Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Uff co za gierka :obama: Niech żyje ND i Sony Playstation!

Jak to wygląda ślicznie i jak chodzi elegancko na zwykłej slimce... Podoba mi się spokojny, Red Deadowy początek. Abby to zaje.bista postać, nie czuję że mi ktoś wpycha na siłę LGBT (na razie, potem może być z tym różnie). Po paru godzinach gry nie ma żadnych zastrzeżeń. Rewelacja!

Odnośnik do komentarza
[mention=67077]Kolos28[/mention] jak tam Xenoblade Chronicles 2? Po godzinie piałeś i wyłeś z zachwytu, a potem rzuciłeś w kąt, więc nie rób (pipi) z logiki i przy okazji hipokryty z siebie cool.gif

 

Odbiłem się to rzuciłem w kąt, dlatego piszę aby Ci co grają w TLou2, pograli dużej a nie cukierkowali bo może być podobnie.

Odnośnik do komentarza

Przecież skoro już są zachwyceni to znaczy, że się nie odbili bo to się dzieje na początku kontaktu z grą.

 

Fajnie, znasz spoilery, ale daj się innym cieszyć grą tak jak chcą, taknie? Nie każdy musi zareagować tak samo jak Ty.

 

Od siebie dodam, że za mną 2 godziny grania, na razie w pierwszych momentach nie przypadła mi do gustu Abby, Ellie mnie trochę w(pipi)ia. Od samego początku gram na Survival i jest paniczne lizanie ścian i pełne skupienie, choć na razie nie umarłem ani razu. Po przejściu gry odblokuje się Grounded?

Edytowane przez - V -
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Przecież skoro już są zachwyceni to znaczy, że się nie odbili bo to się dzieje na początku kontaktu z grą.
 
Fajnie, znasz spoilery, ale daj się innym cieszyć grą tak jak chcą, taknie? Nie każdy musi zareagować tak samo jak Ty.
Spoko, zakochanie to nie to samo co kochanie, tak samo jak pierwsze godziny gry to nie cała gra.
Jedno jest pewne , że klimat opuszczonych lokacji oraz cały wykreowany świat będzie cieszyć gracza do samego końca.
Sam bym z chęcią pobiegał po tym świecie
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...