Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, - V - napisał:

Skąd Ty czerpiesz informacje? Bardzo chciałbym poznać te źródło. To ten sam instytut liczenia podatku VAT?

 

Hmm tak było podawane cały czas czy ostatnio coś się zmieniło?

nie włączałem kompa od paru dni, internet tyle co z telefonu

 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Fanek napisał:

Nie jest to dla was podejrzane te embargo na recki dzień przed premierą?

z grą Kojimy też tak było... :rolleyes:

Ja juz laske kłade na te recki, przez nie prawie ominąłem klejnot generacji Days Gone i wtopiłem kase w tlou2.

Lubie te samurajskie klimaty, wiec biore gre w ciemno.

  • Plusik 3
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

W sumie nie jestem jakoś mocno nakręcony, ale po Sekiro mam smaki na japońskie klimaty, walkę bronią białą etc. Byle tylko system miał potencjał, a nie był banalnym siekaniem leszczyków. Bo poprzedni gameplay i ten AC vibe trochę zniechęca. Ale w sumie żaden z dużych exów Sony jeszcze mnie nie zawiódł na tej generacji, więc i tak trzeba sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.07.2020 o 16:04, kotlet_schabowy napisał:

W sumie nie jestem jakoś mocno nakręcony, ale po Sekiro mam smaki na japońskie klimaty, walkę bronią białą etc. Byle tylko system miał potencjał, a nie był banalnym siekaniem leszczyków. Bo poprzedni gameplay i ten AC vibe trochę zniechęca. Ale w sumie żaden z dużych exów Sony jeszcze mnie nie zawiódł na tej generacji, więc i tak trzeba sprawdzić. 

Polecam Nioh 2 dla mnie na razie goty tego roku. Wspaniała przygoda i świetny soczysty gameplay  w klimatach japońskich

 

A co do tej gry to naprawdę nie nakręcajcie się na mesjasza. Sam na pewno grę sprawdzę i nie hejtuje bo lubię te klimaty. Niestety robi to studio które do tej pory nie wydało nic poza średnimi open world. Cała seria infamous nigdy niczym innym niż serią 7/10 nie była. Tutaj liczę po prostu że będzie klimatycznie i z ciekawą fabułą. Mam też nadzieje że nie zrobią pierdyrliard znajdziek i znaków zapytania na mapie. Nie wiem czemu jak już ex sony kopiuje z serii ac to wszystko co najgorsze. Chciałbym aby można było przejść główną fabułę bez pobocznego syfu. Nie chcę aby gra mnie do czegokolwiek zmuszała. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...