Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, nie zawiedzie, przecież to spierdolisko zjebało już w pierwszym sezonie, więc ja bym tak dużej nadziei nie pokładał w drugim sezonie. Przecież to chujowisko nawet dużego materiału nie przeczytało jak pierwszy sezon to był zlepek zrobionego serialu, ja pierdolę. Ale wolałbym się mylić, że będzie chociaż dobrze zrobiony drugi sezon.

Odnośnik do komentarza

Zawału dostaniesz jak zobaczysz 8 odcinek :)

 

Obejrzałem wszystko, moja krótka opinia:

 

Jest to fatalna adaptacja książek, wystawiłbym mocne 2/10, można solidnie się zestresować jak potraktowano niektóre wątki i postaci, dosłownie nic się nie zgadza - nie żartuję - NIC SIĘ NIE ZGADZA

 

Natomiast jest to fantastyczna adaptacja wiadomej gry, do tego zrobiona po amerykańsku - mocne 8/10, miałem deja vu prawie non stop - jakbym grał Wiedźmin 3,5 Dziki Gon Netflix Expansion Pack - finałowa scena 8 odcinka jest bardzo mocno inspirowana pewną sceną z trailera gry (sword of destiny) i jest jednocześnie cliffhangerem

 

Jakkolwiek to zabrzmi, oglądało się świetnie, taki przyjemny holiłudzki blockbuster, ostatni odcinek (finałowa walka z bossem) chętnie bym zobaczył w kinie

 

W związku z tym, iż serial ma bardzo mało wspólnego z materiałem źródłowym, to krótko o fabule:

cała oś fabularna od drugiego odcinka do finału zmierza/kręci się wokół luźnej inspiracji jegomościa z

Spoiler

lusterkiem

zmiksowanego z baba jagą/wiedźmami z wiadomo skąd

 

Jak już pisałem wyszło to bardzo zjadliwie, nie wymaga większego wysiłku umysłowego, taki przyjemniaczek żeby obejrzeć wieczorem po pracy by się odchamić, odprężyć i uśmiechnąć pod nosem

 

Wystawiłbym mocne 7/10

 

Jaskier super, gdziekolwiek się pojawia to kradnie show - w 7 odcinku pociska tekst odnośnie nilfgardzkiego worka mosznowego - wiadome nawiązanie do pierwszego sezonu :)

 

Dziki Gon wygląda za.jebiście

 

Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem cały i miałem coś skrobnąć, ale nie będę powielał kolegi wyżej.

Jeżeli nastawiacie się na w miarę rzetelną adaptację i jesteście freakami materiału źródłowego to nie oglądajcie bo szkoda waszych nerwów. Jeżeli zaś ktoś nie zna książek i grał tylko w W3 to polecam bo ogląda się to dobrze, przede wszystkim widać większy budżet.

 

Oceny można wystawić dla dwóch grup ludzi

Fani znający książki :sapek::sapek: /10

 

Nie znający lore i ci co grali w W3

:shieeet::shieeet::shieeet::shieeet::shieeet::shieeet::shieeet:/ :sapek::sapek::sapek::sapek::sapek::sapek::sapek::sapek::sapek::sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...