Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to co, dostawał to i tak grosze w porównaniu z tym, co zarabiał w kinie. Rolę wziął, bo lubi gry/książki. Ale ile można się wykłócać o idiotyzmy scenariuszowe? Ostatnio były scenarzysta mówił, że serial jest pisany przez osoby, które wręcz nienawidzą oryginału. I to widać xD

 

Dobra decyzje, o ile pierwszy sezon jakoś mi się podobał, tak drugi to był idiotyzm. Cavil to jedne, co ciągnęło ten produkt. Do kasacji. A miało być tak pięknie... tzn. miało być chociaż średnio i chętnie bym obejrzał dalej do obiadku, a tak nawet nie mam zamiaru

 

A Cavilowi życzę wszystkiego dobrego. Lubię go jako aktora, a wydaje się też spoko ziomeczkiem i raczej nie jest to marketing 

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Teraz ta jebnięta ropucha, strzyga pierdolenieta baba dopiero będzie kładła na leb Hemsworthowi swoje mądrości. Cavil zobaczył co się odpierdoli w nowym sezonie i dał se spokój. Zmarnowali taka szanse. Lepszego aktora do tej roli mieć nie mogli. Gościu i czytał książki i grał w gry do tego świetnie sobie radził z mieczem. A Hemsworth jest zbyt pizdusiowaty do tej roli. Cavil sam naciskał żeby go wzieli jako wiedzmina i jakby się tam nic nie odpierdalalo to ze Supermanem by dał se spokoj. 

Odnośnik do komentarza

Potężnie nasrali na środek okrętu, więc teraz trzeba go opuścić :kekw: 

Nie mam pojęcia czemu to zrobił, może i faktycznie hajs się nie zgadzał, a że Supek będzie kręcony to wraca na stare śmieci, ale kurde Cavill sprawia wrażenie profesjonalisty, a nie aktorzyny za dychę. Do tego kreuje się na fana wieśka i z opowieści na necie dużo dodał od siebie, by go lepiej przedstawić. Dlatego nie do końca wierzę, by mu nie zależało na zakończeniu serialu. No więc bardziej skłaniam się ku opcji, że głową muru się nie przybije i te klauny odpowiadające za produkcję po prostu mu ten serial obrzydziły.

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza

Zobaczył, że fabuła i chujnia netflixowa jest chujowa, to po co ma się babrać w takiej chujni? Też bym zrezygnował za taką chujnię jakby mieli mi oferować 100 mln dolców. Kurwa, godność > chujniowata kasa za chujniowaty scenariusz i w ogóle chujnia netflixowa, ale dla figaruf i innych pedałów to nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...