Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomą, która pisała recki do jakiegoś śmiesznego portalu (aczkolwiek mieli dojścia, kody przed premierą itp), w każdym razie zrezygnowała, jak ją poganiali, żeby tekst był na wczoraj, żeby olała kończenie gry, pograła z 10h i wystawiła ocenę. Ona oczywiście ambitnie, napisy końcowe, w międzyczasie jakieś poboczne, a najlepiej to jeszcze drugie przejście na Hard, czy coś - ni ch#ja, kogo to, jak nie będzie tekstu jutro to Zenek napisze i zgarnie wierszówkę.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wredny napisał:

Mam znajomą, która pisała recki do jakiegoś śmiesznego portalu (aczkolwiek mieli dojścia, kody przed premierą itp), w każdym razie zrezygnowała, jak ją poganiali, żeby tekst był na wczoraj, żeby olała kończenie gry, pograła z 10h i wystawiła ocenę. Ona oczywiście ambitnie, napisy końcowe, w międzyczasie jakieś poboczne, a najlepiej to jeszcze drugie przejście na Hard, czy coś - ni ch#ja, kogo to, jak nie będzie tekstu jutro to Zenek napisze i zgarnie wierszówkę.

Sam pisałem to znam jak to wygląda, byle było i aby ocena się zbytnio nie wyróżniała z tłumu bo  fani będą  płakać. 

Odnośnik do komentarza

To dodam od siebie 2 grosze bo też pisałem recenzje z tym, że do magazynu i prawie nigdy nie miałem ciśnienia na termin dlatego, że recenzje w iMagazine i tak były wydawane z opóźnieniem. 

 

Ale bardzo szanuje sobie relacje z wydawcami i bezpośrednio z twórcami jeżeli opierali się na self publishingu ;) 

Odnośnik do komentarza

Chyba bierze mnie hype, bo mam ochotę wycofać to, co napisałem poprzednio (że sandboxowa powtórka z rozrywki i jeżdżenie konno od Annasza do Kajfasza). Po cichu liczę, że twórcy wyciągnęli wnioski z poprzednich "wielkich narracji" na konsole i w GoT pokażą wszystko, co nie udało się w Wiedźminie, AC: Odysei (którą cenię chociażby za walkę na wyższych levelach) i Red Dead Redemption 2. W zasadzie od lat czekamy tak naprawdę na konsolowe rpg, które ktoś wyda jako skończoną i świetnie domkniętą całość, bez bugów, glitchy i całej masy bzdurnych side questów. I też chcielibyśmy zapewne, żeby fabuła, nawet i kiczowata, chwytała za sercę, bo w sumie The Last Of Us 2 chwyciło i tak myślę, że jako dorośli gracze, coraz bardziej tego potrzebujemy. 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2020 o 21:27, Fanek napisał:

Czuję że też przesuną, od dawna nie było żadnego story trailer ani nic.

 

edit: a no był 1msc temu ;d

ale promocja gry ogólnie bardzo słaba póki co.

No promocja tak słaba że złożyłem preorder na nocny paczkomat :yao: zrobiłem to bo żona ma długi dyżur w pracy więc będę w mieszkaniu cały weekend sam z psem i Japońskim mieczem 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Chyba bierze mnie hype, bo mam ochotę wycofać to, co napisałem poprzednio (że sandboxowa powtórka z rozrywki i jeżdżenie konno od Annasza do Kajfasza). Po cichu liczę, że twórcy wyciągnęli wnioski z poprzednich "wielkich narracji" na konsole i w GoT pokażą wszystko, co nie udało się w Wiedźminie, AC: Odysei (którą cenię chociażby za walkę na wyższych levelach) i Red Dead Redemption 2. W zasadzie od lat czekamy tak naprawdę na konsolowe rpg, które ktoś wyda jako skończoną i świetnie domkniętą całość, bez bugów, glitchy i całej masy bzdurnych side questów. I też chcielibyśmy zapewne, żeby fabuła, nawet i kiczowata, chwytała za sercę, bo w sumie The Last Of Us 2 chwyciło i tak myślę, że jako dorośli gracze, coraz bardziej tego potrzebujemy. 

 

tak, na pewno tak będzie 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

A co się nie udało w Wiedźminie i RDR2 co miałoby się tu udać? 

 

Sandbox bez glitchy? Prędzej uwierzę w TLOU3 z pięknymi kobietami.

Zrobić solidną gierę do łażenia po lesie i łąkowych pojedynków. Do tego trochę fabuły spod znaku płaszcza i szpady i jakieś ciekawostki historyczne na boku, w side questach, zeby było o czym gadać w knajpie. Tyle wymagam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...