Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

23 godziny temu, _D23 napisał:

Jest jakaś stronka wskazująca najciekawsze propozycje z danej przeceny? Jestem całkowicie zielony w temacie indorów i mniejszych tytułów i nie bardzo wiem w jakie dwa trzy tytuły zainwestować żeby mieć jakąś odskocznię od Marianów czy Zeldy.

 

Celeste

Into the Breach

Stardew Valley

Hollow Knight

Ori

Ori2

Guacamelee

Guacamelee2

Mark of the Ninja

Huntdown

Cuphead

Dead Cells

Hades

Inside

 

Tu masz najlepsze. Kolejność przypadkowa. Wszystkie te gry są warte sprawdzenia.

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Hatsune Miku: Project Diva Mega Mix najtaniej dotychczas -50%.

https://psprices.com/region-pl/game/3510578/hatsune-miku-project-diva-mega-mix

 

Gra dostępna wyłącznie cyfrowo. Są też jakieś bundle z DLC, więc warto sprawdzić.

 

Fajna gra muzyczna dla "weebów", aczkolwiek bardziej bym polecał Future Tone z PS4 (lepsze, tańsze, ładniejsze, mniej DLC, a utwory te same). Niemniej jednak jak ktoś chce grę rytmiczną na Switcha, to ta jest naprawdę fajna, wbrew pozorom.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, _D23 napisał:

Skusiłem się na Dead Cells, Huntdown i Inside - będzie co robić, chociaż zapewne na coś się jeszcze skuszę :ohboy:

Ma ktoś może jakieś doświadczenia

z Dodgeball Academia? Przewijał się ten tytuł w kilku zestawieniach „warte uwagi” i strasznie mnie ten tytuł ciekawi. 

 

Jeśli Inside Ci się spodoba to jeszcze LIMBO jest za grosze od tego samego developera, bardzo fajne, 8 zeta.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Jeśli Inside Ci się spodoba to jeszcze LIMBO jest za grosze od tego samego developera, bardzo fajne, 8 zeta.

Limbo zaliczyłem lata temu i było spoko, nie porwało ale przeszedłem i mam raczej pozytywne wspomnienia dlatego z marszu wziąłem Inside. 
Tails of Iron kusi również bardzo mocno. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, bebbop napisał:

U mnie na odwrót. Limbo krótkie, a nie ukończyłem nawet, bo tak średnio podeszło, ale może z Inside będzie lepiej.  Gra zdobyła sporo nagród. Kojima, chyba nawet się nią jarał. Ostatecznie wziąłem Inside, Bastion, Transistor i Monster Boya. Starczy tego dobrego. 

 

Na to nie ma reguły, rzecz gustu, ale za 8 zeta wstyd nie dać szansy. Na liście, którą wrzuciłem, są najlepsze indyki moim zdaniem, ale to nie daje żadnej gwarancji, że każdy każdemu podejdzie. Prawdą jest, że są śliczne, dobrze brzmią i dobrze się w nie gra. Taki Dead Cells, czy Hades, to rogaliki, albo komuś taka formuła odpowiada, albo nie.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Na to nie ma reguły, rzecz gustu, ale za 8 zeta wstyd nie dać szansy. Na liście, którą wrzuciłem, są najlepsze indyki moim zdaniem, ale to nie daje żadnej gwarancji, że każdy każdemu podejdzie. Prawdą jest, że są śliczne, dobrze brzmią i dobrze się w nie gra. Taki Dead Cells, czy Hades, to rogaliki, albo komuś taka formuła odpowiada, albo nie.

Dokładnie. Zawsze warto sprawdzić gameplay polecanych pozycji np. na YT. Gusta mogą być zgoła różne i to co mi się bardzo podoba, dla drugiego może być o dziwo meh. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, pawelgr5 napisał:

Mam 50zł w porfelu na eshopie i mysle nad huntdown. Duże tam replayability jest? @zdrowywariat ile tam sie robi po zakonczeniu gry? Blazing Chrome mimo, że gra sztos to bardzo krótka i nie było co robić (i tak plecam na dobrej promocji bo to najlepsza Contra od czasów SNES'a).

 

Bierz! Ja po przerwie wróciłem i przechodzę drugi raz, tym razem na hardzie, 3 kostki energii, na normalu jest 5, ale jest jeszcze poziom trudności z jedną. Gram na OLEDzie i gra prezentuje się cudnie, dzięki bogatej kolorystyce. W sumie jest 20 leveli, każdy z bossem na końcu, dwóch pierwszych jest na rozgrzewkę, a później co jeden to fajniejszy. Do tego w każdym levelu można zdobyć 3 medale, za zabicie wszystkich, za nie zginięcie i za znajdzki. Gra ma masę smaczków. A jeśli masz z kim grać to tym bardziej polecam. Można się reanimować.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony polecam
Quake 25.20 PLN jak ktoś lubi retro shootery to chyba nie ma zmiłuj i trzeba kupić. To jak śmiga to w trybie przenośnym już samo w sobie jest piękne, to śmiga jakby płynie no jest po prostu sztos. Taki klasyk, tak ładnie przeniesiony to wypada wziąć.
Lumines Remastered 30 PLN no może i każdy grał ale warto mieć, Tetrisowe gierki najlepiej smakują przenośnie.

 

Cytat

i mysle nad huntdown. Duże tam replayability jest?

Ja tam nie wiem czy akurat w to można grać całe życie ale gierka jest wspaniała jak pamiętasz czasy wypożyczalni VHS i filmu typu RoboCop, Terminator itd. to gierka jest przecudowna i warta była tych 40 PLNów, które dałem kiedyś na promocji.

Edytowane przez Krzysztof93
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, MierzejX napisał:

Dobra wyprzedaż chociaż jak na złość, żaden z tytułów na który poluję nie jest na wyprzedaży:

- Pillars of Eternity,

- Rebel Galaxy Outlaw,

- Farming Simulator Nintendo Switch Edition,

- Mutant Year Zero,

- Sunless Skies,

 

A już zacierałem pieniążki... no nic.

Mutant w HH ma chyba 240p. Obczaj filmy jakieś najpierw, chyba że na TV grasz, ale też jakość portu dupy nie urywa tam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _D23 napisał:

Skusiłem się jeszcze na Bug Fables, włączyłem dziś na moment żeby obadać jak to wyglada i o jezusićku… jakie to dobre. Z mety przepadłem na trzy godziny :banderas:

 

Bierę jeszcze dziś, 85 na mecie i 8.5 od użytkowników, czyli prawdopodobnie kolejny po Huntdown hidden gem, dzięki.

 

edit: Paper Mario :).

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...