Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kurła, ale bym przytulił Def Jama FFNY w jakiejś rozsądnej rozdziałce (już nie mówię o remasterze). Gdzieś mi śmignął filmik z "Lean Back" Grubego Joe (nie, nie Rozi) jako podkład muzyczny i momentalnie flashback przed oczami z tymi godzinami spędzonymi u zioma w wakacje, gdzie najpierw każdy z naszej czwórki robił swojego łebka i stukał karierę żeby go dopakować, a potem wystawić go w FFA :banderas: No cudowna to gierka była, szkoda, że Icon okazał się parującym stolcem.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Kurła, ale bym przytulił Def Jama FFNY w jakiejś rozsądnej rozdziałce (już nie mówię o remasterze). Gdzieś mi śmignął filmik z "Lean Back" Grubego Joe (nie, nie Rozi) jako podkład muzyczny i momentalnie flashback przed oczami z tymi godzinami spędzonymi u zioma w wakacje, gdzie najpierw każdy z naszej czwórki robił swojego łebka i stukał karierę żeby go dopakować, a potem wystawić go w FFA :banderas: No cudowna to gierka była, szkoda, że Icon okazał się parującym stolcem.

Jakiś czas temu grałem na starym ps2 z switchem HDMI i gra dalej ładnie wygląda nawet na 55 calach oczy nie bolą.

Odnośnik do komentarza

Up: zwróć uwagę, że Shark pisał o jakimś gadżecie, pewnie podkręcającym trochę efekt przez HDMI. Bo obraz SD bezpośrednio puszczony zwykłymi metodami na telewizor HDTV jest zwyczajnie obleśny i tu nie ma dyskusji. Ba, 720p wygląda z bliska niespecjalnie, nawet na 40 calach.

 

 

W dniu 30.04.2019 o 15:14, Bzduras napisał:

+ kabelki, + pady, + memorki, + pudełka z gierkami, + karton... No nie mam miejsca na konsole inne niż te, których używam. Nostalgia do niektórych tytułów < zmiana umeblowania i logistyki w mieszkaniu

 

 

Rozumiem, że różne są układy i rozmiary mieszkania i ciężko to przeskoczyć, zresztą nikogo na siłę nie zamierzam przekonywać, ale tak dla sportu kontynuuję temat. Generalnie nie trzeba nawet podłączać sprzętu na stałe, tylko schować go choćby do szuflady czy jakiejś szafki i wyciągnąć, jak ma się na coś smaka. Nie powiesz mi, że gierki to jakiś problem, bo półkę na szeroko pojęte media (czy to filmy, książki czy gry) ma chyba każdy. Karton jest zbędny zupełnie, z memorką się nie wygłupiajmy, dwa kable do zwinięcia i schowania, no i pady, które, owszem, mogą trochę przeszkadzać, no bo też dbać o nie pasuje, ale jeden zupełnie wystarczy. 

 

Nie mówiąc o tym, że przy minimalnej zabawie w "szarą strefę" możesz używać padów od dzisiejszych konsol a gry mieć na dysku albo pendrive. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

Rozumiem, że różne są układy i rozmiary mieszkania i ciężko to przeskoczyć, zresztą nikogo na siłę nie zamierzam przekonywać, ale tak dla sportu kontynuuję temat. Generalnie nie trzeba nawet podłączać sprzętu na stałe, tylko schować go choćby do szuflady czy jakiejś szafki i wyciągnąć, jak ma się na coś smaka. Nie powiesz mi, że gierki to jakiś problem, bo półkę na szeroko pojęte media (czy to filmy, książki czy gry) ma chyba każdy.

I tu możemy polemizować, bo:

Ad. 1: za często mam strzały na jakiś konkretny tytuł, żeby chować konsolę z okablowaniem do szafy przy każdej takiej okazji

Ad. 2: mam miejsce na szeroko pojęte media, z tym, że juz zaczyna kończyć sie miejscówka na bieżące filmy/gry/mangi/muzyki. Jak dołożę do tego retro to utonę. @Hoipolloi, pomóż i potwierdź, jak to wygląda. 

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

KORWA, rada jak z forum wypieki.pl. Nie każdy ma miejsce na kolubrynę w salonie i stara się oszczędzić jak najwiecej miejsca/zredukować graty pod TV.

 

No dlatego nie gram w retro :ragus:

Odnośnik do komentarza

Czuję dejavu jakbym już to pisał, ale zagrałbym w dopasiony remake Kunio Kun Nekketsu Soccer. Dopiero co na dwóch dualshockach graliśmy w to z kumplem na emulatorze nesa i ta gra wyprzedzała swoje lata. Nawet dziś nie ma się czego wstydzić, bo ilość animacji, zagrań, warunków pogodowych jest niesamowita.
Chcę dokładnie to samo w HD, z nowymi strzałami, drużynami, z PSNa za parędziesiąt zeta. Czemuż tego nikt nie wydał na nowo :(

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
2 minuty temu, maciucha napisał:

W Stardew Valley bym se popodlewał marchewkę, a w domku na majówce nie mam xbąka :sapek: 

 

Bo trzeba sobie switcha kupić byku i podlewać marchewkę gdzie chcesz :cool:

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2019 o 20:20, Paolo de Vesir napisał:

KORWA, rada jak z forum wypieki.pl. Nie każdy ma miejsce na kolubrynę w salonie i stara się oszczędzić jak najwiecej miejsca/zredukować graty pod TV.

No bo normalnie jest obraz strasznie rozmazany przez niską rozdzielczość ale taki bajer: https://www.onlinekabelshop.nl/hdmi-adapter-voor-playstation-2?channable=e17871.NDcxODE&gclid=CjwKCAjw8LTmBRBCEiwAbhh-6MrOkktk1mjzIRKUdLo77dzQKpBwiiv2-OOTuXaDARW_1L5cPaQzKBoC_RMQAvD_BwE

Sprawił że ostatnio ogrywałem z radością Manhunt 2 czy właśnie Def Jam NY . Ekran nie jest żyleta 4k ale wygląda to bardzo fajnie i jak najbardziej idzie grać i nawet czerpać radość z podbitej jakości oprawy starych giereczek. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zagrałbym se w jakąś fajną grę mobilną.

Taką, że wyruszamy z bazy/domu po surowce/narzędzia/jedzene.

Expimy i ulepszamy bazę/prędkość/inne

This War of Mine ma to wszystko, ale za trudne. Chcę się relaksować na kibelku, a nie czytać ciągle o głodzie, chorobie, czy zimnie. 

Ostatnio pobrałem jakiegoś "kopacza", gdzie ulepszało się paliwo, prędkość, ale ciągle brakowało paliwa przez co gra frustrowała.

Co polecacie, żeby można było robić upgrade'y i z czasem być coraz lepszym (raczej idle clickery odpadają, czy te darmowe gry typu Hay Day, Clash of Clans).

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, grzybiarz napisał:

Zagrałbym se w jakąś fajną grę mobilną.

Taką, że wyruszamy z bazy/domu po surowce/narzędzia/jedzene.

Expimy i ulepszamy bazę/prędkość/inne

This War of Mine ma to wszystko, ale za trudne. Chcę się relaksować na kibelku, a nie czytać ciągle o głodzie, chorobie, czy zimnie. 

Ostatnio pobrałem jakiegoś "kopacza", gdzie ulepszało się paliwo, prędkość, ale ciągle brakowało paliwa przez co gra frustrowała.

Co polecacie, żeby można było robić upgrade'y i z czasem być coraz lepszym (raczej idle clickery odpadają, czy te darmowe gry typu Hay Day, Clash of Clans).

Hill Climb Racing, ale jedynka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...