Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SlimShady napisał:

Klasyczny znaczek przeciętności od Netflixa. Nudy z paroma przebłyskami z naciskiem na pierwszy odcinek. Powiedziałbym, że to taki poziom Herculesa i Xeny z polsatu z lepszym CGI i większym budżetem, ale mogliby się obrazić na takie porównanie.

 

Hercules i Xena to wpierdalają dupą tego obsranego wieśka pod każdym względem i tak jak napisałeś to jest obraza, że stoją obok schujowaciałego wieśka. Nawet rewatche tych kozackich seriali zrobiłem i oglądało się fajnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem ogromnym fanem ksiażek, przeczytałem i Opowiadania i Sagę kilka razy, teraz słucham sobie genialnego audiobooka. I kompletnie nie przeszkadza mi, że serial Netflixa nie ma prawie nic wspólnego z ksiażkami. Czy grami. Nawet jest to bardziej interesujace niż ogladanie czegoś co się zna na pamięć. Przeszkadza mi to, że jest to po prostu bardzo słaby serial fantasy o niczym, pełen głupot, braku logiki, dziwnych zachowań postaci. O marnym aktorstwie, scenografii i nierównych efektach nie wspomnę. Kompletnie nie interesuje mnie w która stronę pójdzie trzeci sezon.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

już jebać to jak słaba jest obsada w tym serialu, jak plastikowo wygląda scenografia, ten Netflixowy wytwór jest po prostu chuyowym serialem. Drugi sezon to jakaś abominacja, chaotyczny bez ładu i bez składu, relacje między postaciami są sztuczne, kilka równoległe prowadzonych ze sobą wątków ciągle się mieszają przez co żaden do niczego ostatecznie nie zmierza. brak jakiekolwiek komentarza społeczno-kulturowego, brak igrania z widzem za pomocą dekonstrukcji popularnych baśniowych klisz czym stały książki, a co bardzo fajnie naśladowały gry. Ot zwykła szmira fantasy, niczym nie wyróżniająca się na tle wszystkich innych równie średnich seriali fantasy na platformie Netflixa. 

 

Szkoda bo Wiedźmin miał potencjał i zasługiwał na to żeby być czymś więcej. Formuła w stylu opowiadań Sapkowskiego byłaby w zasadzie gotowcem do przełożenia na serial, ale scenarzystom zachciało się chyba Gry o Tron czyli wielkiej polityki, intryg czyli coś co w ogóle serialowi nie wychodzi bo ten świat jest plastikowy, pusty, nic o nim nie wiemy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko odcinki nr 1 w obu sezonach są na poziomie i naprawdę fajne, reszta kosa i do zaorania. Tą Lauren to bym to ryju trzaskał do momentu aż nagrali by wszystko od nowa z głową, a Sapka za to, że jest głupi i nie dba o swoje dzieło tylko kasa jest ważniejsza.

Odnośnik do komentarza

Niestety brutalna prawda. Facet jest zamożny, ma przy tym swoje lata. W pełni rozumiem chęć jeszcze większego zarobku. Niemniej mając pozycje, status, majątek powinien dbać o swoją spuściznę, a nie tylko:

- "Płacą, niech robią co chcą. W sumie to ja nie tak do końca deklarowałem jak to z tym odcieniem skóry jest".:sapek:
- "Ale Andrzej, te dziewczyny opisywałeś jako kobiety o jasnych włosach":master::czezky:
- "A no tak, tak. Może. Nie wiem. Nie pamiętam. Lauren mówiła coś o wizji artystycznej"
- "Oj, czarno to widzę".:shieeet:
- "No, zapłacili z góry.". :pope:

:dunno:

Odnośnik do komentarza

Tutaj to akurat prawda, Sapkowski to cebulak

 

książkę napisał dla beki, zarobił przypadkiem kilka groszy, w grę nie wierzył, więc sprzedał licencje za grosze, a jak gra okazała się hitem to upomniał się o więcej kasy. W pipie ma serial i same swoje książki, jak płacą to nawet fotkę z rumuńską Triss sobie strzeli 

Odnośnik do komentarza

Starszy facet, który ewidentnie nie nadąża za dzisiejszym światem, dostał propozycję od największej "telewizji" na świecie, że uwiecznią twórczość, za którą jest znany i ceniony. Zaprosili go na plan, potem do ładnej zagranicznej restauracji i uprzejmie w umowie zawarli klauzulę, żeby swoją prostacką mordę trzymał na kłódkę. A wy tu się dziwicie, że Netflix, zrobił to z czego jest najbardziej znany - zjebał przyzwoity materiał źródłowy.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Plugawy napisał:

A ja myslę, że on uważa serial za wielkie gówno, takie gówno, że nawet sobie nim nie zaprząta myśli i nie uważa go za cokolwiek związanego z wiedzminem. Dostał swój spory hajs i go to ryra co ta typiara odpierdala, bo dla niego to nie wiedźmin.

On ma swoje książki w dupie od czasu jak CDP zrobiło grę, która przebiła je popularnością:reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Tak sobie czytam o nowych postaciach i Jezu, gruba baba to zło, ale Radowid brat zamiast syna Vizimira i do tego lgbtujący z Jaskrem ma ponoć być....

 

Pierwszy sezon dla mnie to było dno. Drugi nawet nie odpaliłem. Ale też przy okazji zobaczyłem co zrobili z królami (bo biali faceci). Nie, przyznam, że coraz bardziej mi te wszystkie reprezentywnosci wadzą. I mówienie, że to nie wpływa. Wpływa, bo jak muszą i obsadzić role tak jak muszą, to psucie fabuły i koncepcji jest niezbędne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...