Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, devilbot napisał:

W time spliters 1 chyba sterowanie jest inverted na stałe, ogólnie coś z nim nie tak ale może można odwrócić w profilach pada od Xboxa. Daj znać czy da się w to grać.

A nie wiem jak w TS1, bo akurat ta część nie jest we wstecznej, ale spoko - jak gdzieś kiedyś za kilka-kilkanaście lat na jakimś retrozlocie dorwę się do OGX i zagram to dam mentiona w poście.

Beka mode off: w dwójce i trójce była chyba czułość gały ustawiona jakoś kosmicznie wysoko, ale wypuścili patcha i ponoć jest cymesik jak w oryginałach. Dzisiaj mam zamiar sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, devilbot napisał:

Wydaje mi się że dwójka też będzie niegrywalna na presetsch dostępnych w grze.

Reddity i jutuby raportują, że jest jak w oryginałach, więc jeśli one były grywalne to i wersja BC też powinna być. Dyszki żałujesz panu ASX? Na forum powinniśmy się wspierać!

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, devilbot napisał:

Wydaje mi się że dwójka też będzie niegrywalna na presetsch dostępnych w grze. Sprawdził bym ale nie mam reali a za złotówki nie kupuje. Wolę kawę za 9zł se kupić niż dokładać ASXowi do premii.

TS2 ma przycelowanie precyzyjne jak w GoldenEye, czyli masz celownik na środku ekranu który obraca kamerę dopiero jak znajdzie się na krawędzi. Trzeba się mocno do tego przyzwyczaić. Odwrócone osie można zmienić w opcjach. W TS Future Perfect jest już sterowanie eleganckie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli tak: dwójka jest czuła jak się włączy celownik (z tego co pamiętam to oryginał miał chyba tak samo), trójka ma normalną opcję czułości. Za te 23zł pakiet obu części wychodzi bardzo kozacko, można brać i grać. TS2 lata w 1080p, TS:FP w 4K.

edit: odpaliłem oryginał na emulatorze i sterowanko jest dokładnie takie samo. Brać i grać, jeśli kogoś uwiera brak nowej części TimeSplittersów. Wiadomo, że trzeba się chwilę przyzwyczaić do takiej staroszkolnej gierki, ale mimo wszystko jest fun i banan na ryju w trakcie granka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...