Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obecnie na promocji jest Chinese Parents, bardzo interesująca gra. Taki life-simulator ale to tak naprawdę gra o zarządzaniu zasobami, gdzie musimy przejść przez życie próbując sprostać oczekiwaniom rodziców i społeczeństwa. Ciężko mi to wyjaśnić więc polecam obczaić jakąś recenzję. Sam nie spodizewałem się, że to będzie takie przyjemne doświadczenie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MierzejX napisał:

Obecnie na promocji jest Chinese Parents, bardzo interesująca gra. Taki life-simulator ale to tak naprawdę gra o zarządzaniu zasobami, gdzie musimy przejść przez życie próbując sprostać oczekiwaniom rodziców i społeczeństwa. Ciężko mi to wyjaśnić więc polecam obczaić jakąś recenzję. Sam nie spodizewałem się, że to będzie takie przyjemne doświadczenie :)

Kupiłem kiedyś na steamie za bezcen - fajna gra, zwłaszcza jak ktoś trochę ogarnia język chiński/chiński internet, bo dużo tam tamtejszych memów i w ogóle. Są minigierki, pokazane jak chińskie dziecko musi rywalizować z innymi chińskimi dziećmi (dosłownie są rodzice którzy rzucają wyzwania xD) i tak dalej. Fajna, jak za niedużo to można brać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś polecanie w promocji jeśli omijało się szerokim łukiem indie giereczki?

Obecnie myślę oczywiście by nabyć Hades ale jednak to tylko 20% zniżki ale z drugiej strony gra zeszłego roku więc warto sprawdzić by było. Do tego myślałem by sprawdzić Crysis-a na Switchu bo nie mam w sumie żadnego FPS-a no i chętnie bym ograł poraz dziesiętny Resident 5.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, SpacierShark123 said:

Coś polecanie w promocji jeśli omijało się szerokim łukiem indie giereczki?

Obecnie myślę oczywiście by nabyć Hades ale jednak to tylko 20% zniżki ale z drugiej strony gra zeszłego roku więc warto sprawdzić by było. Do tego myślałem by sprawdzić Crysis-a na Switchu bo nie mam w sumie żadnego FPS-a no i chętnie bym ograł poraz dziesiętny Resident 5.

Jest sporo świetnych indie na przecenie.

 

- Children of Morta,

- Forager,

- Dead Cells,

- Void Bastards,

- Slay the Spire,

- Rogue Legacy,

 

Wszystko zależy czego szukasz. W.w. to jedne z lepszych indie ale nie jedyne tylko te które przychodzą mi do głowy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra ma mniej elementów niż Stardew Valley i bardziej stawia na opowiadaną scenkami i dialogami historię. Ponadto rozgrywka jest dość powolna (zarówno w sensie sterowania, jak i progresu, nie ma tak jak w SV że ciągle jest coś tam nowego innego do zrobienia w czasie gdy jako cel zbieramy jakiś inny surowiec na coś innego). Jeśli ktoś by wolał tę grę od SV, to pewnie głównie dla "historii" i anime wyglądu, połączonego z nadal typowym sielskim hodowankiem farming sima.

Hicior na miarę SV to by raczej nigdy nie był, ale na pewno gra nie zostałaby tak zimno przyjęta na premierę gdyby wyszła za 50 zł. Ogólnie wielu osobom się spodoba, można obczaić demko i zobaczyć czy wciąga.

Odnośnik do komentarza

Risk of Rain 2 na przecenie. 43,60 zł - innymi słowy, gra jest 7,5 raza tańsza od Returnal. A raczej nie jest 7,5 razy słabsza... Ale ostrzegam - mało kto jest w stanie grać w RoR 2 na joyconach. 

 

La Mulana 2 za 50 zł. Jak wiadomo, gra ma kilku zboczonych fanów na tym forum i możecie przekonać się, o czym mówią. Doliczcie cenę zeszytu do robienia notatek. Zresztą jedynka też jest za pół ceny.

 

Duuużo teraz zwłaszcza przecen na jRPG-i, wielu producentów. Wiele gier od Square, ale też Falcom (Ys VIII i Trailsy), dungeon crawlery (Mary Skelter 1+2 oraz Labirynth of Refrain), Disgaea, Void Trrlm (genialny tytuł swoją drogą, ale gra wielu osobom się spodoba do pogrania w pociągu jako dziwna, ładna, smutna mieszanka standardów rogalika oraz dungeon crawlera), Persona 5 Strikers, Langrisser, Dandy Dungeon i wiele innych.

Odnośnik do komentarza

Zręcznościowy Baldur z PS2 dziś na eshopie:

 

The Iconic Action-RPG Baldur's Gate: Dark Alliance Is Out Today On Nintendo Switch - Nintendo Life

 

Pamiętam, że miałem dwójkę i bawiłem się dobrze chociaż nieprzyzwoicie krótko (przejscie to jakies 10h). Pamiętam też, że nawet na najwyższym poziomie trudności grając Nekromantą nie dało się zginąć bo był tak OP. Jedynkę kiedyś sprawdze ale nie za te 30 euro ile sobie dziś będą liczyć. Fajnie, że ma być lokalny coopy bo do piwa i caualowego grania wjedzie idealnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...