Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

51 minut temu, YETI napisał:

Szkoda, że developer zrezygnował z wyborów moralnych znanych z inFamous. Właśnie miałem misję poboczną, gdzie kobiecie skradziono ryż i nie ma co jeść. Po zabiciu złodziej, okazało się, że 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

nikt jej ryżu nie ukradł, należał do gruby bandytów, ale sama wyszła z założenia, że to oni powinni głodować, a nie ona

 

Wybór co zrobić po takiej misji, byłyby fajnym rozwiązaniem. Oddać ryż, czy np. zatrzymać go. 

No na trzeciej mapie jest jeszcze lepszy przyklad, że brakuje tu tego systemu - mowa o misji z chlopami co

oddali baby mongolom

Odnośnik do komentarza

Ehhhh nie lubię takich motywów w grach 

Spoiler

Czemu mój wierny konik. Jak giną ludzie nigdy mnie to tak nie rusza jak wierny zwierzak. Plus ta muzyka ehhh są feelsy

Spoiler z drugiej połowy gry. No podoba mi się mimo tego co wyżej gra. Najlepszy open world ex dla Sony. I chyba gra ląduje w moim top 3 gier Sony tej generacji ale z tym poczekam do końca. Ważne że gram już na pewno dłużej niż 25 h i nadal chce więcej a to znaczy że gra musi być dobra. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, YETI napisał:

Szkoda, że developer zrezygnował z wyborów moralnych znanych z inFamous. Właśnie miałem misję poboczną, gdzie kobiecie skradziono ryż i nie ma co jeść. Po zabiciu złodziej, okazało się, że 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

nikt jej ryżu nie ukradł, należał do gruby bandytów, ale sama wyszła z założenia, że to oni powinni głodować, a nie ona

 

Wybór co zrobić po takiej misji, byłyby fajnym rozwiązaniem. Oddać ryż, czy np. zatrzymać go. 

 

Jest pewien wybor w tej misji... a przynajmniej u mnie ten quest potoczyl sie inaczej bo nie zabilem nikogo

 

po cichu ukradlem ryz, wrocilem do babki, przeprosila za klamstwo i powiedziala ze juz sie to nie powtorzy i ze cieszy sie ze nikogo nie zabilem i... 2 godziny pozniej jak wrocilem do tej chaty to ktos ja ubil, wczesniej jak skradalem sie w tym mini-obozie tych bandytow to mowili ze moze ta stara wdowa ma jakies zarcie...

:reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To ja chyba z 60 godzin nabiłem, końcówka II aktu to jest jakiś (pipi)ony majstersztyk, non stop ciary. 

 

Wjechałem do Kamiagaty - :O Trzeba było się przebrać:

NaZ0BeP.jpg

 

Jedna z najlepszych gier od Sony i jeden z najlepszych open worldów w jakie grałem. 

Odnośnik do komentarza

Ta żółta wilga która pomaga nam odkrywać różne ukryte lokacje to łapie czasami jakieś zawiechy? Za każdym razem jak jestem na łąkach kushi (2 wyspa) to prowadzi mnie do tego spalonego budynku w którym nic nie ma i jak dobrze pamiętam to wcześniej też tu nic nie było do odkrycia/zebrania.

368a20c4b4981.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Podobnie było w Sekiro. Koleś też rozwalił pierwszego zawodnika który wg UE (user expirience) był nie do pokonania (podobnie jak tutaj był po prostu częścią prologu) i też nic za to nie dostał a sama animacja była taka jakby nic się nie stało. Dziwne. Skoro developer robi coś takiego to musi się liczyć z tym że w końcu znajdzie się jakiś chory poyeb który powie sprawdzam i jakiś gift powinien za to być chociaż nie mam pojęcia jaki ;)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Masz na myśli Genichiro? Jeśli tak, to animacja jest zmieniona (no chyba, że kiedyś tak nie było i zmienili patchem czy coś, ja grałem niedawno). Łatwo to sprawdzić robiąc NG+, kiedy to raczej już można sobie poradzić w prologu.

 

Pokonalem gnojka na premiere i pamietam wyraznie ze inna scenka byla, ale efekt koncowy taki sam.

 

Cuszimka skonczona, dla mnie najlepszy eks Sony tej generacji, no ale jestem obesranym weebem wiec gierka na dzien dobry ma fory za sam klimat i setting. Moje gejmingowe marzenie zostalo spelnione, wiec pora na nowe, oby zrobili sequel i oby nie poszli droga LGBT, elo.

 

Mimo ze w Akcie 1 i 2gim robilem poboczniaki i maksowalem wszystko przed ruszeniem dalej, tak musialem pocisnac prosto do konca z fabula w akcie 3, tak mnie historia wciagnela...

 

 

NOBUUUUUUUUUUUUUUUUUUU : (((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 

Teraz pozostaje wyczyszcenie trzeciej lokacji i platynka,  N I E S A M O W I T A  gierka.

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Piękna jest końcówka tej gry. Tak samo koniec aktu II, czy nawet taka 

Spoiler

Yuriko i jej dwu etapowy quest.

 

Są emocje a nie gwono jak wiadomo gdzie, kogoś zabijają i nawet nie wiesz kto to :)

 

Widzę że nie trzeba zbierać wszystkiego do :platinum: tak więc też sobie machnę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mysle ze tej grze bardzo dobrze zrobil brak jej hypowania i ogolnie to ze kazdy mial wyjebane na kolejna gierke od SP. Kupilem bo nie mialem w co grac... odpalilem raczej z negatywnym nastawieniem ze kolejny Creed tylko w Chinach... Pogralem i sie zakochalem jedna z najlepszych gier tej generacji Wiedzmin 3 Bloodborne Nier: Automata Yakuza 0 Persona 5 Devil May Cry V Forza Horizon 4 i Ghost of Tsushima. 

Odnośnik do komentarza

A ja dopiero zacząłem strzepywanie mieczyka i... :ohboy:

Ghost-of-Tsushima-20200728172800.jpg

Nie spodziewałem się tego, a dostałem Wieśka w Japonii z eleganckim systemem machania ostrzem. Hard jest idealny na początek. Błyskawicznie karze za brak cierpliwości. Z głupot poleciałem nauczyć się ciosu Shigenoriego co skończyło się ostrym wpierdzielem od pana Yasuhiry :obama::fsg: Ale mnogość zgonów nie bolała nic, a nic. Wszystko dzięki błyskawicznemu wczytywaniu. 

Zacna gierka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...