Skocz do zawartości

Zużycie prądu. Ile placicie?


Rekomendowane odpowiedzi

110 zeta miesięcznie z tym mieszkanie 120 mkw, do tego wszystko na prąd + klima latem +pracuję z domu i praktycznie 24 h włączone 2 kompy.

 

Czyli w sumie te 110 zł całkiem ok kwota

Odnośnik do komentarza

Miesięcznie to wychodzi mi różnie. Wczoraj przyszedł rachunek i jest 173 za dwa miesiace. Piekarnik u nas często chodzi, do tego tv na okrągło ostatnio i konsola. Jak wracam z roboty to komp tez ciągnie prund. Ogrzewanie centralne na wyngiel, ale tanio nam wychodzi bo 160zł miesięcznie, ale jest jebanie sie z czyszczeniem pieca. Czasem myślę, że wolałbym miec gazowe bez jebania się z piecem, ale jak ostatnio sąsiad  narzekał, że mieli dopłate 2k gold za zime to ja dziękuję za takie coś.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2020 o 20:41, Plugawy napisał:

Miesięcznie to wychodzi mi różnie. Wczoraj przyszedł rachunek i jest 173 za dwa miesiace. Piekarnik u nas często chodzi, do tego tv na okrągło ostatnio i konsola. Jak wracam z roboty to komp tez ciągnie prund. Ogrzewanie centralne na wyngiel, ale tanio nam wychodzi bo 160zł miesięcznie, ale jest jebanie sie z czyszczeniem pieca. Czasem myślę, że wolałbym miec gazowe bez jebania się z piecem, ale jak ostatnio sąsiad  narzekał, że mieli dopłate 2k gold za zime to ja dziękuję za takie coś.

nie wolałbyś 

 

 

 

xD miałem w poprzednim mieszkaniu - 500 zł miesięcznie piękny kawalerze, a w chacie syberia 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mi zmienili 2 miesiące temu licznik i nagle zużcie które od 2018 roku jest w miare stałe i oscyluje od 250-320 kW nagle wskoczyło na 490kW. Przyszło 320zł do zapłaty. No co za dziwny zbieg okoliczności, że akurat po zamontowaniu nowego licznika takie cuda. Zgłosiłem już reklamacje ale czuje, że czeka mnie niezła batalia.

 

Jak można zuzyć 500kw na 3-osobową rodzinę, w 3-pokojowym mieszkaniu w bloku? Musiałbym chyba uprawiac konpie i mieć lampy grzewcze włączone całą dobe.

Odnośnik do komentarza
Ja przy 4 osobach zużywam około 450kw na miesiąc więc te 500 to jakiś kosmos przy 3 osobach. 
450kw na dwa miesiące. Enea mnie co dwa miesiące rozlicza ale nadal wzrost o 70 procent akurat 2 miesiące po wymianie licznika to jest dziwny zbieg okoliczności. Historia w Enei jak byk pokazuje, że od 2018 roku zużywam tyle samo prądu. Linia na wykresie jest prawie płaska, a tu nagle wymiana licznika i (pipi) go góry...
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...