Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Każda gra ma swoje wady i grzeszk, których tu nie brakuje. Ale samo odczucia z grania i skończenia gry dla mnie tak samo 10/10. Emocjonalnie mnie rozłożyła na łopatki, tak samo jak jedynka. Dla mnie ta gra to było przeżycie. Walnąłem prawie ciurkiem bo w pierwsze dwa dni nabiłem 20h, i później miałem dwie sesje dobijając do niespełna 24h na hardzie. Minęło parę godzin od zakończenia a ja dalej o tym myślę. Nie mogę się doczekać jak już @Koleś88 skończy i będę mógł zadzwonić do niego i przedyskutować kilka kwestii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie w wolnej chwili i tak coś napiszę, może tylko pozwolę sobie na kilka dni dla ostudzenia i nabrania odrobiny dystansu, póki co chciałem jedynie zająć ogólne stanowisko.

 

Z ochotą zacząłem też drugie przejście, już bez tego czasochłonnego lizania ścian w poszukiwaniu znajdziek, z bardziej bezpośrednim podejściem do starć i wychwytywaniem wszystkich smaczków, więc jest nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza

No tak, bo tylko pozytywne opinie sa dozwolone w temacie, a jak sie nie podoba to prosze zamknac jape xd

Skonczylem, final dla mnie nieemocjonujacy i niepotrzebny. Generalnie fragmenty z Ellie to klapa, fragmenty z Abby fajne i mi się podobaly. Jakby, cala gra sie skupila na Abby to by wyszlo znacznie lepiej podejrzewam.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pupcio napisał:

Chodzi o użytkownika yeti który ma problemy z psychiką i tym że komuś może nie podobać się jakaś gra wideo

Niby gdzie ja tak napisałem? Każdy może wyrazić swoje zdanie, dla jednego rozczarowanie, dla drugiego świetny tytuł. Problem jest w tym, że niektórzy robią coś takiego. 

 

2 godziny temu, Kmiot napisał:

 je'bać to, nie chce mi się szeroko rozwodzić tylko po to, by jakiś śmieszek wyrwał zdanie z kontekstu i robił "HIO HIO xD".

 

Jak te sępy i hieny tylko czekają w temacie na padlinę do rozszarpania xd

 

 

Niestety, niektórym ciężko pojąć, że ktoś może mieć odmienne zdanie. Muszą zadrwić, albo napisać setny raz, jak zostali oszukani, co jest naprawdę zabawne. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja tylko przyszedłem na 10 sekund powiedzieć, że gra jest SAKRAMENCKO W CHÓY ZAYEBISTA.

34 godziny na liczniku. 

Jezu, kontrowersyjny to może być, ale wystrzał anusów na całym świecie a nie fabuła.

No, ale jeszcze nie skończyłem, dopiero parę godzin Abby, więc jeszcze się wszystko może spyerdolić.

Ale szczerze wątpię.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Nemesis napisał:

Czy tylko ja mam tak, że za drugim podejściem chłonę tą grę jeszcze bardziej?

Ja juz po drugim podejściu.

Nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej z tymi bohaterami, a za drugim razem grało mi się jeszcze lepiej:) Jak komuś gra fabularnie podeszła, to drugie przejście bardzo polecam, można sporo smaczków odkryć i przeanalizować to wszystko jeszcze raz. Drugi playthrough bardzo w tym pomaga.

 

Po takim tytule czeka mnie zapewne growa pustka, czekam na Tsushimę, może tę pustkę będzie w stanie chociaż częściowo wypełnić:)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Shen napisał:

O nastepny furiat jak listunio, co potrafi tylko obrażac, bo ktoś śmiał mieć odmienne zdanie.:reggie:

A Ty znowu swoje niepoparte niczym pierdzielenie uprawiasz? Nigdy nie zwróciłem uwagi nikomu komu gra się nie podoboała. Pojechałem tylko po tych co gre na YT przeszli alboo nie grali wogóle i na podstawie wpisów na forach i occenach userów na MC twierdzili że gra jest słaba. Poczytaj moje wpisy chłopcze to może ogarniesz. Jak nie ogarniesz to już nic Cie nie uratuje. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma też trochę dziwne problemy z HDRem? W sensie, w ciemnych lokacjach jak Seattle gra wygląda momentami bardzo słabo, szaro-buro i nawet tekstury wydają się gorsze, a dla odmiany np. słoneczne, czy ośnieżone lokacje wyglądają wspaniale. Pier... się z tymi ustawieniami odkąd gram i nie mogę znaleźć kompromisu:) Gram na Oledzie.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, izon napisał:

Czy ktoś ma też trochę dziwne problemy z HDRem? W sensie, w ciemnych lokacjach jak Seattle gra wygląda momentami bardzo słabo, szaro-buro i nawet tekstury wydają się gorsze, a dla odmiany np. słoneczne, czy ośnieżone lokacje wyglądają wspaniale. Pier... się z tymi ustawieniami odkąd gram i nie mogę znaleźć kompromisu:) Gram na Oledzie.

Też gram na OLED i nie widze tych rozbieżności o których piszesz. Faktycznie Seattle jest bardziej szarawe ale chyba bardziej przez deszcz i mgłe. Nie wiem czy to coś pomoże ale mam tak że kontrast na maksa, jasność tak na 70%, czerń na około 40%, luminacje wysoko, nasycenie kolorów ok 65%-70%. to tak z grubsza. OLED od SONY

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...