Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

XDDDD
Hehehe.... Ciekawe ile osób nie robi cyfrowych zakupów i ile czasu minie, jak długo wytrzymam bez tego zakupów. Co mogę to fizyczny nośnik:dry:
Nie chcę znów mieć pseudo-produktów, który nie jest mój i nie mogę go sobie postawić na półce:dry:

Cytat

Nie no Square nie rob wstydu. Twoja ulubiona gra w cyfrze :P 


A ja w przeciwieństwie do niego mam pudełko:cool2:

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ProstyHeker napisał:

No, teraz DN3D mam na każdą platformę, brakowało mi tylko Xboxa :cool2: No i jest za dyszkę, hehe

IMG20220411111103.jpg

 

Kurcze ograłbym sobie remaster tego jakiś, bo na ps3 klatkarz jest nie do przyjęcia 

 

 

Oj @Pupcio aż musiałem wlepić plusika, bo nt. bab to zawsze w punkt :obama:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Wersji na XBX jeszcze nie odpalałem, ale na PS4 framerate był spoko, jedynie dźwięki skopali i brzmią jakby miały okrojoną częstotliwość próbkowania - nie ma w ogóle górnego pasma i są strasznie stłumione. Port 3D world tour na Nintendo Switch tego efektu nie ma (jedyny minus to nakładające się na siebie dźwięki podczas zadawania obrażeń octabrainom) i jeśli chodzi o konsole, to jest imo najlepszy. Najbliżej mu do wersji PC.

 

Na PS3 była megaton edition, dobrze pamiętam @oFi?

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ProstyHeker napisał:

Wersji na XBX jeszcze nie odpalałem, ale na PS4 framerate był spoko, jedynie dźwięki skopali i brzmią jakby miały okrojoną częstotliwość próbkowania - nie ma w ogóle górnego pasma i są strasznie stłumione. Port 3D world tour na Nintendo Switch tego efektu nie ma (jedyny minus to nakładające się na siebie dźwięki podczas zadawania obrażeń octabrainom) i jeśli chodzi o konsole, to jest imo najlepszy. Najbliżej mu do wersji PC.

 

Na PS3 była megaton edition, dobrze pamiętam @oFi?

 

 

Chodziło mi o duke nukem forever. Gra prostacka i bez szału, ale podobała mi się jako całość :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dwie gierki, które chodziły mi po głowie od jakiegoś czasu.

 

Assetto Corsa Ultimate, żeby spróbować i zobaczyć jak się jeździ w sim racingach.

IMG_20220612_212236.thumb.jpg.df0056501c654375ee27e5320a7e7dcc.jpg

 

I chwalone na forumku Prey

Screenshot_2022-06-12-21-24-01-01.thumb.jpg.bf1f10e5aa4084e42e61f9d009460a42.jpg

 

Choć ostatnio prawie w ogóle nie gram więc gierki trafią na później bo najpierw trzeba skończyć CP77.

Edytowane przez mitra
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...