Skocz do zawartości

Hollow Knight


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

@Ryo-San Calaka nie będę robił, bo nie chcę przechodzić gry drugi raz pod rząd. Kiedyś najdejdzie taki dzień, że będę chciał sobie przypomnieć grę, to przejdę steel soul mode. Boss rush nie odblokowuje się dopiero po SS? Ci bosowie wcale nie byli tacy trudni i tylko Grimm zmuszał do akrobacji.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.07.2020 o 13:45, Ryo-San napisał:

No boss rush faktycznie do 112% nie jest wymagany ale Path of Pain już tak. Także trzymam kciuki : ) 

Jednak jest wymagany :p Wydawało mi się, że po przejściu steel mode jest 3 tryb, czyli boss rush, ale chyba w jakimś DLC dodali pantheon i mozna to robić w normalnym trybie. Zostało mi ostatnie 4%, to nie zostawie tego tak ;p

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
6 godzin temu, areka napisał:

Pany dajcie jakieś porady dla nooba który zaczyna grę. Dziś się zabieram za to to.

Kombinuj z charmami. To takie jakby medaliony na których możesz później budować zayebiste buildy dzięki którym jakiś boss który wydaje się nie do pokonania z dobrze skręconym buildem padnie szybciej niż Ci się wydaje . Pamiętaj też że ma mieczem możesz odbijać się od kolców. Do tego kup sobie jakieś leki uspokajające i jedziesz z koksem.

Pierwsi bossowie niech Cię nie zmylą bo im dalej w las tym zacznie się większy hardcore. Jak nie możesz przejść jakiegoś bossa to wracamy to charmy, charmy i jeszcze raz charmy. Do tego ćwicz paluchy bo takie pyszne rzeczy na Ciebie czekają xD 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

O, dam ci najepszego tipa - kup jak najszybciej fragile strength i/lub fragile heart. Oba daja super statystyki, ale minus jest taki, że niszcza się jak zginiesz. Ja trochę "oszukiwalem" i wychodzilem do menu glownego jak juz mialem zginac, bo wolałem powtorzyc fragment lokacji od lawki niz leciec do tego npc, zeby naprawic fragile strength. To chyba daje 50%więcej dmg.

Odnośnik do komentarza

Ja daleko nie zaszedłem jeszcze, ale moja rada od nooba dla nooba, to zbieraj na początku pinionszki na lampę i staraj się ją jak najwcześniej kupić. Wiadomo, że nie kupisz jej zaraz od razu, bo jest trochę droga i pewnie zainwestujesz po drodze w inne, tańsze rzeczy, ale się przydaje. No, chyba że są inne priorytety, to niech mnie ktoś poprawi.

 

No i też, jak zapewne wiele osób nie wiedziałem, że można się odbijać na mieczu, dopóki tutaj o tym nie przeczytałem :facepalm: Nawet mi nie przyszło do głowy, żeby taką opcję sprawdzić, a nie wiem czy jest to wyszczególnione w opcjach albo tam nie sprawdzałem. Noob level max :dunno:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Lepsze fanty zdecydowanie sa istotne - dostaniesz przedmiot do ulepszenia naila, dostaniesz 2 charmy i troche reliktow. Szuka sie ich dosc latwo bo zawsze piszcza jak jestes w okolicy a i z czasem mozesz zdobyc mape z ich polozeniem. Lampa na 90% tez byla do kupienia w sklepie na powierzchni, moze po prostu nie zwrociles na nia uwage przez cene.

Odnośnik do komentarza

Ja się od gierki odbiłem 1 raz na samym początku, bo wydawała mi się strasznie biedna. Ale potem przysiadłem drugi raz, dostałem super umiejętność do eksploracji i pograłem trochę dłużej, jednak przez to, że zagubiłem się na mapie i nie wiedziałem dokąd iść porzuciłem grę na długie miesiące. Później z braku innych gierek wróciłem, trochę sie poszwędalem, wpadła kolejna super umiejętność i dopiero wsiąknąłem i zrozumiałem, że tą grę każdy przechodzi na swój sposób. Świat jest super skonstruowany. Kocham Castlevanię i Metroida, ale tam przebieg gry jest taki jak zaplanowali twórcy. Tutaj kupno głupiej lampki w obskurnym sklepie może odwrócić grę do góry nogami. Wniosek z tego taki,że grę można oceniać dopiero po kilku/kilkunastu godzinach i kilku odblokowanych umiejętnościach. Teraz mam 35 godzin i wczoraj odkryłem kolejny, nowy świat w grze xd. Gram na switchu, więc gram gdzie tylko mogę. Super sprawa.

Jedyny minus DLA MNIE to za trudni bossowie. Nie lubię się zatrzymywać na walkach, których główna trudność polega na tym, że wokół bossa lata pełno przeszkadzajek a boss jest mega szybki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Info z artykułu

Spoiler

- Team Cherry's next game will not be Hollow Knight related
- Team Cherry like Castlevania Lords of Shadow!
- Hornet will have the ability to perform tasks for NPC's, keep track of tasks you've completed through noticeboards around Pharloom.
- Not replacing organic quest lines from the first Hollow Knight.
- Instead of rescuing Grub's from jars, now you rescue fleas, that get themselves into little scraps.
- Hornet's Crests are fully customisable, can be easily changed to reflect your play style.
- Trying to create a game that's accessible to new players, but also matches the difficulty of the original game.
- 'Tricks' such as Sting Shards, Pimpillo Bombs, straight pins, can be crafted at benches from shards gathered from defeated enemies.
- The objective of the game is to climb to the Citadel, but there will be 'many other lands'
- Hollow Knight composer Christopher Larkin returns
- Start off the game having lost many of your powers
- PC and Switch only at launch, release date TBA.

 

Plus dodatkowa okładka magazynu

Spoiler

eqju0mfxcaegwla0dkzl.jpeg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...