Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie odnosnie stylu gry 

Spoiler

gram ghost style, niehonorowo morduje od tylu wszystkich jak leci, uciekajac sie do bomb, kunai itd. czasami postaci fabularne wspominaja o tym w cutscenkach, np scena rozmowy shimury i tego glownego mongola, ze bratanek zchodzi na zla sciezke. czy gdybym gral pure samurai style, wyzywajac wszystkich na honorowe pojedynki, to czy moj styl bylby odpowiednio inaczej komentowany ?

 

Odnośnik do komentarza

Fakt, mimo że skradanki i stealth ogólnie bardzo lubię to w GoT bawię się w zabijanie po cichu jedynie tam gdzie trzeba albo gdy chcę ograniczyć sobie liczbę mongolsów do siekania. Zdecydowanie wolę otwartą walkę, która jest oprócz klimatu największym miodem tej gry. Poza tym samo sterowanie Jinem jest wręcz doskonałe, "responsywność", dynamika, to jest to co w każdej grze zaimplementowane być powinno (a nie jest, bo w wielu AAA tytułach postać porusza się niczym wóz z węglem).

Obok HZD to właśnie GoT jest dla mnie ideałem jeśli chodzi o fizykę poruszania się w grach!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Voytec napisał:

 


Śmichy hichy, ale oni chyba tak na poważnie - w komentarzach (pipi)burza, że jak to??? Przecież to open world i nie miało być sztucznych ograniczeń, a także moje ulubione:
 

Cytat

Haha I was thinking about getting this game because Ive been frustrated with Sekiro and thought this would be easier...after seeing this, fuck that.

 

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie zdrażnił motyw z naszym rumakiem, a dokładniej

Spoiler

z jego zgonem i koniecznością późniejszej zmiany na nowego (choć ta parchata, wychudzona szkapa z okresu przejściowego to był fajny motyw). Zostały mi do wyboru tylko 2 i to te, które olałem na początku, a teraz muszę jeździć na takim, który mi się nie podoba :frog:
RIP czarny Kage :wio:

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...