Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
W dniu 3.05.2020 o 01:01, Il Brutto napisał:

Po lekturze kilku stron tematu juz wiem co jest przyczyna tego bolu dupy otoz jest to umiesniona kobieta. Bo kobieta nie moze byc umiesniona, no nie, to juz jest trans, kobieta musi miec wielkie cyce i du.psko, kazde odstepstwo od normy to juz trans i degeneracja. Ja pie.rdole 2020 a polowa forum nadal poziom mentalny sebixa z Sokolowa Podlaskiego pomstujacego na zwezane spodnie. I ten sam poziom stulejarstwa co debile piszacy w temacie RE3 ze Jill brzydka ze kur.wa kijem by nie tkneli bo paskudny nos/ucho/reka, chociaz sami albo wala konia albo dziela lozko z dorodnym polskim wielorybem.

Ale proszę nie obrażać mi mojego miasta kurde. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, zdrowywariat napisał:

Dalej mam nadzieję, że będzie 10/10 :).

Wszyscy w to wierzymy. Nie ma co dawać się wariatom na forum. Ani myślę anulować pre-order. Wytrzymałem juz tyle to wytrzymam i te kilka tygodni. 

Oby tylko tryb fotograficzny byl na premierę :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To śmieszne, że niektórzy tu na podstawie kilku wersów z przecieku już ocenili grę. Graliście w jedynkę? Przecież tam była budowana atmosfera przez całą grę (dialogi!), na początku Joel nie lubił Ellie, nie było mu na rękę ratowanie świata, a później ją pokochał, jak własną córkę. Natomiast Bill (gej) miał u Joela dług wdzięczności (i co dał się lubić?). Długo by wymieniać. Wy dalej nie wiecie nic na temat gry, pomimo przecieku, nic!

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2020 o 01:01, Il Brutto napisał:

Po lekturze kilku stron tematu juz wiem co jest przyczyna tego bolu dupy otoz jest to umiesniona kobieta. Bo kobieta nie moze byc umiesniona, no nie, to juz jest trans, kobieta musi miec wielkie cyce i du.psko, kazde odstepstwo od normy to juz trans i degeneracja. Ja pie.rdole 2020 a polowa forum nadal poziom mentalny sebixa z Sokolowa Podlaskiego pomstujacego na zwezane spodnie. I ten sam poziom stulejarstwa co debile piszacy w temacie RE3 ze Jill brzydka ze kur.wa kijem by nie tkneli bo paskudny nos/ucho/reka, chociaz sami albo wala konia albo dziela lozko z dorodnym polskim wielorybem.

 

Nie kojarze cie gościu ale szacun :banderas: są jeszcze przyzwoici ludzie na tym forum.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze 19.06 będziecie stać u Jaczesa i Kababisa w kolejkach po Mesjasza Part II. 

 

7 godzin temu, da$io napisał:

Lubię ten poziom para-akceptacji otaczającej rzeczywistości rodem z gimnazjum.

Umięśniona laska to dla mnie Maria Andrejczyk a nie jakiś babochłop z krwiożerczym feminizmem na ustach.

Maria to raczej jest ulana, a nie umięśniona. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Ma_niek napisał:

Wg wiki scenariusz do Batlefild Hardline :D ALe cos mi sie kiedys zdawalo ze przy gwiezdnych wojnach od ea tez cos robila.Zaraz sie okaze ze jedyna ogarnieta osoba tam byl Straley

 

Pracowała nad skasowaną grą action adventure w świecie SW - 1313. Gra zresztą wyglądała jak klon Uncharted 3 w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Edytowane przez bluber
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bluber napisał:

 

Pracowała nad skasowaną grą action adventure w świecie SW - 1313. Gra zresztą wyglądał jak klon Uncharted 3 w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Amy Henning nie pracowała nad 1313, to był projekt LucasArtsu który został skasowany gdy markę SW przejął Disney. Henning pracowała w Visceral games nad nienazwaną grą action-adventure, która też została skasowana.

https://starwars.fandom.com/wiki/Amy_Hennig

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ins napisał:

Gdyby ten spoiler okazał się prawdą byłoby naprawdę dobrze:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Nadal irytująca byłaby śmierć Joela z rąk randoma, która jest córką innego randoma. Chyba każdy się spodziewal jego śmierci ale nie w taki sposób. No ale co poradzić. 

 


 

Hmm, teraz inna wersja zakończenia. Tutaj jest intrygująca i daje nadzieje. Jednak nie zmienia to tego, jak patrzę na PII. 

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się bardzo fajna wielowątkowa historia, w której intryguje mnie:

 

Spoiler

powrót Świetlików, schwytanie Toma, granie przez chwilę Abby, polowania kultystów (Ellie schowana za drzewem), dostanie się podstępem do ich obozu, retrosrpekcje z Joelem, a to dopiero początek. Do tego powraca jazda konno, ale będzie też pływanie łódką po zalanej metropolii, ależ to będzie klimatyczna miejscówka!

 

Będzie dobrze! :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

"Przez chwilę" xdddddddddddddddddddd

 

:):):):):)

 

Spoiler

Z nowych informacji wynika, że 4-6h gramy Abby, gdy ja jedynkę z lizaniem ścian przechodziłem 20h i to za każdym razem. Jeśli wierzyć zapewnieniom devów, że dwójka ma być jeszcze dłuższa, to przecież to będzie maks 1/4 gry.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Ale będę płakał nad grobem Joela. I grał Abby z grymasem na twarzy. A przeciwnicy LGBT będą dodatkowo musieli się pogodzić, że mają transa u boku, który będzie pewnie gadał, jak to takich nienawidzi. Mniemam też, że okaże się świetnie napisaną postacią, którą z czasem zaczną lubić.

 

Ależ ta gra będzie budzić skrajne emocje!

 

I to dostanie się Ellie podstępem do obozu kultystów, żeby załatwić głównego złego, po czym uciec. Ale będzie stresowo, zanim zrobi się gorąco. Już nie mogę się doczekać jego zdziwienia oraz dialogów na najwyższym poziomie, niczym w chatce, czy przy ognisku, w jedynce.

 

Odliczam dni, nie tyle do premiery, co do tych licznych komentarzy na forum:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


myliłem się.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...