Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam w zupełności wystarczy jak to będzie poziom Infamous 2 -  niby tylko (aż?) 83 na meta, ale pomimo tego to i tak jedna z moich ulubionych gierek generacji PS3. Obrywało się jej głównie wtedy, za ten system wyborów, a tak po prawdzie to mało, która gra akcji od tamtego czasu w ogóle robiła coś takiego.

 

A jak będzie coś więcej to tylko gratki dla Sucker Punch i wielka szansa dla nich na kolejne projekty.

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

inFamous 2 to jeden z moich ulubionych tytułów zeszłej generacji - przykład sequela idealnego.
Jedynka to średniak, wyglądający na klecony w jakimś edytorze, a dwójeczka to już pełnoprawne, widowiskowe, fabularnie rozbudowane, wysokobudżetowe AAA.
Second Son był dla mnie trochę zmęczeniem materiału, ale Delsin im wyszedł, no i tak graficzka robiła mocno, zwłaszcza na początku żywota PS4.
Wygląda więc na to, że Sucker Punch to zdolne studio, które rozwija się z każdym kolejnym tytułem i kto wie, może Ghost of Tsushima będzie dla nich tym, czym dla Guerilla Horizon Zero Dawn - tytułem, po którym będzie można spokojnie wymieniać ich, jako developerów z absolutnej pierwszej ligi - na to właśnie liczę.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ajj, recenzenci dostali grę i już zaczynają nowe screeny wyciekać. 

 

Poniżej obrazek z jakiejś niepokazywanej lokacji, gdzie mamy samurajski duel. Daję w spojler dla wrażliwych, ale Paaaaanie, jak to stylistycznie wygląda :banderas:

Czuję, że natrzaskam tu więcej screenów więcej niż w Horizonie.

 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie HDD pęka w szwach od screenów z The Last of Us Part II - nie pamiętam, bym w jakimś innym tytule tyle trzaskał.
No OK, Horizon Zero Dawn, Days Gone, a ostatnio także Shadow of the Tomb Raider też mnie sporo w photo mode trzymały (a gdyby RDRII miało ten tryb od premiery to i tam pewnie by padł rekord), ale Ghost zapowiada się na kolejny taki tytuł - przydałby się jakiś licznik czasu spędzonego w photo mode :D

Odnośnik do komentarza

@messer88 a może to są ataki nieblokowalne tak jak w GoWie. Tam chwilę przed takim uderzeniem migał taki czerwony okrąg. I chyba nie dało się go wyłączyć. Był na każdym poziomie trudności. Wtedy takie ostrzeżenie IMO ma uzasadnienie (szczególnie przy takiej dynamice walki jaka jest w GoWie) także może tu jest podobnie chociaż nie oglądałem tych gameplayów o których piszesz.

BTW giereczka już u recenzentów. Recenzje będą dostępne od 14 lipca

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nawet #teampudełkowcy będą mogli zagrać minutę po północy :usmiech:

Cytat

Jeśli masz Allegro Smart!, masz dostęp do nocnej premiery gry Ghost of Tsushima!

Dzięki temu grę odbierzesz już minutę po światowej premierze w Paczkomacie i zagrasz wcześniej niż inni!

 

Jak to działa? Upewnij się, że masz Allegro Smart!

  1. Kup grę z oferty widocznej obok między 1-13 lipca (do godz. 15:00).
  2. Wybierz Paczkomat dostępny 24h do odbioru.
  3. W dniu premiery - 17 lipca - minutę po północy otrzymasz e-mail oraz SMS z kodem i numerem telefonu do odbioru gry w Paczkomacie.
  4. Odbierz grę w Paczkomacie. Ważne: przy odbiorze zamiast swojego użyj przesłanego specjalnego numeru telefonu i kodu. Tylko tak otworzysz Paczkomat.

https://allegro.pl/premiery/ghost-of-tsushima-kqjVmZlYgIy

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

Embargo na recenzje 14 lipca. Akcja allegro z odbiorem w nocy z czwartku na piątek trwa do 13 Lipca  

Zawsze od razu można zrobić (darmowy) zwrot ;) 

 

I jeszcze taka podpowiedź: jak zamierzacie kupić to kupcie przez aplikację allegro - dostaniecie 8 monet (normalnie przez stronę tylko 4). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...