Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Nie wiem czego się spodziewaliście, naprawdę. Przecież to od początku miała być taka gra. A poza tym nie wiem co można więcej wycisnąć w temacie open worldów, wszystkie mechaniki już zostały wydojone na maksa. Oby tylko nie było drugiego Horizona pod względem powtarzalności i historii, to będzie gituwa.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Observer napisał:

 

A na czym ma niby samurai jezdzic, na swojej starej? Głupszej dopierdółki nie było w temacie.

 

no nie wiem, po prostu widze konia i już ziewam. Odbijanie baz i wież pewnie też niedługo. Kto tam w Sucker punch pomyslał, że będzie to genialny pomysł na rozgrywkę?

 

Po prostu wieje sandałem i generycznoscią z tej produkcji

Odnośnik do komentarza

Porownajcie sobie z starymi trailerami, w sumie to myslalem ze bedzie bardziej dynamicznie a w poprzednich materialach momentum jest takie same. Czy downgorad to ciezko powiedziec, w poprzednich trailerach byly miejscowki tylko z dobrym oswietleniem a tutaj gdzie oswietlenia brakuje to tak "srednio bym powiedział". W pewnych momentach widac jak brzydkie sa cienie i tekstury, ale to moze kwestia juz ze ogladany byl tech demo UE5 i juz GoT nie robi graficznego wow

Odnośnik do komentarza

Momentami wyglądało to na materiał z ps3, w innych ujęciach jak np przenikające słońce już było pięknie, jak w RDR2 np. Animacje zabójstw i padania ofiar spoko, tylko AI przeciwników słabo widzę. Rzucanie kamyczkiem, zbieranie roślin hmm. No jeśli to będzie trochę lepsza wersja AC w Japonii to będzie spoko. Idealna gierka 8/10. Hype nieco opadł ale zapewne ogram na premierę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bebbop napisał:

ale swiat wydaje sie pusty, a walka slamazarna niczym z typowego samograja.

No tak, bo przecież każdy open world musi mieć naje'bane wiosek, NPC i znaków zapytania do odkrycia? Pusty, oszczędny świat też może być piękny.

A ślamazarna walka miałaby tutaj akurat sens. Realistyczna, metodyczna, jedno cięcie, jeden trup. Walkę trzeba poczuć w rękach, po filmikach trudno określić, jak bardzo jest wymagająca i czy to samograj.

Mnie tam martwią jedynie te nieszczęsne obozy do wyczyszczenia. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kmiot napisał:

No tak, bo przecież każdy open world musi mieć naje'bane wiosek, NPC i znaków zapytania do odkrycia? Pusty, oszczędny świat też może być piękny.

A ślamazarna walka miałaby tutaj akurat sens. Realistyczna, metodyczna, jedno cięcie, jeden trup. Walkę trzeba poczuć w rękach, po filmikach trudno określić, jak bardzo jest wymagająca i czy to samograj.

Mnie tam martwią jedynie te nieszczęsne obozy do wyczyszczenia. 

Poczekam spokojnie na recenzje i sie zobaczy. Mimo wszystko walka wydaje mi sie zbyt malo dynamiczna. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

To zbieranie bambusa w trakcie jazdy na koniu XD

 

To skakanie po drzewach w ciężkiej samurajskiej zbroi XD

 

Ta walka z kilkoma przeciwnikami naraz XD

 

To zapisywanie stanu gry XD

 

Jest już materiał dostępny w normalnej jakości:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bebbop napisał:

Poczekam spokojnie na recenzje i sie zobaczy. Mimo wszystko walka wydaje mi sie zbyt malo dynamiczna. 

No widzisz. Ty poczekasz na recenzje, a jak będą przeciętne to zrezygnujesz? Ja mimo wszystko chcę to ocenić sam. Polecam taki styl życia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...