Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Fanek napisał:

Nawet jeśli od 2013 to jakaś mała garstka ludzi, U4 robili prawie 5 lat po tym na przykład wnioskuje. Widze ile trwa produkcja gier w tej generacji aby wszystko działało.

Sam sobie zaprzeczasz. Bo skoro piszesz, że U4 robili 5 lat, to znaczy, że zaczęli w 2011, a jak wiesz w międzyczasie wydali jeszcze TLoU, LB i remastera, więc to nie było tak (i nigdy nie jest), że całe studio przez 5 lat siedziało nad jedną grą. I tak samo jest z TLoU2, zaczęli od małej grupki w 2013 (chociaż z tego co wiem to w 2014) i z biegiem czasu dołączało do nich coraz więcej osób. Więc już teraz mija 4/5 rok pracy nad tytułem, przy czym sprzęt pewnie już znają na wylot, no i nie ma wpadki z przerabianiem fabuły. Więc 2019 jest bardziej niż pewny.

 

3 godziny temu, Fanek napisał:

Na panelu jeszcze pamiętam że mówili, że przy gałkach ocznych z tego ostatniego gameplay siedzieli prawie 6mscy, aby to tak wyglądało

Przestań opowiadać takie bzdury, bo któryś już raz to piszesz, a to nieprawda. Sam dałeś filmik, na którym jest o tym mowa, tylko szkoda, że jeszcze go nie sprawdziłeś. Więc po pierwsze, nie siedzieli, bo brzmi to co najmniej jakby niemała część studia się tym zajmowała, tylko 1 (słownie: jeden) z programistów, co przy ponad 400 osobach, które są na linkedin powiązani z ND, nie robi już takiego wrażenia. I po drugie, nie pół roku, tylko, tak jak na panelu mówią, "miesiące", więc równie dobrze to mogły być 2 czy 3, co w sumie jest bardziej prawdopodobne, bo w końcu dodawał tylko nowe efekty, a nie tworzył tego od podstaw. Nawet tak na logikę, nie sprawdzając źródeł, jakby ND miało przez 6 msc zajmować się samymi oczami, to na ich gry czekalibyśmy dziesięciolecia, a nie lata. Więc Fanek, proszę pomyśl zanim coś następnym razem napiszesz. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, YETI napisał:

Fanek, to że nic nie pokazuje np. z multi, nie oznacza, że jest on na wczesnym etapie prac. Osobiście obstawiam 2019, a który kwartał, to pewnie samo ND jeszcze nie jest pewne, wróżenie z fusów, nic więcej. Pozostaje czekać do grudnia na PSX, wówczas zapewne pojawią się jakieś nowe informacje.

Podobno nie ma w tym roku psx

Odnośnik do komentarza

With most of Sony’s big guns already out (ie: Marvel’s Spider-Man, etc.), some might assume that The Last of Us 2 release date will be sometime this 2019 given the long wait from its announcement back in 2016. Well, it seems the official PlayStation Music YouTube channel might have accidentally confirmed that The Last of Us 2 2019 release date (thanks to Reddit user BostonMIT)! In a series of videos the channel published as part of Naughty Dog’s Outbreak Day for The Last of Us, it lists The Last of Us Part II for 2019!
https://mp1st.com/news/report-last-us-2-release-date-set-2019-according-official-playstation-music-channel

aaa9110a7de0119f0085268122bd10c9.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.12.2018 o 16:18, MEVEK napisał:

Trailer przypomniał mi, jak świetna jest jedynka. Te rozmowy i relacje, ta wieź miedzy ta dwójką to coś pięknego. Będzie mi tego w dwójce brakować :sapek: 

Poza tym przemoc i  brutalność, tak do mni nie przemawia.   Wiem.. w jedynce jej nie brakowało, jednak miała swoje uzasadnienie.

 

No czekaj bo nie rozumiem? Skad wiesz, ze w dwojce przemoc nie bedzie miala zadnych podstaw? Mi sie wydaje,ze skoro swiat z uplywem czasu coraz bardziej podupada to ma swietne podstawy do wynaturzenia. No i zamiast ciagnac jeden watek w nieskonczonosc tu mamy cos troche kontrowersyjnego i zarazem pociagajacego, milosc lesbijska w czasach apokalipsy zombie( w uproszzeniu,zeby nikt sie nie przywalil) w wykonaniu naughty dogs? Widze w tym od sku.rwysyna potencjalu.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o doświadczenie którego juz nie da sie powtórzyć przez wiek i charakter Ellie. Przez to co przeszła u boku takiego skurczybyka, jak Joel i jak ja to ukształtowało. W jedynce wszystko do siebie pasuje, współgra - jednym słowem połączenie tej dwójki(Joela i Ellie) to arcydzieło od początku do końca i kropka.  Tak sobie rozmyślam, ze nie powinni kontynuować, tylko zostawić tytułowa parę w spokoju, a zamiast tego napisać nowe postacie IMO.  Wiadomo, ze gra będzie kozakiem. Kupie ja już pierwszego dnia, ale czy będzie chwytać za serce? Mam wrażenie, ze tutaj za bardzo pojadą z wyobraźnią w kosmos. Chyba obawiam sie o Ellie. O to co z nią zrobią i jak to na mnie wpłynie. 

Edytowane przez MEVEK
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

To będzie przezayebiste doświadczenie. Ellie już jako młoda kobieta, wychowana w tym świecie i próbująca odnaleźć coś na czym jej zależy. Dlatego śmiać mi się chciało jak ludzie płakali widząc, że całuje się z inną laska. Już po ograniu Left Behind można się tego domyśleć ale co tam xD

 

Wolisz więcej tego samego czy coś zupełnie innego ale równie mocnego co w jedynce? O Ellie się nie obawiam bo może być tak, że to właśnie ona stanie się zabójczynią, prawie psychopatką. Przecież nawet Joel jakby nie patrzeć to kawał skoorvysyna a ona zobaczyła już w tak młodym wieku wiele hardkorowych akcji.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Ja p... Milion postów czy Ellie jest lesbijką czy też nie jest i jakie to strasznie. Potworniejsze niż zombie, grzyb, załamanie cywilizacji i cała apokalipsa. Bo lubi kobiety.

 

Ale wy wiecie że Ellie nie istnieje? Bo to tylko gra?

 

Jeśli TLoU2 będzie dobrą grą - ze świetną fabułą, mechaniką itp to orientacja seksualna bohaterki mi wisi i powiewa. A jeśli okaże się iż to crap to również orientacja mi powiewa bo to zła gra będzie. Czego wy się boicie??? Murzyn w BF1 - dramat. Kobieta w BF5 - katastrofa. Ellie całuje dziewczynę - trauma na całe życie. Niech ktoś jeszcze powie, iż Spyro lubił smoki to dzieciństwo zmarnowane. Wy tak naprawdę na serio?

 

PS - edit

Trochę po czasie ale nie zauważyłem, że wrzuciło mnie do starszych postów po których nie śledziłem wątków TLoU2 bo zniesmaczyli mnie płaczący mężczyźni. Na szczęście ostatnio posty są merytoryczne a nie histeryczne. Poradziliście sobie Panowie :)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...