Skocz do zawartości

Biomutant


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

MM strasznie generyczny, ale świetnie oddany klimat filmu Millera, do tego kapitalny model jazdy - ogólnie to typowy UBIszajsbox, z odkrywaniem mapy, do tego w przeciwieństwie do gier UBI - zero fajnego bohatera i choćby szczątkowej fabuły, ale kilka rzeczy im fajnie w MM wyszło.

JC3 w sumie też podobnie, choć Rico ciekawszy niż Max, świat też bardziej zróżnicowany, ale ta gra to zlepek challenge'y do odhaczenia i zbiorników do wysadzenia. Do tego techniczna porażka...

 

Mam nadzieję, że zatrudnili jakiegoś speca od scenariusza, bo jak na razie interesujące historie są tym ludziom obce, a tu aż się prosi o jakąś odjechaną opowiastkę z dobrze nakreślony bohaterem - interesujący design już mają - niech tego nie spier.dolą.

Odnośnik do komentarza

Na razie wygląda biednie, niczym dowolny RPG od Piranha Bytes. Wiadomo, że wczesny build, ale sporo rzeczy do poprawy.

Przede wszystkim sztywna animacja głównego bohatera, jego wygląd (chodzi mi o jakość, bo design mi się podoba). Obwiniam tu możliwość customizacji jego wyglądu fizycznego - zmiana koloru futra itp - jak kręci tym zegarem to wygląda jak Crash z czasów PSX.

Na plus spora różnorodność miejscówek i masa "pojazdów" za których sterami przyjdzie nam zasiąść.

Drugiego Horizona z tego niestety nie będzie, ale mam nadzieję, że to nie jest ostateczny build i jeszcze doczekam się czegoś wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza

Jak zaczął strzelać z gnatów skojarzył mnie się Max z MDK dobre czasy pograłbym w coś takiego, ale oczywiście z szybszym tempem. Szkoda, że musi być do bólu typowym action adventure jakim karmią nas od lat czyli killroomy, samouczki co pokój i pacing leci na łeb na szyję. Szkoda, bo postać i te pojazdy są znacznie ciekawsze niż gameplay w jaki chcą go ubrać niemniej tytułowi kibicuje.

Odnośnik do komentarza

Ten gameplay mnie kupił - biorę day one.

Serio, świetny klimat, kapitany głos bohatera, komiksowe wstawki podczas walk, fajny system walki, lektor, zdobywanie ciekawych mocy (normalnie jak plazmidy w Bioshock). No i jest nadzieja, że ogólny wygląd zostanie doszlifowany, bo to niby "alpha build".

W każdym razie mnie przekonali, podoba mi się i czekam :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

I fuc.kin' love it!!!:fsg:
Przed obejrzeniem tego materiału, chciałem pisać coś o tym, że być może będzie następny ELEX (bo gierka dość mocno mi go przypomina), ale i tak wezmę na premierę, bo ma swój poryty klimacik, ale teraz...
Widać, że doszlifowali gameplay, system walki wygląda na naprawdę rajcowny i płynny - te wszystkie żonglerki i szlachtowanie w powietrzu rodem z DMC czy innych slasherów.
Do tego w świecie klimatycznie przypominającym mieszaninę ELEXa (post-apo) z Oddworldem (te wszystkie dziwne stworki), a wszystko to doprawione szczyptą humoru i komiksowych zagrywek... Chciałbym już znać datę premiery - mnie kupili tym teaser'em :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Gameplay z gamescomu.
Pierwsze 10 minut z gry - wygląda zayebiście i wciąż podtrzymuję opinię, że day-one.
Trochę liniowo co prawda, ale może to dlatego, że początek historii i to taki w sumie tutorial.
Świetny design, klimat, intrygujący świat, sporo interesujących pomysłów, walka w stylu DMC... No wszystko mi tu na razie pasuje :)
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...