Skocz do zawartości

The Evil Within 2


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie bo zaraz się zapienisz, wdech wydech - wdech wydech
 
Człowiek pyta spokojnie o gierke, a na siłę mu wciskają masz zagrać w jedynkę i chuy :lol:
Chłopie ile ty masz lat, it's just a game troche dystansu, nawet nie wiem czy będę w to w ogóle grał.
 
btw. ktoś dorwał gre wcześniej, ponoć na być patch day1, na razie nie pobrało, na PS4 Pro gra działa w 1080p 30fps.
Na pudełku nie ma oznaczenia PRO ENHANCED
 
d1nbeuW.jpg
hIXvHtm.jpg

Odnośnik do komentarza

To jest misz masz wszystkiego, co dobre( RE4, TLoU(mechanika, gore) + Silent Hill(dziwne odpały/wizje).

Napiecie jak najbardziej jest obecne poprzez adrenalinę, która jest pompowana do zyl podczas  walk z bossami(lepszych potyczek z szefami w survival horrorach to nie widziałem).

 

re4 :czesc:

 

tak wiem to nie typowy s.horror a głównie shooter no ale tew też nie jest rasowo czysty

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Tez czekam i z tej okazji odpalilem sobie wczoraj streama gostka, ktory dostal juz gre od Bethesdy i wygladalo to kiepsciutko. Sporo bugow, gltchy (pewnie sporo bedzie wyeliminowanych day 1 patchem, ale wciaz), nieciekawa eksploracja, uboga pod katem szczegolow lokacja, graficznie tez nie powalalo. No nie wiem ;/ recki dzisiaj beda?

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Raczej odwrotnie. Czytałem w jakichś wrażeniach przedpremierowych, że z początku dostaniemy kilka liniowych etapów, a dopiero potem wylądujemy w tej półotwartej mieścinie.

 

W sumie tak kręciłem nosem na te nowinki i zmiany, a koniec końców wczoraj poszedł preorder i czekam jutro na kuriera. :D Jednak wypada wspierać nielicznych przedstawicieli jednego z ulubionych gatunków giereczek.  8) I w sumie od czasu RE7 w styczniu nie grałem w tym roku w nic, co bardziej podnosiłoby mi ciśnienie w sensie lękowym. Nie liczę wakacyjnego replayu SH2.  

Odnośnik do komentarza

Jaram się i jutro lecę do lokalnego sklepiku. Nie śledziłem zapowiedzi, trailerów i gameplay'ów. Wiem tyle że ma być strasznie i to mi starczy :) No i teraz u przedmówcy przeczytałem o tym otwartym terenie w dalszej części. Takie coś mi pasuje, w sensie że będzie trochę otwartego terenu (jak w Uncharted The Lost Legacy) a nie full sandbox. Tylko korytarzyk oferuje pełnię wysokiej jakości doznań, taka prawda.

Odnośnik do komentarza

80 na MC

 

Cytat z najnizszej oceny (70):

 

 

The Evil Within 2 doesn't take the rich, psychologically disturbing premise and aesthetics of the first game to their full potential. If anything, it regresses in a few unfortunate ways. But despite its rough edges, this third-person thriller is still strangely enjoyable.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...