Skocz do zawartości

The Evil Within 2


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

No grajcie jak ludzie zaczynając jedynki, dwójka wam przecież nie ucieknie.

Oj tam. Wiedźmina 3 można przejść bez grania w jedynkę i dwójkę oraz znajomości książek napisanych na podstawie gier, to i to dam radę.

 

A tak serio, jak gdzieś znajdę jedynkę na PS4, to pewnie kupię. Tylko powiedzcie mi, to jest jakaś strzelanka jak RE4 czy bardziej skradanka?

Odnośnik do komentarza

Strzelanka podobna do RE4, z klimatem syfem i gore z SH i możliwością skradania i paroma innymi elementami jak TLOU.

 

Poprawione...

Zaszczucia z SH tu nie uświadczysz, to raczej podobna stylistyka, ale brak tu tego gęstego klimatu z serii Konami.

 

Szkoda, że Dead Space raczej nie będzie kontynuowane. Mam głód tego typu gierek, zwłaszcza po świetnym siódmym Residencie. Po TEW2 chyba odpalę remastery RE i RE0 :)

Odnośnik do komentarza

Ja po splatynowaniu DS1, DS2, TEW i wymaksowaniu RE4 tez nadal mam ogromny głód tpsów w tym stylu, chyba sobie wrócę do DS3 albo RE5, ale to już nie ta klasa niestety, choć wciąż fajne strzelanki.

 

Może jeszcze kiedyś wskrzeszą dead space'a, za duza marka by tak odpuścić :( No chyba jakby to miała być jakaś abominacja serii to niech sobie dadzą spokój.

 

No nic, zobaczymy jutro opinie, nie wiem czy nie wezmę na PC.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Brak ps4 pro enhanced .. i teraz mam dylemat czy brać dzisiaj na premierę czy się wstrzymać. O ile Bethesda ma w planach w ogóle wydać w przyszłości patcha wspierającego PRosiaka

To jest powód żeby nie kupić gry? Latwiej byłoby ci dokonać wyboru gdyby wersja na standardowe ps4 dropiła do 20 klatek a na pro chodziła płynnie w 30?

Zlituj się na obu wersjach ps4 tew2 działa bardzo dobrze i za to należą się brawa dla deva.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Panowie, w jedynce DLC mocno poszerzały całe doświadczenie, prawda? Ciekawi mnie bardzo, czy w przypadku dwójki będzie podobnie.

 

Nie gralem jeszcze, ale spotkalem sie z wieloma opiniami ze to naprawde dobre DLC. Lacznie sa trzy, dwa skradankowe gdzie sterujemy jedna z postaci fabuly plus jedno w ktorym sterujemy jednym z bossow (w dodatku w FPP), bardziej nastawione na akcje. W dodatku podobno wyjasniaja sporo w fabule. W dwojce tez jakies dlc pewnie zrobia, ta formula pseudootwartego swiata daje jeszcze wiecej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...