Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Tzw. gra "nie dla każdego".

Dla KONESERÓW sandboksów  z milionem znaków zapytania . Mam nadzieje że w końcu ta firma zrobi dobrą grę. Bo nie ukończyłem ani jednego infamous z powodu nuuuudy i kijowej fabuły. Chociaż jedno im trzeba oddać infamous na ps4 miał piekną grafike i to na ps4 fat w okolicy premiery. 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

No mi zwiastuny podobają się, ale mam zastrzeżenia do długości prac nad grą i tego, że nie tak dawno szukali kogoś kto potrafi tworzyć fabułę w krótkim czasie w warunkach stresu. Coś czuję problemy z historią w grze, a jak mam dostać nielogiczną papkę jaka wystąpiła w trzecim wiedźminie po odnalezieniu Ciri, to chyba wolę poczekać na opinie kiedy już opadnie kurz po premierze:reggie:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kolego blantman czy miałeś wtedy konsole czy only PC, ale ów studio stworzyło na ps2 (oraz jedna cześć na ps3), bardzo dobrą serie o pewnym szopie. Jak na platformówkę miała bardzo rozbudowanych bohaterów, dialogi, fajny humor i historyjkę. Tak więc ten tego:lapka:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2020 o 18:58, Faka napisał:

Dla niego fabuła musi być jak książka, milion piedolenia o niczym jak disco elysium. 

Musi być po prostu dobra :kaz: Aby zachęcić do poznawania świata. A jak nie ma dobrej fabuły to chce dobry gameplay. Infamous nie miało ani jednego ani drugiego:). A i ja krytykuje gry w jakie ZAGRAŁEM a nie takie o których nie mam pojęcia. Widzę ty Disco widziałeś tylko na screenie ale już wiesz o grze wszystko. Zdradzę ci sekret tam nie ma ani JEDNEGO dialogu o NICZYM jak np w 90 % jRPG. 

 

Dobra więcej tu nie piszę bo zdania nie można mieć swojego na jakiś temat. Niepotrzebnie po dłuższej przerwie wpadłem do tematu gry sony bojówki szaleją. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...