Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ta końcówka ;__;

 

Absolutnie najlepsze zakończenie żywota PS4, magiczna przygoda i jeden z najlepszych open worldów w jaki grałem.

6 godzin temu, messer88 napisał:

Jaki los spotkał 

  Pokaż ukrytą zawartość

wujka? U mnie oczywiście zabity 

 

spojler z zakończenia. 

To samo. Tak się powinno to skończyć. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, walek napisał:

Swiatło w tej grze, to małe mistrzostwo świata. 

Sucker Punch ze światłem w giereczkach to jest mocno ogarnięty. Oni już w Infameous wyciskali w tym temacie cuda  (6 lat temu!). Właśnie odpaliłem sobie Infamousa z czystej ciekawości żeby zobaczyć jaki progres zaliczyło SP i mimo że przeszedłem go tylko raz właśnie 6 lat temu to chyba pojadę jeszcze raz dla platynki :ohboy:

 

b0c006de046c3.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ryo-San napisał:

Ludzie w internetach mówią: SP robisz to dobrze 

05d8d36685987.jpg

Zupełne przeciwieństwo do TLoU2 w sensie ocen a dokładnie ocen na linii - media vs gracze

Ciekawe komu teraz Sony da Carte Blanche? (bo Cuckman taką kartę w tej generacji bez wątpienia dostał)

Zabawne bo w ghost of też mamy kilka wątków LGBT a tu płaczu nie ma :D Dla mnie a jestem pod koniec ghost of obie gry prawie równie dobre ale dla mnie Last of us 2 lepsze. Szczególnie fabularnie :) Także są gusta i guściki. Uważam że tamta gra została skrzywdzona ocenami 1/10 przez ludzi którzy nawet w nią nie zagrali (jak pierwszego dnia przy 30 h grze było takich recenzji kilka tysięcy). A to że tutaj jest na odwrót to cóż dla mnie ta gra to też niezły szok. Bo po (pipi)owych grach od tego studia to zupełnie nowa jakość.

 

Kurcze nie wiem ile dokładnie godzin mam w grze bo ps4 nie umie w liczniki jak xbox ale nadal chce mi się grać. Nie miałem tak w open world od czasu red dead redemption 2. Każdy open world prędzej czy później mnie nudzi i myślę tylko czy daleko jeszcze. A tu fun z gry i z pobocznych mam cały czas taki sam. Tak olałem zdobywanie wszystkich posterunków i podobne pierdoły do zbierania. Za to robię WSZYSTKIE questy poboczne z uśmiechem na twarzy.  Tylko jeden mnie lekko zniechęcił ze zdobywanie zbroi. Bo wymuszał dużo latania i zbieractwa ale reszta jest spoko a niektóre nawet bardzo dobre fabularnie. Szczególnie podobały mi się chain questy kilku npc i te niebieskie poboczne. Ta gra robi dobrze open worlda bez zmuszania do rzeczy jakie nas nie interesują. Jeżeli czegoś nie chce robić to tego nie robię. Nie ma wymuszania na mnie np zdobywania posterunków do głównego questa (mafia, far cry shadow of mordor), nie ma ograniczonego teleportu bo można teleportować się wszędzie jak w serii ac (a nie jak w red dead redemption 2 gdzie to sztucznie wydłużało grę i irytowało), koń też jest lepszy niż w innych tego typu grach (wiedźmin 3 czy ac odyssey). Nie ma też sztucznych leveli jak w serii ac ostatnio. Jak chce kogoś cichaczem zabić to nie ważne ile mam skilli odblokowanych mogę to zrobić bo przeciwnik nie ma leveli :)

 

Ogólnie w tej grze prawie NIC nie wkurza. Nie ma udawania symulacji bo to jest po prostu gra. Gra która ma sprawiać fun i to robi. Dla mnie Sucker Punch awansowali tą grą na wyższy level deweloperów i są w pierwszej lidze studiów sony od teraz. Na koniec napisze to co jest oczywiste - to wyżej to MOJA OPINIA i nie każdy musi się z nią zgadzać (np fani infamous czy horizon).  

Edytowane przez blantman
  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Koleś88 w sumie to jak każdego poprzedniego Kapelusza. Ja miałem zbroje samurajsiego klanu która ma olbrzymią premiery do zdrowia i za obrażenia dostajemy hart ducha który w tej walce jest dosyć istotny. Możesz sobie jeszcze założyć charma który po wskrzeszeniu daje praktycznie pełny pasek zdrowia. Jeszcze był chyba jakiś charm który ułatwia perfekcyjne parowanie chociaż ja z niego nie korzystałem.

@blantman no wątki LGBT to były dwa a może nawet 3 bo odnoszę wrażenie że 

Spoiler

Taka (kowal) brat Yuny jest gejem i ma na nas ochotę O.O

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ryo-San napisał:

@Koleś88 w sumie to jak każdego poprzedniego Kapelusza. Ja miałem zbroje samurajsiego klanu która ma olbrzymią premiery do zdrowia i za obrażenia dostajemy hart ducha który w tej walce jest dosyć istotny. Możesz sobie jeszcze założyć charma który po wskrzeszeniu daje praktycznie pełny pasek zdrowia. Jeszcze był chyba jakiś charm który ułatwia perfekcyjne parowanie chociaż ja z niego nie korzystałem.

@blantman no wątki LGBT to były dwa a może nawet 3 bo odnoszę wrażenie że 

  Ukryj zawartość

Taka (kowal) brat Yuny jest gejem i ma na nas ochotę O.O

 

Spoiler

no jeden dosyć duży w chain quest i kilka mniejszych w pobocznych a co do taki to nie wiem raczej był zauroczony charyzmą "Ducha" i chciał być jak on. Bardzie mi to na taką młodzieńczą fascynacje starszym kolega wygląda.  

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Tak jak myślę sobie to w tej grze główny wątek to chyba max 10h bo Jest tych misji głównych tak z 5x mniej niż tych dlugich chainow naszych kompanow.

Bedzie tak na oko z 16-18h jak dobrze licze. Z tym ze jak po drodze nie zbierzesz materialow na upgrade katany i wykupienie skilli to gra bedzie ciezka, wiec takie naturalne wydluzenie jest.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Il Brutto napisał:

Bedzie tak na oko z 16-18h jak dobrze licze. Z tym ze jak po drodze nie zbierzesz materialow na upgrade katany i wykupienie skilli to gra bedzie ciezka, wiec takie naturalne wydluzenie jest.

to czy będzie ciężka zależy jak grasz. Jeżeli do każdego obozu wpadasz na pełnej (pipi)e all gun blazing to tak. Jak starasz się eliminować kilku cichaczem czy z łuku to gra jest łatwa. Ja w tych misjach fabularnych gdzie np ratujemy kogoś wolę po cichu.  Chyba tylko w 3

Spoiler

miejscach może być problem z powodu dużych bitew ale tutaj wystarczy mieć dobrego skilla robić idealne parry i uniki. Także gra nie jest trudna nawet jak olewasz poboczne. Czego nie radzę robić bo sa wyborne

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

30 lipca 2020 roku, a dalej są osoby na forum twierdzące, że ktokolwiek daje jebanie o LGBT w TLOU 2, a nie o słabą fabułę.

 

200.gif

Już przestań bo nie jest to jedyny powód ale jeden z głównych. Negowanie tego jest tak samo idiotyczne jak (pipi)anie gry za te wątki. Już skończmy wałkować ten temat. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

Zabawne bo w ghost of też mamy kilka wątków LGBT a tu płaczu nie ma :D

No ale jest różnica między subtelnym podaniem tematu a gwałceniu nim oczu i uszu. Ten w Tsushimie podano na pierwszy sposób i nawet ten dotyczący ważnej postaci jest intymny. Szanuję w opór, bo Ubi gdyby się miało za to zabrać miałbyś coś na wzór Odyssey/Valhalli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...