Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaczęła się większa przecena na bardziej znane tytuły. Warto sprawdzić wishlisty. Co ja widzę:

 

- Ni no Kuni za 20% ceny, czyli... nadal 50 zł, ale tyle to można dać.

 

- AI Somnium Files za 65 zł, też pierwsza normalna cena przy której gra staje się must-have'em dla fanów japońskich klimatów

 

- Creaks za 36 zł, wreszcie atrakcyjna cena za kolejną uroczą opowieść Amanity

 

 

O innych pisałem, tak że można przejrzeć długą listę. Spore obniżki np. Civilization, Messenger, Immortals, Baldur's Gate, Dicey Dungeons, My Friend Pedro, Persona Strikers, Grindstone, gry z serii Atelier, no i przebój tego roku czyli Sumire.

 

Odnośnik do komentarza

Po blisko 10 latach, Rune Factory powraca do nas. Europejska premiera Rune Factory 5 została ogłoszona na 25 marca 2022.

 

Niestety, nie słychać nic o patchu, bez którego gra może być sporym rozczarowaniem. Sporo osób z Japonii mówi o podobno nieznośnie słabej animacji i długich i częstych loadingach. Gra, chociaż jest tylko na Switcha, ma tryb performance i graphic, jeden podobno ma być rozmazany jak cholera, a drugi skakać jak cholera. Kto wie, może nie będzie na co czekać i najlepszą ofertą dla chętnych hodowania, romansowania i grindowania pozostanie port Rune Factory 4...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie tak wiele gier ma pełny voice acting, zwłaszcza po angielsku. WYDAJE mi się, że najwyżej cenione na Switcha to:

 

- Steins Gate Elite (zdecydowanie najpopularniejszy, cały fenomen)

- AI Somnium Files (jedna z lepszych gier)

- Heart of the Woods (yuri, dodali pełny voice acting bodaj rok temu)

- Eliza (krótkie amerykańskie sci-fi; CHYBA pełny voice acting, nie pamiętam)

- Love Esquire (naprawdę fajna gra dla miłośników japońskich klimatów, właśnie wyszła na Switcha, CHYBA jest czytanie każdej linijki na Switchu)

- Buried Stars (ta koreańska gra ma dwa języki... japoński i koreański mdr. Przynajmniej tak było na premierę)

Odnośnik do komentarza

Road96

 

 

Indyczek, gra typu "blantmany", jest demko. 

Quote

"Road 96 is an adventure game that’s stuffed with fascinating characters. Everybody has a story, and the game does an excellent job at weaving those stories together in an interesting way. The use of music and the game’s art style also helps to elevate the experience. Road 96 is a bit bogged down by some UI issues and framerate drops, but that didn’t stop me from really enjoying the complete product." 

 

 Promka (chyba -25%) kończy się jutro, więc cenowo wychodzi ponad 50% taniej niż pudełeczko, ale być może warto poczekać na poprawki stabilizujące klateczki i następną promkę. Ja się skusiłem, demko mnie przekonało -> przede wszystkim OST<3.

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2021 o 20:37, izon napisał:

 

Gra raczej rynku nie zwojuje ale może być ciekawą alternatywą dla marioparty na długie jesienne wieczory. 4 osobowy co-op i klimacik jak znalazł, cena też nie wysoka jak na premierowy tytuł (159 zł).

Pozwolę sobie podbić - pograłem trochę z żoną i bieda straszna. Grafika okropna i nie trzyma 30fps. Te minigierki są na poziomie jakichś popierdółek na telefony, to nawet nie jest namiastka SMP. Plansze nieciekawe, mechanika ułomna. Omijać, nie kupować, chyba że będzie po 20 złotych.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ProstyHeker napisał:

Pozwolę sobie podbić - pograłem trochę z żoną i bieda straszna. Grafika okropna i nie trzyma 30fps. Te minigierki są na poziomie jakichś popierdółek na telefony, to nawet nie jest namiastka SMP. Plansze nieciekawe, mechanika ułomna. Omijać, nie kupować, chyba że będzie po 20 złotych.

No ja finalnie nie kupiłem bo przeczytałem nieliczne, negatywne opinie w necie. Już za 2 tygodnie nowe Mario Party, wiec szkoda czasu na takie śmieci, a w sumie w klimacie”halloween” to Luigis Mansion 3 ma fajne mini gierki do co opa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z całego sercam polecam La Mulane, koszt 30 zł. Przyglądałem się temu tytułowi już dłuższy czas, w końcu kupiłem. 20 godzin pękło, nadal błądze, gine, notuje, farmie, szukam sposobów na bossów i jaram się jak dziecko. Dwójeczka też w promce dlatego od razu zakupiona. Dla fanów metrodarkosoulsocastlevani to must have.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...