Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MEVEK napisał:

Co myślicie, opłaca sie za 20 jurków ? 

 

Ja rzygałem tymi wszystkimi asasynami i originsa wziąłem z lekką dozą niepew(pipi)wności, ale grało mi się dobrze i to był pierwszy Assas którego z chęcią skończyłem, tak, ze śmiało bierz. Bajek fajny chop.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
14 minut temu, Wredny napisał:

Przed chwilą obejrzałem "In the Heart of the Sea" Howarda i chyba też sobie odświeżę Black Flag - choćby dla polowań na wieloryby :)

Jakbyś szukał innych gier z wielkimi morskimi stworzeniami to polecam jeszcze:

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Polecam tez Black Flag. Tak żeby poczuc różnice pomiędzy nową erą serii a najlepszym co ma do zaoferowania oryginał.  Black Flag imo to najlepszy AC przed wprowadzeniem kilku ulepszen w Origins. 
mi sie nie podobał, czuć bylo jeszcze te straszliwe drewno i generyczne misje.
Pożyczyłem od kolegi i po 5h stwierdziłem ze ja tego nie zmęczę, oddałem.
Origins to 1 AC od 2 który mi sie podobal na tyle że ukończyłem
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Rozi

Czy da się pograć w tę grę bez zgrzytania zębów? Czy świat jest dobrze wykonany? Bardzo fajnie wygląda ten Egipt na filmikach, a prawdę mówiąc ciężko znaleźć grę z podobnym klimatem i kurde trochę czaję się na to, bo w sumie kosztuje już stówkę.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Rozi napisał:

Czy da się pograć w tę grę bez zgrzytania zębów? Czy świat jest dobrze wykonany? Bardzo fajnie wygląda ten Egipt na filmikach, a prawdę mówiąc ciężko znaleźć grę z podobnym klimatem i kurde trochę czaję się na to, bo w sumie kosztuje już stówkę.

wiem ze na forum byla podnieta odsiwezona forma i o ile na poczatku czlowiek jest oczarowany swiatem tak u mnie dosyc szybko wkradla sie nuda. Historia wgl mnie nie wciagla poza poczatkiem i kapitalnym wprowadzeniem. Pozniej gdzies mi sie klimat rozlecial. System walki wcale nie jest duzo lepszy od poprzedniego, milon znakow zapytania gdzie nie przypominam sobie fajnego questa (pod tym wzgledem to nawet nie lezalo kolo wiedzmina) a wiekszosc to przynies wynies pozamiataj. Jak odpowiadala Ci rozgrywka w poprzednikach to raczej Ci sie spodoba bo masa rzeczy do roboty. No i ze znakami zapytania pewnie bedziesz mial w glowie "a to skocze jeszcze tu wpadnie troszke zlota, moze jakas nowa bron albo tarcza" a nie ze gra Cie czyms zaskoczy choc Egipt prezentuje sie wybornie. Nigdy fanem tej serii nie bylem a najlepsza dla mnie czesc to Black Flag ;) No i nie widzialem jeszcze gry z taka iloscia i czestotliowscia loadingow. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
25 minut temu, _Red_ napisał:

Nowki sa po okolo 75 zl nawet:blush:

Da sie grac, fajny swiat, duzo questow, inny niz poprzednio system walki. Podobnie Odyssey, tylko ze w Grecji.

 

Odysseya można było za 90zł wyrwać i ponoć to lepsza opcja niż Origins. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Czy da się pograć w tę grę bez zgrzytania zębów? Czy świat jest dobrze wykonany? Bardzo fajnie wygląda ten Egipt na filmikach, a prawdę mówiąc ciężko znaleźć grę z podobnym klimatem i kurde trochę czaję się na to, bo w sumie kosztuje już stówkę.

Spoko gra, tylko hud wkorvia a z tego co pamiętam w Origins słabo zmienialny czyt. albo wszystko albo nic i ciągle mapa jest grana.

Za to Odyssey :banderas:10x lepsza gra i z hudu u mnie tylko pasek na górze jest i życie podczas starć. Pięknie się w to gra i fajne misje. Ale i tak Origins polecam bo super świat - kupię kiedyś do kolekcji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W którym momencie

Spoiler

(albo przy którym poziomie) gra wymusza od gracza bezsensowne nabijanie XP (lub zakup poziomów doświadczenia za realny $$)

aby ruszyć dalej?

 

Dopiero zacząłem grać w grę, kończę pierwszą lokalizację. Posiadam podstawkę plus zestaw DLC,

Spoiler

do którego był dodany pakiet trzech poziomów dla bohatera. Nie chcę ich wykorzystać za wcześnie aby potem nie nabijać na siłę XP by ruszyć z fabułą dalej czy wydawać prawdziwych pieniędzy na punkty rozwoju postaci.

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ta gra nie wymusza kupowania XP za $$$ ale żeby pchnąć fabułę w niektórych lokacjach bedziesz musiał robić misje poboczne bo inaczej nie będziesz zadawał przeciwnikom normalnego dmg jeśli będziesz level poniżej od wymaganego.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...