Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pupcio napisał:

Nie ładnie tak umniejszać suckerom i zapominać że zrobili najlepszą serię platformówek na ps2  :(

Nie gram w platformówki :( Przperaszam nie znam się na tym gatunku mówiłem tylko o ich open wordlach. Wierzę że inne rzeczy robią lepiej ;) 

 

@Wredny

Umówmy się raz na zawsze że każdy może mieć swoje zdanie w tej materii i ja mam inne. Days gone, horizon zero dawn obie to dla mnie zieeew i nuda. Jedyna gra która kopiowała rozwiązania ubi i zrobiła to o wieeeele lepiej to zelda ze switcha może kiedyś ograsz to zrozumiesz;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2020 o 13:21, - V - napisał:

Fajnie, ze soundtrack się podoba ale #teztakmacie że lubicie słyszeć utwory pierwszy raz dopiero podczas gry tam gdzie miały się pojawić, a po skończeniu do nich wracać przywołując w pamięci te momenty z gry? 

Ja cały soundtrack z Human Revolution przesłuchałem przed premierą, po ograniu zakochałem się w tym soundtracku jeszcze bardziej i do dziś uważam, go za jeden z najlepszych o ile nie najlepszy jaki mi było dane usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, blantman napisał:

Polecam Nioh 2 dla mnie na razie goty tego roku. Wspaniała przygoda i świetny soczysty gameplay  w klimatach japońskich

 

Dzięki, ale z tego co widziałem to chyba jeszcze większych hardkor niż Sekiro i myślę, że odbiłbym się całkowicie. I te kolorki, no jakieś dziwne te klimaty. No ale może kiedyś, zaczynając od jedynki, spróbuję.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, kotlet_schabowy napisał:

Dzięki, ale z tego co widziałem to chyba jeszcze większych hardkor niż Sekiro i myślę, że odbiłbym się całkowicie

 

to zależy na pewno jest więcej do ogarnięcia staty postawy itp ale jak się obcykasz to lecisz, są też buildy które grę podobno wręcz trywializują 

 

Odnośnik do komentarza

Piękny zabytkowy budynek zakryty przez marketingowy billboard.

 

Spider-Man miał np. fajne graffiti we Wrocławiu na bocznej ścianie jednego z budynków (https://i.imgur.com/rgKAnAp.jpg) i to było ok. Ale to co zostało zaprezentowane na zdjęciu powyżej powinno być karane.

 

Chociaż żyjemy w kraju gdzie "powierzchnia reklamowa do wynajęcia" jest dobrem narodowym, więc co ja tam wiem.

  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, estel napisał:

Piękny zabytkowy budynek zakryty przez marketingowy billboard.

Ale to co zostało zaprezentowane na zdjęciu powyżej powinno być karane.

Ale ty sobie zdajesz sprawę, że ta "piękna" fasada budynku to też jest zwykłe pomalowane płótno, które ma po prostu zakryć rusztowania i trwający remont budynku? :facepalm: Wyrok wydany, dowodów brak - myślę, że na reseterze zrobiłbyś karierę. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MBeniek napisał:

Ale ty sobie zdajesz sprawę, że ta "piękna" fasada budynku to też jest zwykłe pomalowane płótno, które ma po prostu zakryć rusztowania i trwający remont budynku? :facepalm: Wyrok wydany, dowodów brak - myślę, że na reseterze zrobiłbyś karierę. 

O (pipi)a, nie zauważyłem :D No to do(pipi)ałem. W takim razie absolutnie nie mam racji, jeżeli chodzi o ten przykład, ale ogólnie obstaję przy swoim zdaniu.

 

 

@Rozi dla mnie twój przykład to porażka. Nie wygląda to ładnie, ani spójnie, ale na przykład gdyby zrobili jakąś reklamę Control z wykorzystaniem dworca, który reprezentuje styl brutalizmu podobnie jak Oldest House, to myślę że mogłoby to wyglądać świetnie.

 

Do reszty - ogólnie w Polsce mamy dosyć niski poziom poczucia estetyki przestrzeni o czym świadczy przyzwolenie społeczne na zaklejanie każdej wolnej przestrzeni reklamami, brak spójności w szyldach sklepów itd. Większości to nie przeszkadza, mi owszem. Mam prawo do własnego zdania, więc fak ju :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomalutku wychodzą jakieś pierwsze opinie i chyba będzie lepiej niż wielu się spodziewa. Oczywiście ze względu na embargo to głównie w stylu "kolega/koledzy grają i im się podoba", więc traktujcie to z przymrużeniem oka. Na ResetEra też widziałem ze 2-3 posty użytkowników, którzy podobno grają i sobie chwalą.

 

Także z dystansem bo tweety od nołnejmów, ale ciut pohajpować można ;)

 

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...