Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Preorder złożony, dzisiaj zrobię to, co jest do zrobienia na jutro i będę śmigał z kataną jak porąbany. 

W sumie to myślałem, że w tamtym roku wyszły najlepsze gry, bo Control i Disco Elysium skradły moje serce do reszty, ale jeśli Ghost of Tsushima będzie mnie wciągało tak, jak napieprzanie siekierą w The Last Of Us 2, to chyba mam w co grać aż do Cyberpunka (czyli bardzo długo). 

 

Te postawy w walce mi się cholernie podobają, kojarzą mi się z pierwszym Wiedźminem. A na podziwianie widoków znowu pewnie dziewczyna będzie przychodzić przed telewizor :D 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Snake_Plissken napisał:

Nadal jest minimalna kwota 240 zł przy kuponie powitalnym.

Na dzień dobry dostaniesz Kupon powitalny 40 zł* na następne zakupy o minimalnej wartości 400 zł. W przyszłości zgarniesz kolejne rabaty i kupony na nasze produkty i usługi.

*Kupon zostanie przesłany na Twój adres email i pojawi się w Twoim koncie w ciągu najbliższych 3 dni.

 

Cos sie pozmienialo ? wczesniej to bylo 240 zl a obecnie przy rejestrowaniu nowego klienta nigdzie nie ma info o tych 240 tylko 400. Sorki ze tu ale szybciej sie to pewnie wyjasni niz w kodach czy gdzie kupic na premiere

 

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Szymek napisał:
 
Spoiler

 

Na dzień dobry dostaniesz Kupon powitalny 40 zł* na następne zakupy o minimalnej wartości 400 zł. W przyszłości zgarniesz kolejne rabaty i kupony na nasze produkty i usługi.

*Kupon zostanie przesłany na Twój adres email i pojawi się w Twoim koncie w ciągu najbliższych 3 dni.

 

Cos sie pozmienialo ? wczesniej to bylo 240 zl a obecnie przy rejestrowaniu nowego klienta nigdzie nie ma info o tych 240 tylko 400. Sorki ze tu ale szybciej sie to pewnie wyjasni niz w kodach czy gdzie kupic na premiere

 

 

 

 

To musieli zmienić, bo w momencie pisania tamtego posta na grafice reklamowej nadal było 240 zł.

 

W sumie to nadal na jednej grafice jest 240 zł. xD

 

Spoiler

MM.png

 

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Il Brutto napisał:

Ale mnie zawsze wku.rwia jak ktos dostaje kopie przed premiera i sobie gra, mi sie nigdy nie zdarzylo wiec powinny byc wysokie kary. No coz, jutro z samego rana do MM.

 

To on ma grę jeden dzień wcześniej, a nie Ty jeden później! Nie widzę powodu, żeby zazdrościć, chyba że tak pozytywnie... zazdro :).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, - V - napisał:

Gra ma zajmować 36 giga ale np Wredny zwalnia dla niej 100. 


No przecież wiadomo, że PS4 potrzebuje przynajmniej dwukrotności podawanej wartości, żeby w ogóle rozpocząć proces instalacji, więc nie uważam, żebym przesadził (no i akurat tyle miejsca zajmowało TLoU Part II, które po skończeniu mogłem usunąć).

Przed chwilą skończyłem oglądać "Ostatniego Samuraja" w ramach przygotowywania gruntu pod gierkę, koń zwalony, nie mogę doczekać się końca roboty jutro :fsg:
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...