Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Ryo-San napisał:

Koorwa ja tu nadrabiam właśnie zaległości. GoW aktualnie na tapecie, później chciałem jeszcze Frozen Wilds skoczyć, Days Gone pokryte kurzem czeka na swoją kolej, Spiderman to nawet nie leży na kupce wstydu, TLoU2 jeszcze nieodebrane ze sklepu a oni jeszcze mi wrzucają na pysk Tsushime. Poyebało ich na maxa. 

Mialem podobnie jak zaczalem grac w pesa online. Ale stwierdzilem ze szkoda zycia i nerwow na to i lepiej poswiecic czas ktorego zbyt wiele nie mamy na jednak gry single. 

 

Pany olalem troche temat tej gry, troche gameplayow obejrzalem i wyglada jak  chinski assasin . Mam nadzieje ze sie myle, co to za typ gry ma byc? Bardziej assasin, nioh, onimusha? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Mialem podobnie jak zaczalem grac w pesa online. Ale stwierdzilem ze szkoda zycia i nerwow na to i lepiej poswiecic czas ktorego zbyt wiele nie mamy na jednak gry single. 

 

Pany olalem troche temat tej gry, troche gameplayow obejrzalem i wyglada jak  chinski assasin . Mam nadzieje ze sie myle, co to za typ gry ma byc? Bardziej assasin, nioh, onimusha? 

Japonia, czas mongolskiej inwazji. To będzie otwarty świat ubi style ale w wykonaniu Sony jak Days Gone czy Horizon. Walka będzie bardziej taktyczna niż w asasynach, ale nie zapowiada się na jakąś rewolucję. Z Niohem nie ma tu poza Japonią nic wspólnego ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowe info:

 

https://blog.playstation.com/2020/06/23/ghost-of-tsushima-mastering-the-katana

 

Fajowe gify:

 

https://thumbs.gfycat.com/ThriftyScornfulHornedtoad-mobile.mp4

 

https://thumbs.gfycat.com/PowerfulAgreeableAdamsstaghornedbeetle-mobile.mp4

 

I zabawny motyw z Hideo Kokojambo ;)

 

Cytat

So your attacks can be arbitrarily fast, but Mongol attacks can’t be faster than the player can react. That created imbalance early on — just hammering on the quick attack button defeated most enemies, which was certainly not the deep combat experience we were aiming for. It would have been nice to have solved this before Hideo Kojima visited Sucker Punch and tried Ghost combat, since that was the first thing he tried. Sigh.

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Cytat

Jin does have slower, more powerful attacks, but they can be instantly cancelled at any point

 

Dobra wiadomość. Parry i perfect parry, trzeba chyba grzać nowy kupon do MM :cebula: i samemu sprawdzić jak to wyjdzie. Poza walką nie mam obaw o resztę gry, jest smak na open worlda. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Cedric napisał:

Po pokazie na State of Play byłem zaintrygowany i nawet myślałem czy nie zagrać, ale jak zobaczyłem te filmiki to teraz wiem, że nie mam w ogóle ochoty w to grać. Strasznie meh się prezentuje. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, suteq napisał:

Strasznie meh się prezentuje. 

Czemu meh? Ja tam jakoś dogłębnie tematu nie śledzę i nie czytam każdego wywiadu z devsami ale po tych filmikach to zapowiada się naprawdę cukier lukier. Fajnie to wygląda. IMHO dostaniemy coś godnego exów Sony. Ja liczę na giereczke na poziomie Horajzona tylko w klimatach Kurosawy :cool2: ciach ciach myk myk :starwars:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@suteq TLOU Part 2 ci wypaczyło spojrzenie na gierki. :D

 

Ja tam już dawno jestem przekonany, a u Ciebie chyba pozostaje czekać na opinie forumowych specjalistów odnośnie systemu walki. Wydaje mi się, że gameplayowo będzie dobrze - akurat studia od Sony ostatnio "dowożą". Nawet w tych teoretycznie "słabszych" tytułach jak Days Gone czy Death Stranding.  Kwestia chyba bardziej tego czy Sucker Punch odpowiednio ogarnie formułę open worlda, aby nie znudził bo kilku godzinach.

 

Swoją drogą:

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ryo-San napisał:

@Basior ale to jest japońska reklama więc logiczne że tam jest japoński dubbing. Nie jest powiedziane że u nas też będzie, chociaż oczywiście powinien być. 

Cytat

Can you play Ghost of Tsushima in Japanese? Yes. Sucker Punch has confirmed that Ghost of Tsushima will have a Japanese audio track for a more authentic experience. You'll be able to play with English voice acting, or Japanese voice acting with English subtitles.

 

 

Może chociaz ten ex zmyje niesmak po tlou2.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...