Skocz do zawartości

Hollow Knight


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Nemesis napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Czy żeby zdobyć wszystkie esencje muszę walczyć z każdym napotkanym duchem? Dzisiaj poszedł za trzecim razem Lost Kin. Teraz udaje się do pierwszego z Dreamerów w City of Tears a potem drugą walka z Hornet.

 

 

Żeby zdobyć wszystkie esencje to tak. 

Ale nie musisz mieć wszystkich esencji żeby wyciągnąć każdą nagrodę od Seer. 

Chyba że grasz na 112%. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Otóż

 

grzeje odwłok w spa za Twoje geldy. Może trochę przesadziłem z tym wielokrotnie więcej bo konkretnie to x1.5, ale i tak warto jak się jej zostawi 4000 (znika bodajże jak przekroczysz 3000, więc trzeba jej dać od razu tyle aby wypełniło limit). Oczywiście metoda odzyskiwania to wpierdol (ale nie jest bossem i nie ginie).

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś mi może powiedzieć jak tego chu..spedal..skur...Nightmare fucking Grimma pokonać? (pipi)aniutki pięknie się z nim walczy, tylko walka trudniejsza niż wszystkie bossy w serii dark souls(może oprócz NK) ktoś z forumka go przeszedł ma pomocne rady? Jakiś sposób? Chyba najgorszy boss z jakim miałem styczność, nie daje rady normalnie jest (pipi)a..za szybki do tego przy hicie zabiera dwie maski...masakra koleś jest przegięty. 

 

PS. piękna gra!! :)

Edytowane przez bobi_88
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Odkładałem tę grę od dawna, ale jak wsiąkłem to nawet nie zauważyłem jak minęlo 10h. Grafika jest niesamowita i dzięki takiemu stylowi nigdy się nie zestarzeje. Nie podoba mi się jedna rzecz - biomy są zbyt podobne do siebie. Wszystko jest szarobure i malo zróżnicowane. Gameplayowo to wiadomo - metroidvanie zawsze na propsie. Średnio podoba mi się, że nie ma jakiegos celu i trzeba błądzic i szukać dziury w du.pie. W main quescie to moglyby by byc jakies znaczniki na mapie, albo chociaz tekstowo podane gdzie isc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@20inchDT serio zrobisz boss rusha (wszyscy bossowie z gry pod rząd do rozyebania. Do tego zadają większy dmg plus kolce i przepaście dookoła) no i jeszcze ten chory Path of Pain w White Palace? Jak wbijesz calaka to naprawdę chylę czoła i będę do Ciebie mówił sensei :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...