Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wychodzi odnowiony Crash z PSXa na PS4. Zapowiada się smakowicie i takie remastery to ja lubię (np. odnowione przygody Abe'a z PSXa na PS3/4 również były udane). Fajnie się gra w remastery, które odnoszą się do gry z poprzednich, dawnych generacji, a nie z PS3/X360.

W jakie gry byście jeszcze pograli? Odnowiony Medievil? Silent Hill? Shenmue? Super Mario 6-4K)? I w takie gry mogę grać, a nie w Heavy Rain, God of War... które dopiero "niedawno" kończyłem na PS3.

Odnośnik do komentarza

Rimejki sztosów z poprzednich generacji jak najbardziej, ale remastery nie powinny istnieć(wyjątek ICO Collection). Na Fox Engine można by naruch.ać tego bez liku, MG,MG2,MGS,MGS3,MGS4, ale to chyba niemożliwe z obecnym Konami.

 

P.S. Zapomniałbym o nadchodzącym kiedyś tam RE2 i jak się uda być może trojka z Nemesisem.

Odnośnik do komentarza

BLACK :banderas: pamiętam jak wiele lat temu kupiłem tę gierkę na świeżo zgarniętym od wujka i naprawionym PS2 Slim by okazało się, że na pierwszym Dual Shocku gierka nie działa. (GoW pierwszy działał bez problemu na pierwszym dualshocku). Musiałem szybciutko z ROBSONa kupić DS2 i wtedy się ZACZĘŁO. Pancerni wrogowie, oczo(pipi)ne wybuchy i rozwalające się otoczenie, tego wcześniej nie było, a przynajmniej ja nie doświadczyłem. To była moja druga gra na PS2 a wcześniej miałem tylko PSX, GBA i DSa. Niesamowite wrażenie. Maniaczyłem tę gierkę w salonie w pokoju bo w moim TV nie było, zajmowałem ten telewizor i babcia nawet TV nie mogła oglądać. Jaka ta gra była świetna, przeszedłem ją kilka razy i 100% w niej zrobiłem, taka dobra była! A "Spetriniv Gulag" po dziś dzień czasem mi się śni po nocach. Genialna gra, genialny skok w bok w wykonaniu Criterion, wiele bym dał za remastera HD/remake na PS4/X1 ew. pełnoprawny sequel bo Bodycount to śmiech na sali był. Genialna gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...