Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Zawsze można grać w jedną grę przez cały rok i wtedy w ogóle człowiek zaoszczędzi na nowościach. :)

 

Dodaj jeszcze multi, a wyjdzie spokojnie dwa lata. A uważaj jak najdzie mnie jeszcze ochota na speed-running. Na gierkach oszczędzać nie muszę, o to się nie martw.

 

Gameplay i setting idealnie trafiają w mój gust, ot co.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że sobie smieszkuję. Gra na pewno warta jest czasu, ale jakos tak z tymi exami jest chyba jak z fujarą gracza, nie wolno z nich żartować. Gierki to w końcu poważny biznes. :)

 

a @Observer mógłby zamknąć mordę, bo poucza mnie od CW a asaxowi który tez pisał o grze która lubi wygarniał coś o tym że (parafrazując) lubi jak „s,ra się mu do ryja” :) . Oczywiście plusami wtóruje mu YETI czyli, o ironio, kolega z działu CW.
 

Konczac ten offtop (wciąż nie poruszyłem w tym temacie nic na temat samej gry, nie krytykowałem jej ani nie wyśmiewałem) najzabawniejsze jest że ci sami jednoplatformowcy którzy zarzucają mi wojenkowanie po tematach sami robią burdel w tematach o Xboxie czy nawet statusach pisząc potem że brzydzą się CW. Nie no ale wiadomo, CW to tylko jak piszesz coś niepochlebnego Sony.

 

;)

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie pisz tu jakiś fikołoreferatów, że ktokolwiek poza tobą robi CW poza CW, a o grach Sony nie można pisać niepochlebnie, bo mam w tym temacie przynajmniej kilkanaście postów niepochlebnych o TLoU II - jak coś mi się nie podoba to o tym pisze, nawet jak to największy ex roku. Zresztą dobrze o tym wiesz bo mi za to dawałeś plusy z przyczajki.

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, YETI napisał:

Multi? No jest grane od 7 lat w jedyneczkę, czekać aż wyjdzie Frakcje Part II, to znów będzie 7 lat grania. No nic, wracam do multiplayera, bo właśnie gram. Niesamowity tytuł :)

No żeby tylko nie skończyło się jak w U4 i przedkładaniem fatałaszków oraz pierdółek nad gameplay. Osobiście chciałbym, żeby multi dostarczyło bo swego czasu świetnie się siekało z ekipą w jedynce.

Odnośnik do komentarza

Całkiem niezły update :notbad:

Cytat

Alongside these new modes, we’re excited to introduce a number of frequently requested improvements to the game, including the option to disable Listen Mode, adjust Film Grain levels, additional display options, improvements to accessibility features, and more. For our friends in the speedrunning community, we’re also adding the ability to see playtime up to the second in the saves menu, making it easier to track and verify your runs. Here’s a quick overview of the new features that will be added with the Grounded update:
 

  • Saves now display playtime up to the second
  • Film Grain Adjustment option
  • Disable Listen Mode option
  • Motion Sensor Function Aiming option
  • Arc Throw HUD Display option
  • Aiming Acceleration Scale option
  • Aiming Ramp Power Scale option
  • Accessibility improvements to Ground Zero encounter, collectible tracking, Enhanced Listen Mode for collectibles, and rope gameplay

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też o tym pomyślałem :) 

Filmiki z przyjemnością przerwę bo historia dla mnie jest głupia i nie będę o tym dyskutować. 

Do gameplay'a się nie czepiam bo jest mistrzowski i brakowało mi tego poczucia zaszczucia właśnie dzięki Grounded. Gdy kończyłem grę to nie mogłem od połowy już zbierać zasobów bo wszystkiego maiłem w plecaku na maks. 

 

A to trofeum :trophy_bronze: za przejście gry bez zginięcia jest banalne i nic dziwnego że brązowe. Wystarczy co jakiś czas kopiować save game na pen drive i wgrywać gdy zginiemy. :facepalm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...