Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wierzyć, ale musieliby wyjść ze swojej strefy komfortu. Zresztą na ten moment są obłożeni, RE8,RE4, a później pewnie bliżej im będzie do Code Veronica, czy nowej jedynki. W sumie nawet im się dziwie, te nowe Jurassic Parki mimo, że niezbyt dobre, to jednak komercyjnie zniszczyły. Ludzie się stęsknili za dinusiami i mogliby popłynąć na tej fali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 W 97 to już pewnie i 3dfx'y były potrzebne do tej grafy. Nie miałem styczności, i nie wiem dlaczego ale odrazu przypomnialo mi się Monster Truck Rally z Pegaza/NESa. 

 

Dużo trybów + edytor map = niezliczone godziny "w dywanowym" multi. Może jednak to nie była jakość MicroMachines czy nawet Excitebike, ale  te Monster Truck wyprzedzało trochę swoje czasy :D. 

Spoiler

No i ten pisk opon i dzięk silnika... żywcem wyjęte z Gran Turismo :kaz:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Za mna chodzi remake Primal, ale z kompletnie przebudowanym systemem walki i animacji. Pamietam, ze przerylem ta gierke we wszystkie strony i swietnie sie bawilem. 
 

Z innych, marzy mi sie gra w uniwersum Gwiezdnych wojen, ale z Luke’iem jako glownym protagonista i cala ta otoczka may-the-force-be-with-you. Moze cos z okresem miedzy Empire, a Return? Pole manewru jest szerokie. Do tego flip-flopy, miecze swietlne, Chewbakka, Leia z droidami i masa innych rzeczy. Byloby zayebiscie.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Yap napisał:

Za mna chodzi remake Primal, ale z kompletnie przebudowanym systemem walki i animacji. Pamietam, ze przerylem ta gierke we wszystkie strony i swietnie sie bawilem. 

Moja pierwsza oryginalna gra w zyciu i duzo fajnych wspomnien. No ale ten system z wciskaniem dwoch klawiszy na raz to byla kiepa, nawet na uwczesnych dosc dobrych pod wzgledem ilosc wcisnietych buttonow klawiaturach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ech, algorytm jutubka podsunął mi pod nos "Sins of the Father" i chyba po powrocie z pracy zainstaluję sobie MGS V :frog: Teraz już przynajmniej nie będzie rozczarowanka. gdy wiem dokąd to wszystko zmierza. Ale takie skradanko w Afganistanie pod kartonem, mmmm

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...