Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No miałem nadzieję, że po RDR2 więcej developerów zacznie tworzyć ciekawe światy, same z siebie zachęcające do eksploracji, zamiast UBI-map, zayebanych znacznikami, więc cieszę się z tych słów i nie mogę się doczekać, by samemu zweryfikować ich prawdziwość.

W dniu 14.12.2019 o 13:02, YETI napisał:

Part of buying into the fantasy of becoming a samurai is building the island of Tsushima. The team behind Ghost of Tsushima says there won't be waypoints driving you to the more interesting places on the island.

 

"I think player choice in this game will mean something very different than other games we've made in the past," explained art director Jason Connell. "We really want you to have the choice of, 'Hey, that cool bamboo forest over there, I really want to check it out. I want to head in that direction and I want to see what it is.' There's no waypoint. There's no thing that says 'Go here and look at this bamboo forest'. We just, hopefully, are presenting something that is beautiful and exotic, that's different than the current place you might be in. That'll come as a world choice. Where do I want to go?"

 

Odnośnik do komentarza

Wyglada swietnie, ale mi nie dziala. Wyskakuje info, ze kod byl juz uzyty na tym koncie i wywala error. Z now jezeli byl uzyty wczesniej to powinienem miec ten motyw gdzies w bibliotece, albo w menu motywow, tymczasem nic tam nie ma. Gdzie jeszcze moge zajrzec?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Edycje

 

 

49621071433_545d30dab7_k.jpg

 

49621857402_4245d8f30e_k.jpg

 

49621857287_ff49a4de2b_k.jpg

 

 

I jeszcze info odnośnie preorderów:

 

A pre-order of any edition gets you some bonuses – a Jin avatar, a digital mini soundtrack featuring select songs from the game, and a Jin PS4 dynamic theme based on our box art.

 

https://blog.eu.playstation.com/2020/03/05/ghost-of-tsushima-out-26th-june-collectors-digital-deluxe-editions-detailed/

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlimShady napisał:

Potężny hattrick od Sony od kwietnia do czerwca(FF7-TLoU-GoT). 

 

 

W lutym był Dreams, a w marcu będzie Nioh 2 :lapka:

 

Też chyba celuje w kolekcjonerkę, oczywiście jeśli cena nie okaże się z kosmosu. 

 

PS. Ten japoński dubbing robi robotę, klimacik mocarny. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Kyo napisał:

Dobra, jest jaranko.

 

Mam nadzieje że będzie można ustawić Japoński - angielski z akcentem mi wyjątkowo nie leży. 

 

 

Szkoda, że synchronizacja ust nie jest dostosowana do japońskiej mowy tylko do angielskiej, no ale i tak miazga.

Aż dziwne to wszystko, że goście od tylko dobrego niesławnego takiego masakratora zrobią. Oby wypaliło ponieważ to moje klimaty.

Edytowane przez Fahkumram
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...