przy okazji wpada wersja na PS4 - cieszy mnie taka akcja bo mlody bedzie mogl grac rownolegle ze mnie. Nie bedzie:starwars: o pada:dance2: 

 

Na tym samym koncie czy dostajesz odzielny kod? Pamietam, że była kiedys taka akacja z RE0 i dostawało się kod w pudełku na PS3 również.

Odnośnik do komentarza

Nie samym GPU człowiek żyje i trzeba nieco poszerzyć bibliotekę, więc za psi grosz wpadł Assassin's Creed Unity, nie wiem co mi strzeliło do głowy skoro i tak po dwóch godzinach to wywalę z dysku. Jednak po pierwszym kontakcie z grą to od razu rzuciło mi się na uszy jak bardzo Ubi zeszło na psy z jakością audio w swoich grach. W zeszłym roku grałem w Valhallę i dźwięki z gry były jakby wydobywające się z głośnika nakrytego grubym kocem, natomiast staruszek Unity brzmi w porównaniu do ostatnich odsłon nieźle.

Na konsolę pobiera się też Metro Exodus z dodatkami. Ograłem podstawkę na PS4, świetna gra i ciągle pamiętam niedosyt jaki miałem po jej skończeniu stąd decyzja o odświeżeniu sobie tytułu. Na XSX z tego co widziałem na Digital Foundry to śmiga to nieźle i wygląda znacznie lepiej dzięki poprawkom wprowadzonym przez twórców.

Jedzie do mnie też Resident Evil 2, jeszcze nie grałem więc warto nadrobić.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...