Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, _D23 napisał:

Bierz Panie, bierz. Nie pożałujesz. Odstawiłem nawet świetne Dead Cells i wyśmienitego Mario na rzecz robaczków. Piękne jest życie w giereczkowie :banderas:

 

Skoro Cię tak urzekła ta gra, a to turówka, z tego co na razie wyczytałem, właśnie się ściąga, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że z listy, którą wrzuciłem, podedzie Ci Into the Breach. Strategia - rogalik.

 

Zacznę od pięknej historii, otóż dwóch geniuszy odeszło z korporacji, żeby tworzyć w przysłowiowym garażu. I wydali hit Faster Then Light, a później następny hit, a teraz zapewne pracują nad kolejnym hitem. Goście mają patent na prostą rozgrywkę z głębią na nawet:

 

Spoiler

700h

 

a może więcej, bo tyle spędziłem w grze ITB. Aha, nie dwóch geniuszy, tylko trzech, bo jeszcze mają jakiegoś kolegę od muzyki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ITB już na swojej wishliście więc obadam z pewnością. Dawno temu widziałem u quaza materiał na temat tej gry i mocno mnie zaintrygowała. 
Całe szczęście, że dziewczyna na urodziny obdarowała mnie Switchem, za którego kupno zabierałem się jak pies do jeża. Tyle wygrać :ohboy:

Jakoś nigdy specjalnie nie rozglądałem się za indorami czy mniejszymi tytułami bo granie na dużym TV w takie tytuły zwyczajnie mnie nie bawi ale na Switchu? Uhhh, wiadra miodu leją się na moje serce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, _D23 napisał:

Mam ITB już na swojej wishliście więc obadam z pewnością. Dawno temu widziałem u quaza materiał na temat tej gry i mocno mnie zaintrygowała. 
Całe szczęście, że dziewczyna na urodziny obdarowała mnie Switchem, za którego kupno zabierałem się jak pies do jeża. Tyle wygrać :ohboy:

Jakoś nigdy specjalnie nie rozglądałem się za indorami czy mniejszymi tytułami bo granie na dużym TV w takie tytuły zwyczajnie mnie nie bawi ale na Switchu? Uhhh, wiadra miodu leją się na moje serce. 

 

Witaj w klubie. Ja do momentu zakupienia Switcha olewałem indory, to znaczy coś tam próbowałem, ale na dużym TV nic mi jakoś nie podchodziło. A na telefonie nie gram, bo nie będę mazał palcem po ekranie, to nie dla mnie. Switch to zmienił. Zacytuję klasyka, pewnego użytkownika, który po zakupie pierwszej konsoli od Nintendo został Nintendofagiem roku: "Switch to konsola totalna".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bierzcie Quake. To jest sztos :banderas:Tam działa jakaś magia bo grałem przykładowo w Mario 3D World czy Galaxy (czyli gierki w 60 fps) ale żadna gra nie robi takiego wrażenia płynności jak ta strzelanka. To nie działa na Switchu, to płynie! Dodatkowe epizody w tym Dimensions of the Machine... bajka. Sterowanie gałki + żyroskop :banderas:. Switch mojom maszynkom do retro szuteruf

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2021 o 22:27, GearsUp napisał:

Divinity 2 Original Sin

 

 

BRIGANDINE The Legend of Runersia

Banner of the Maid  

 

te dwa taktyki też bym polecił ale to bardziej strategie, druga akurat w promocji jest

Mam pytanko czy divinity oryginał sin 2 faktycznie jest w polskiej wersji bo mam różne informacje ? Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś jeszcze zastanawiał się nad Subnautica to choć gra jest bardzo dobra, przyzwoicie się to gra na Switchu to niestety ale nie naprawili crashowania.

 

Gra potrafi się wysypać w losowym momencie. I'm dalej w las tym gorzej. Także po pierwszym wysypaniu się Below Zero na którym straciłem dwie godziny rozgrywki (nie byłem świadomy problemu) myślałem, że to rzadki kłopot ale zaczęło dziać się to coraz częściej. W dodatku jak się dowiedziałem z reddita - sejwowanie w pojeździe może skończyć się zepsutym sejwem. A że gra pozwala na jeden slot na rozgrywkę to potrafi to zepsuć całe godziny progresu.

 

Od ostatniego updatea który miał miejsce w sierpniu nic nie poprawiono.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

 

9 minut temu, MierzejX napisał:

Jakby ktoś jeszcze zastanawiał się nad Subnautica to choć gra jest bardzo dobra, przyzwoicie się to gra na Switchu to niestety ale nie naprawili crashowania.

 

Gra potrafi się wysypać w losowym momencie. I'm dalej w las tym gorzej. Także po pierwszym wysypaniu się Below Zero na którym straciłem dwie godziny rozgrywki (nie byłem świadomy problemu) myślałem, że to rzadki kłopot ale zaczęło dziać się to coraz częściej. W dodatku jak się dowiedziałem z reddita - sejwowanie w pojeździe może skończyć się zepsutym sejwem. A że gra pozwala na jeden slot na rozgrywkę to potrafi to zepsuć całe godziny progresu.

 

Od ostatniego updatea który miał miejsce w sierpniu nic nie poprawiono.

 

 

Na innych sprzętach gra podobno też się sypie, na PC też bardzo często.

 

Wpisz w google "subnautica below zero crashing" 

Odnośnik do komentarza

@MierzejX

Ja konczylem jedynke na PS4 i Below Zero na XSX.  Na ps4 miałem crasha do systemu dwa razy na 45h rozgrywki a na XSX żadnego + oczywiscie gra ma mega szybkie wczytywanie bo dysk SSD robi swoje. Obie gierki to dla mnie sztos i chciałbym pograc przenośnie ale wersje na switcha niestety technicznie nie zachęcają. Będzie kupione na steama zeby grac na SD. Polecam poczekac czy będzie jeszcze jakas łatka. Jak nie to lepiej atakować na dowolnym innym sprzęcie.

 

Jeżeli tak czesto Ci się to sypie to szkoda Twoich nerwów na te wersje.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Sven Froost said:

A kuzwa wczoraj chcialem polecic Subnautice bo fajnie sie w nia gra na Switchu i bylo promo jak kupowalem niedawno :obama:

Daj znać bo mi po pierwszych 6ciu godzinach gra się pierwszy raz wysypała. Potem po kolejnych dwóch a na koniec dwa razy po 30min.

 

Po pierwszym razie byłem już przezorny i tak co 20-30min sejwowałem. Dużo nie straciłem ale grać mi się trochę odechciało bo na pewne ustępstwa techniczne mogę iść ale takiego wysypywania się nie przetrawie.

 

W innych grach zdarzały mi się jakieś wysypki ale nigdy z taką częstotliwością. To jest pierwszy przypadek kiedy stwierdzam, że wolę odpuścić niż psuć sobie nerwy.

Odnośnik do komentarza

Obecnie jest w promocji The Takeover. Ktoś ograł, jakieś opinie? Niby kosztuje tylko 20 zł, ale wolę wydać więcej na coś w co będę grał niż mało na coś, co się będzie kurzyło. Widzę podobieństwa do SoR, ale też jest broń palna i jakieś etapy latane. Jak to się sprawdza, no i jak wypada system walki? Z góry dzięki.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Luqat napisał:

Obecnie jest w promocji The Takeover. Ktoś ograł, jakieś opinie? Niby kosztuje tylko 20 zł, ale wolę wydać więcej na coś w co będę grał niż mało na coś, co się będzie kurzyło. Widzę podobieństwa do SoR, ale też jest broń palna i jakieś etapy latane. Jak to się sprawdza, no i jak wypada system walki? Z góry dzięki.

Solidny beatem-up, polecam. Za 20zł to wręcz no-brainer, może i krótki, ale za to miodny.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na promocji w "lowest price ever" jest Rune Factory 4 Special. Lepszego wariantu Harvest Moon nie znajdziecie. Mogę gorąco polecić grę dla każdego kto lubi crafting, dungeon crawling i farmienie.

 

Z ciekawości odpaliłem jedynkę, którą przypomniało mi się, że mam na swoim DSie (swoją drogą leżał w szufladzie ponad rok nie odpalany - bateria naładowana prawie na max i wytrzymał dobre 6h gry - świetne mają baterie) i tak wsiąkłem, że postanowiłem pograć to do końca :)

Odnośnik do komentarza
13 hours ago, MierzejX said:

Z ciekawości odpaliłem jedynkę, którą przypomniało mi się, że mam na swoim DSie (swoją drogą leżał w szufladzie ponad rok nie odpalany - bateria naładowana prawie na max i wytrzymał dobre 6h gry - świetne mają baterie) i tak wsiąkłem, że postanowiłem pograć to do końca :)

 

Moje DS XL (i w większości 3DS) trzymaja dobrze baterie
a GBA SP zawsze maja baterie full, nawet po 1-2 latach nie używania 

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...