Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem teraz chwilę i specjalnie zwracałem uwagę przy wyborze postaw w walce co się dzieje ale jak dla mnie to wszystko ok tam działa. 

 

Koleś jak zrobisz te obozy to Ci zniknie mgła z całej mapki i się mogą pojawić dodatkowe pytajniki. No ale czy da się sprawdzić czy np zostały tam jakieś bannery czy inne znajdźki to tego raczej nie. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Koleś88 napisał:

Czyszczę 1 wyspę. Zostało mi pare „?” I 2 obozy do wyzwolenia. Jak to ogarnę da się gdzieś sprawdzić czy mam 100% 1 mapki?

Jak wszystko wyzwolisz to cała wyspa zostanie odsłonięta i pokryje się brakującymi ?. Musisz po prostu dokładnie sprawdzić czy nie masz na mapie zadnego pytajnika i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Ku.rwaaa, piate podejście z rzedu do ostatniego bossa i ciagle zaczyna mnie naparzac czerwonym unblockablem, gdy ma energii na dwa ciosy :whyyy:

Myslalem, ze to łatwo skończę po udanej batalli z

Spoiler

Chanem

 

 

Nie umiem perfekcyjnie unikac 3 hit combo, ktore ma zasięg calej areny mimo odskokow :(

 

edit

uff poszlo, ale farta mialem z timingami. Jak przyjmuje poze do nieblokowanego to mozna go dziabnac przytrzymując trójkąt stylem kamienia, to go przerywa. Fajnie, że post game wydaje się w miarę naturalny, a nie w stylu "cofnęliśmy cie do wydarzeń sprzed ostatniej misji". Mam nadzieje, ze side questy nie zepsują tego wrazenia.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Ryo-San napisał:

Panowie czy za wykonanie znaku szacunku przy tych tabliczkach dostajemy coś konkretnego czy tylko możemy podziwiać zwierzątka?

 

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Za 10 takich miejsc jest trofeum. Poza tym chyba nic więcej.

 

Kuźwa, za 5 tylko. 

A już sobie kombinowałem, że to będzie moje ostatnie trofeum, znalazłem śliczną miejscówkę na ostatni pokłon, żeby pięknego screena z platynką mieć i lipa :frog:

 

Ogólnie myślałem, że tych miejsc jest dokładnie tyle, ile trzeba odhaczyć, więc piękną lokację zostawiłem na później (tę nad jeziorem nieopodal domu rodzinnego) i gdy natknąłem się na kolejną to bez wahania yebłem pokłon i wpadło trofeum... 

Odnośnik do komentarza

Oj tak, strój ducha wymiata, ogólnie mi bardziej podobała się ta gdzie zdobywamy postawę ducha, mega mi się podoba to, że gra cały czas przed nami odsłania nowe karty, niby jesteś paker ale coś tam za rogiem zawsze na Ciebie czeka. Fabuła i misje jak w Wieśku wszystko tak jak bym cały czas grał główny wątek, mało tego po tym świecie po prostu chce się jeździć prawie w ogóle nie używam szybkiej podróży bo nie ma to jak po drodze skopać tyłki jakimś Mongołom :fsg:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2020 o 10:24, zdrowywariat napisał:

Mevkovi nic nie brakuje, "oprusz" braku namierzania. W sensie, że brakuje mu braku namierzania.

Jest jeszcze cos... A mianowicie czarny ekran zamiast krotkiej cutscenki :reggie: Specjalnie mi to nie przeszkadza, ale jednak ciecia jakies daja sie we znaki. Jak na exa to troszke czuje sie zawiecldziony. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, messer88 napisał:

Eh szkoda że mi tylko 3 obszar został mam nadzieję że się da zmienić w trakcie na ten nowy poziom. 

 

O i dodali też nowy poziom dla Reda :)

Super trudny czy retard mode? Ta gra jest ogólnie latwa dla mnie, tylko denerwuje mnie responsywnosc zmiany stylu, tyle xD Zreszta juz skonczona i odinstalowania, nie mam jakos najmniejszej ochoty podbijać osad i innych typowo sandboxowych zapychaczy (probowalem oczyscic jeden czerwony marker na mapie z kilkunastu i troche mi sie zebrało w przełyku ;(

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

A to jest racja przy trzeciej mapce mam trochę dosyć tych obozów. Dobrze że można sobie porobić na zmianę trochę tales i swobodnie eksplorować bo to druga najprzyjemniejsza tu rzecz po walce jak dla mnie.

 

Raz miałem sytuację że chyba z 3 razy pod rząd było coś z obozami to po takim czymś też miałem dość gry. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...