Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Od 7 lat TLoU II to zakup Day 1. Nigdy się to nie zmieniło i nie zmieni. Nie trafiłem na spoilery i oby tak było do premiery. Przez falę hejtu jaka wylewa się na Druckmana i ND i błyskotliwy post @Observer domyślam się, że chodzi głównie o wątki LBGT w TLoU II. Nie wiem, ale musiałbym być chory na umyśle, że orientacja seksualna jakiejkolwiek postaci miałaby mi przeszkadzać. 

 

Może chodzi o coś innego, nie wiem. Dowiem się po ograniu. Jeszcze trochę ponad miesiąc.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

A tam, yebie mnie to. Nie wyciekła cała fabuła, a ocenie ją dopiero po ograniu. ND nigdy nie zrobiło słabej gry, niemożliwe żeby TLoU II nie dowiozło. Presja i oczekiwania są oczywiście gigantyczne, ale ocenę końcową można wystawić tylko po ograniu. Jakieś płacze przez premierą z wycieków kompletnie mnie nie ruszają.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kto będzie miał jaja, z tych co się tu z gry naśmiewają, w którą jeszcze nie grali, i napisze myliłem się, jeśli gra okaże się sztosem.

 

Bo przecież w jedynce cały wątek LGBT, jeśli można to tak nazwać, był podany subtelnie, więc nie rozumiem, dlaczego teraz miałoby być inaczej?

 

Bo na trailerze Eliie pocałowała inną kobietę? To już było w dodatku, bo

 

Spoiler

będzie trans, a skąd wiadomo, czy nie będzie postacią podobną do Billa? Który dał się lubić. Bo gramy umięśnioną kobietą? Jakoś po drugim trailerze nikt nic nie mówił, że ma za duże mięśnie. Bo ginie Joel? Chyba od początku to Eliie grała pierwsze skrzypce, mimo że graliśmy Joelem. Do tego ponoć Abby zabija Joela ze swoim facetem. Co za różnica jak zginął, a poza tym, czy widzieliście całą scenę?

 

Odnośnik do komentarza

Skończ piedolić zdrowywariat, bo wątek lgbt, który był subtelnie i dobrze zrobiony to miał dodatek w postaci Left Behind i za długo nie trwał, więc co tu ma piernik do wiatraka główny wątek TLOU (no był jakiś tam Bill gej i tyle, ale nie nawalone, co mamy teraz w drugiej części), gdzie tam nie ma nic albo prawie mało jest (mogę się mylić, bo już dziurawa pamięć odnośnie tej fabuły jest), nie było też tego całego sjw to swoją drogą.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

Skończ piedolić zdrowywariat, bo wątek lgbt, który był subtelnie i dobrze zrobiony to miał dodatek w postaci Left Behind i za długo nie trwał, więc co tu ma piernik do wiatraka główny wątek TLOU (no był jakiś tam Bill gej i tyle, ale nie nawalone, co mamy teraz w drugiej części), gdzie tam nie ma nic albo prawie mało jest (mogę się mylić, bo już dziurawa pamięć odnośnie tej fabuły jest).

 

Ale co masz nawalone? W pierwszej części był gej. A o orientacji Ellie wiemy już z dodatku.

 

Spoiler

A teraz masz transa. I umięśnioną babkę, która wraz ze swoim facetem zabija Joela. Na tej podstawie stawiasz krzyżyk na TLOU2? I ludziach, którzy nad grą pracowali?

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co mam na myśli nawalone? To że jest bardzo mocno i usilnie gloryfikowane, narzucone przede wszystkim, że tak ma być i uj i masz to akceptować, bo tak cuckman chciał, politycznie na dodatek. Nie dość, że jeszcze obraża społeczność to próbuj to tolerować, właśnie na tym cały ten hejt internetu polega.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Faka napisał:

Co mam na myśli nawalone? To że jest bardzo mocno i usilnie gloryfikowane, narzucone przede wszystkim, że tak ma być i uj i masz to akceptować, bo tak cuckman chciał, politycznie na dodatek. Nie dość, że jeszcze obraża społeczność to próbuj to tolerować, właśnie na tym cały ten hejt internetu polega.

 

Nic nie jest gloryfikowane. To twój wniosek po przecieku, który chooya znaczy. Można powiedzieć, że gloryfikowana była przemoc w drugim trailerze. To tyle. Bo w przedostatnim był zwykły pocałunek, nic wielkiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Szymek napisał:

Szkoda mi chłopaków co zaspoilerowali sobie fabule sequela jednej z najlepszych gier ostatnich dwóch generacji. 

A trailer bardzo fajny :)

Nie bylo takiego przypadku na forum zeby ktos sobie zaspoilerowal fabule Automaty.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pix napisał:

Biorę na premierę. 7 długich lat czekania nareszcie dobiega końca. 

 

Żałosne jest tylko to, jak niektórzy tu plują jadem i toczą pianę z pyska. Z inteligentną krytyką na poziomie nie ma to nic wspólnego. Jechanie po Druckmannie i ND dla samego jechania. Dobrze, że wyłączyli oceny pod zwiastunem. Internet uwielbia nakręcać negatywne emocje.

 

 

Przeciez tutaj glownie gruba corwa biega i trze dupa po dywanie jak suka z cieczka, ale kto by sie zdaniem idioty przejmowal. Zwali se pod zdjecie pyletzkyego i mu przejdzie.

 

Ja sam nie wiem czy kupie, moze poczekam na wersje ps5. Hajp mi poteznie opadl po tych spoilerach, nie chodzi mi nawet o ich tresc tylko sam wyciek. To jest kur wa kara za to bezsensowne przesuwanie premiery.

Odnośnik do komentarza

Trailer dobry, ale nie tak dobry jak przedostatni. Pod względem technicznym ND kolejny raz wyznaczy nowe granice. Na tej generacji jeszcze GoT będzie miało jakieś szanse powalczyć pod tym względem. Jest to kolejny story trailer, czyli dostaniemy jeszcze jeden, launch. Oby do 19.06.

 

ghCbCPN.gif

1.8 terafanka :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

Trailer dobry, ale nie tak dobry jak przedostatni. Pod względem technicznym ND kolejny raz wyznaczy nowe granice. Na tej generacji jeszcze GoT będzie miało jakieś szanse powalczyć pod tym względem. Jest to kolejny story trailer, czyli dostaniemy jeszcze jeden, launch. Oby do 19.06.

 

ghCbCPN.gif

1.8 terafanka :obama:

 

a w trailerze jak byk, że pokazane na PRO :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...